Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Super Sport lar icin ilginc fikirler

Motovento
    REKLAM ALANI
    McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Arkadaslar super sportlar icin ilginc fikirleri olan varsa yazin bakalim bende bi deneyeyim diyorum.mesela ben guzel bi muzik sistemi dusundum cep bilgisayarima baglicaktim,bagajima giricek bi amfi de buldum ama hoparlorlere yer kalmiyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    kafa grenjına kara şimşeğin önündeki kırmızı ışık dalgamotoru
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Egzost sesini bir şeye değişmem müziğe gerek yok

Motosikleti
    Alıntı halilihsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam egzosum Akrapovic cok da memnunum sesinden ama muzik benim hayatim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:16 ----------

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafa grenjına kara şimşeğin önündeki kırmızı ışık dalgamotoru
    mm ilginc.olabilir aslinda.bende havali korna dusundum..kamyonlarinki gibi

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Geceleri parlayan neonumsu boya:

(2007 R6 (registered in 2009), custom paint, custom decals, diamond black rearsets, PCIII, MTC full SS exhaust sytem, GP Pro pipe, seat cowel, rear pegs removed, tail tidy, integrated smoked tail light, custom painted wheels with custom decals, Ohlins damper, Flush front indicators

Kit:
    AGV Dragon Stealth lid, tinted visor, Berick White/Black leathers, Sidi Vortace white boots, White Gloves, Kawasaki Forcefield back protector
    -----------------------------------------------------------
    Led ışıklarda bu tarz motosiklere çok yakışıyor:
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

Motosikleti
    Alıntı sularseller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geceleri parlayan neonumsu boya:

(2007 R6 (registered in 2009), custom paint, custom decals, diamond black rearsets, PCIII, MTC full SS exhaust sytem, GP Pro pipe, seat cowel, rear pegs removed, tail tidy, integrated smoked tail light, custom painted wheels with custom decals, Ohlins damper, Flush front indicators

Kit:
    AGV Dragon Stealth lid, tinted visor, Berick White/Black leathers, Sidi Vortace white boots, White Gloves, Kawasaki Forcefield back protector
    -----------------------------------------------------------
    Led ışıklarda bu tarz motosiklere çok yakışıyor:
    hocam boya guzelde simdi o kadar is acma basima.ama led isiklari zaten takicam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6

slm

Alıntı halilihsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm tam benım kafamdansın,
    super sporta ne ısı var müziğin

Motosikleti
    Alıntı ibrahim_zx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm tam benım kafamdansın,
    super sporta ne ısı var müziğin
    sevindim dostum.bi kafa dengi bulmak zor.ya simdi dicenki tak kulagina kulakligi bas gaza oyle de yapiyorum zaten ama biraz degisiklik olsun.hem biraz havanda olur.
    RIDE or DIE

mustafatuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011)

Pes diyorum !

Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar super sportlar icin ilginc fikirleri olan varsa yazin bakalim bende bi deneyeyim diyorum.mesela ben guzel bi muzik sistemi dusundum cep bilgisayarima baglicaktim,bagajima giricek bi amfi de buldum ama hoparlorlere yer kalmiyo
    Arkadaşım , Müzik tutkunu saygıyla Karşılıyorum. Ancak Herşeyin Yeri ve Zamanı var... Profiline Göre , " Yamaha R6 " motorun varmış(mış)!

1) Gerçekten R6'ın varsa, onun Şeklini Şemalini (Karizmasını diyeyim, daha iyi anlarsın) Bozacak Şeyler Yapmaya İçin el vermez...

2) Zaten Egsoz Sesi ile yeterince Kulakların Şişiyordur. Mütamadiyen Hoparlörden Sesi Net Duymak için Oldukça Yüksek Ses Frekanslarında Kullanacaksın Seti. Etraftan Beddua ALmaya değmez.. Motorunuda , Çevrenide Kirletme ve Rahatsız etme..

3) Trafik Gürültüsü + Kasktan Dolayı Zor işitme (Tabi Takıyorsan!) + Egsoz'un Bağırması YETMEZMİŞ GİBİ Ses sistemi ne derecede Sağlıklı bir fikir olur Sorarım sana..?

4) Gerçekten R6 Kullanıyorsan , Yavaş Yavaş gidip , Doğru Düzgün işitemeyeceğin müzik için o Alete Biniyorsan Yazık edersin.. Hatırlatırım : R6 SüperSport(Hız) Motorudur ve Diğer Motorlara Nazaran Çok daha dikkat isteyen Bir motordur. Herşeyi Amaçına Göre Kullan!

Son Olarak : Senin Gibi Düşünüp ve Uygulamaya Sokan bir Şahısa Günde 1500 Kere Küfür etmekten Alıkoyamıyorum kendimi.. Etrafa verdiği Rahatsızlığı , Kendisinin KRO'lugundan bir hayli Meşakatli...

Uslup olarak bir sert eleştiri şeklinde Konuşuyorum, Beni Yanlış ANlama. Sende MT ailesinin bir üyesisin. BU FORUM kadar , Kullanıcılarınında Kaliteli olmasını istiyorum.

Saygılar

Motosikleti
    Alıntı mustafatuzlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım , Müzik tutkunu saygıyla Karşılıyorum. Ancak Herşeyin Yeri ve Zamanı var... Profiline Göre , " Yamaha R6 " motorun varmış(mış)!

1) Gerçekten R6'ın varsa, onun Şeklini Şemalini (Karizmasını diyeyim, daha iyi anlarsın) Bozacak Şeyler Yapmaya İçin el vermez...

2) Zaten Egsoz Sesi ile yeterince Kulakların Şişiyordur. Mütamadiyen Hoparlörden Sesi Net Duymak için Oldukça Yüksek Ses Frekanslarında Kullanacaksın Seti. Etraftan Beddua ALmaya değmez.. Motorunuda , Çevrenide Kirletme ve Rahatsız etme..

3) Trafik Gürültüsü + Kasktan Dolayı Zor işitme (Tabi Takıyorsan!) + Egsoz'un Bağırması YETMEZMİŞ GİBİ Ses sistemi ne derecede Sağlıklı bir fikir olur Sorarım sana..?

4) Gerçekten R6 Kullanıyorsan , Yavaş Yavaş gidip , Doğru Düzgün işitemeyeceğin müzik için o Alete Biniyorsan Yazık edersin.. Hatırlatırım : R6 SüperSport(Hız) Motorudur ve Diğer Motorlara Nazaran Çok daha dikkat isteyen Bir motordur. Herşeyi Amaçına Göre Kullan!

Son Olarak : Senin Gibi Düşünüp ve Uygulamaya Sokan bir Şahısa Günde 1500 Kere Küfür etmekten Alıkoyamıyorum kendimi.. Etrafa verdiği Rahatsızlığı , Kendisinin KRO'lugundan bir hayli Meşakatli...

Uslup olarak bir sert eleştiri şeklinde Konuşuyorum, Beni Yanlış ANlama. Sende MT ailesinin bir üyesisin. BU FORUM kadar , Kullanıcılarınında Kaliteli olmasını istiyorum.

Saygılar
    dostum ben surekli muzik acip yavas gidicem diye bisey yazdimmi?sadece toplantilarda ve festlerde gosteris olur iste.hem zevkler ve renkler tartisilmaz..hem bende turk vatandasiyim.ve sahsen ben turk ulusunun senin gibi elkestiri yaptigina katilmiyorum
    RIDE or DIE

il_ragazzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS - BMW K 1300 R
    Abi sen de nos mu taktırcaksın yoka müzik sistemi mi kuracaksın bi karar ver

Bence bunlara harcayacağın parayı detaya yatır mesela en iyi disk ve balatalar, lastikler, aksesuar, egsoz falan falan....

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    SS'lerle ilgisi olmayan biri olarak, yani bunu kullanmamış ve kullanmayacak biri olarak,

velhasıl dışarıdan biri olarak şunu söyleyebilirim ki, Super Sport motosikletler mağazadan teslim alındığı şekilde kullanılmadıkça, olmuyor arkadaş. Bir navigasyon cihazı bile abes duruyor üstünde. Zaten adamlar süper görünecek herşeyi yapmışlar, onu bunu ekleyip aleti tuhaflaştırmaya ne gerek var ki?

Alırsın bir Touring, Cruiser vs, istediğin gibi keser biçer, ekler çıkarırsın.

Motosikleti
    Alıntı il_ragazzo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sen de nos mu taktırcaksın yoka müzik sistemi mi kuracaksın bi karar ver

Bence bunlara harcayacağın parayı detaya yatır mesela en iyi disk ve balatalar, lastikler, aksesuar, egsoz falan falan....
    hocam diskleri balatalari egzosu on ruzgarligi ve lastikleri degistirdim zaten.nos tan da emin degilim bazi arkadaslar turbo tavsiye ediyor ancak bakicaz.hem muzik sitemi de sadece bi fikir..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:31 ----------

Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SS'lerle ilgisi olmayan biri olarak, yani bunu kullanmamış ve kullanmayacak biri olarak,

velhasıl dışarıdan biri olarak şunu söyleyebilirim ki, Super Sport motosikletler mağazadan teslim alındığı şekilde kullanılmadıkça, olmuyor arkadaş. Bir navigasyon cihazı bile abes duruyor üstünde. Zaten adamlar süper görünecek herşeyi yapmışlar, onu bunu ekleyip aleti tuhaflaştırmaya ne gerek var ki?

Alırsın bir Touring, Cruiser vs, istediğin gibi keser biçer, ekler çıkarırsın.
    ya hocam oyle diyonda baksana adamlar neler yapiyoo
    RIDE or DIE

Motosikleti
    NX 400
    Eğer bu resmi eklemek istediysen (mesajında görünmüyor):

Ahhaaaa, tamam olmuş bu abi.

Ama işte bu olmuş, SS'ten çıkmış, bu adeta sanat eseri olmuş. Ama bak daha yukarıdaki parlayan ışıldayan SS'ler bence hiç iyi görünmüyorlar.

Motosikleti

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:55 ----------

Eğer bu resmi eklemek istediysen (mesajında görünmüyor):

Ahhaaaa, tamam olmuş bu abi.

Ama işte bu olmuş, SS'ten çıkmış, bu adeta sanat eseri olmuş. Ama bak daha yukarıdaki parlayan ışıldayan SS'ler bence hiç iyi görünmüyorlar.
    benim niyetim bu deil tebi de yani super sportlara da neler neler yapiyorlar biz bi muzik sistemi koymusuz cokmu?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:57 ----------

RIDE or DIE

Motosikleti
    NX 400

Bunu komiklik olsun diye koyduğunu biliyorum

Motosikleti

Bunu komiklik olsun diye koyduğunu biliyorum
    RIDE or DIE

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    dostum ille bieşy yapacaksan ex up ı iptal et üst devirlerin güzelleşsin.R6 gibi maikanaya hoparlör takarsan tasarımcısına hakaret olur.onun eksozu zaten müzik..

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    ---------- Mesaj ekleme zamanı: 06:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 06:14 ----------

[/COLOR]
    Hocam egzosum Akrapovic cok da memnunum sesinden ama muzik benim hayatim..[COLOR="Silver"]
    O zaman arkana Demet Akalin verelim obaaaa...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Böyle bir motor ve muzik???Birde arabesk olsun dersin sen simdi...
    Muzigim eksozum...
    Baska muzige hic gerek yok derim...
    Gazi ac muzigi dinle..
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler