Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motoruma xenon koysam nolur?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    150RF
    mondıal 150rf var scooterıma xenon koysam agır gelıp akuyu bıtırırmı veya motorun on kısmını sıcaktan erıtebılırmı ve xenon fıyatları nedır vede baska motor aldıgımda sokulup yenı motoruma takabılırmıyız>?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Koy gitsin Taktırmak istiyorum demek istedin herhalde.Koymakda ne demekmiş!
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    beyaz ampul tak zenondan daha ucuz daha uzun ömürlü oto aksesuarcılarında bulursun

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    koy gitsin diyorum ben de

Dostum bir abimiz söylemişti forumda.(sanırım _old_ )Motosikletinizde mercek yoksa xenon istenilen performansı vermeyebilir.Ve karşıdan gelenin gözünü alabilir.Ama montaj işini dersen benim motosikletimde akü olmadan farlar yanıyor.O zaman elektriği de aküden almıyor sanırım.Ama bilgili arkadaşlar sana yardım edecektir.Ben de cup motosikletime uygulayacaktım ama vazgeçtim.Hala daha içimde var.Çok güzel görünüyor.Onun yerine beyaz ledli park ampulü taktım.Gece de pek motosiklete binmiyorum.Alacakaranlık olduğunda parklarımı açıp garajıma götürüyorum motosikleti o kadar.İyi forumlar. . .

uğuR1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS-R 1150 GS-R 1200 GSAK1200 LT-R 1200 GS
    bende var teki xzenon gerçi bi sıkıntısı yok

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    kardeşim içinde kalmasın al al ama senin akün kaç amper kaç volt ? birde far panelinin o içyüzündeki yansıtıcı parlak yeri xenonu nep net göstericek kadar kalitelimi ? ön panelin filan yanmaz kim uydurmuş onu + xenon tüm farlardan daha kaliteli. eğer çin amlı alırsan 3000 saat ömrü var.
    Benim gibi monza Alırsan. bunu 3 e katlarsın. vs.vs tamamıyla akünle alakalı Benim aküm Yuasa.600 f Aküsü .
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Geceleri karşıdan gelen arabalardaki şoförlerin kulaklarınızı çınlatmasını,üzerinize direksiyon kırmasını istiyorsanız taktırın.Merceksiz kullanımda xenon olmaz,olmamalı.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

cRaZy_iMaM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z1000
    kardeşim ben ybr ye taktırmıştım hiçbişey olmuyo koy gitsin.çıkarıp istersen başka motora takabilirsin...
    cRaZy_iMaM

Motosikleti
    150RF
    anladım koymasına koyulur akuyu yemez ve motorun plastık kısmını erıtmez dıyorsunuzda. mercek yok motorda sızce beyaz guclu ampulmu daha ıyı yoksa xenonmu? taktırsam son kararımız ne olsun beyler

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı Xstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım koymasına koyulur akuyu yemez ve motorun plastık kısmını erıtmez dıyorsunuzda. mercek yok motorda sızce beyaz guclu ampulmu daha ıyı yoksa xenonmu? taktırsam son kararımız ne olsun beyler
    ilahi xstar. Paran varsa taktır xenon gitsin. Yoksa yapacak bişi yok sarıyla idare et. Beyaz ampüllere pek güvenme derim. Görüşü azalttığını iddia edenler var, bana da mantıklı geldi. Beyaz ampül sarı ampülün camı mavi yapılarak elde ediliyor, biraz kandırmaca yani.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Koyma;
    cunku;
    Trafik muayenesini gecemiceksin....
    isik dagilimin standart uzeri olacak cunku malum koyacagin xenon standart olmayacagindan optik mercekde yoksa standart isik lumenini asican ve test cihazi diiitttttt edecekyada kirmizi verecek...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    150RF
    sımdı araba xenonu kocam 8000k 2 adet olarak mercek yol yolu guzel gosterırmı acaba?

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koyma;
    cunku;
    Trafik muayenesini gecemiceksin....
    isik dagilimin standart uzeri olacak cunku malum koyacagin xenon standart olmayacagindan optik mercekde yoksa standart isik lumenini asican ve test cihazi diiitttttt edecekyada kirmizi verecek...
    yok ya geçio xenon
    ayrıca xenon normal ampullerden dha az ısı uretir
    bnde alıyım 9 amperlk bi aku taktrcam xenonu

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    xenon karşındakinin gözünü almaktan başka bişey değil bence. ben motor sürerken bile arabaların xenon'ları gözümü alıyorsa araba sürenlerinkini tahmin edebilirim az çok.

Motosikleti
    150RF
    olay muane veya karsıdakının gozu dısında soruyorum benım onumu rahat aydınlatırmı ? mercek olmazsa

Motosikleti
    kanuni racer 200 HEMDE ACİL SATILIK
    orjinal ampülleri ve beyaz ampüller yanında halt etmiş aküden zaten orjinal ampülü kadar elektirik çekiyor onun kendi beyni elektiriği çoğaltıyor beim motorda var çokta memnunum ben tavsiye ederim
    imza mimza yok bundan sonra parmak basıcam

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    Alıntı Xstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olay muane veya karsıdakının gozu dısında soruyorum benım onumu rahat aydınlatırmı ? mercek olmazsa
    geceni gündüz yapar merak etme

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:58 ----------

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler