Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

R6 ya Nitrojen Oksit

Motovento
    REKLAM ALANI
    McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Arkadaslar 2001 model R6 ma NOS koymak istiyorum,ancak motora zarari varmidir,gerci cok fazlada hizli kullanmam ama merak iste.bu konuda tecrubeli arkadaslar varsa biraz akil versinler lutfen.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar 2001 model R6 ma NOS koymak istiyorum,ancak motora zarari varmidir,gerci cok fazlada hizli kullanmam ama merak iste.bu konuda tecrubeli arkadaslar varsa biraz akil versinler lutfen.
    niye zararı olsun cigeri açılır

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400

Motosikleti
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye zararı olsun cigeri açılır
    nebilim hocam birinin nitro kullanirken blok u catlattigini gordumde ondan soruyom.AFFOLA

Nitro dediğimiz şey motosiklete anlık güçler sağlıyor.Tabi bu parçalar bu güçlere dayanabilir mi asıl sorun orda.Motosikletin üstünde nos kullanmak bana otomobilden çok daha tehlikeli geliyor.Çünkü arabanın önünü kaldırmak çok zor.Ama motosikletin önü hiç de zor değil.Ve altınızdaki bir ss olunca bir de nos ile desteklendiğinde ciddi bir dikkat ve güzel bir proje ister.Bu öyle hava filtresi gibi takalım olsun değil sanırım.Ve hatta bildiğim kadarı ile ayarı var.İstiyorsan çok hızlı bir tüp kullanıyorsun ama çabuk bitiyor,istiyorsan daha az kullanıyorsun daha geç bitiyor.Tabi ki bu yaptığınız işlem sonucunda motorunuzun ömrü azalıyor.SS kullanırken neden daha fazla güç istediğinizi anlayamadım.Ama isterseniz elimizden gelen yardımı da yapabiliriz.Sanırım motosikletler için özel kitler var.Küçük bir nos tüpü ve diğer parçalar.Fiyatı da ya 1000 dolar yada 1000 tl olmalı.
    İyi forumlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    nebilim hocam birinin nitro kullanirken blok u catlattigini gordumde ondan soruyom.AFFOLA
    ben boşuna mı diyorum''cigeri açılır'' diye
    iki metreden ciğerdeki alveollarını tek tek sayarsın blok catlatınca.

Motosikleti
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nitro dediğimiz şey motosiklete anlık güçler sağlıyor.Tabi bu parçalar bu güçlere dayanabilir mi asıl sorun orda.Motosikletin üstünde nos kullanmak bana otomobilden çok daha tehlikeli geliyor.Çünkü arabanın önünü kaldırmak çok zor.Ama motosikletin önü hiç de zor değil.Ve altınızdaki bir ss olunca bir de nos ile desteklendiğinde ciddi bir dikkat ve güzel bir proje ister.Bu öyle hava filtresi gibi takalım olsun değil sanırım.Ve hatta bildiğim kadarı ile ayarı var.İstiyorsan çok hızlı bir tüp kullanıyorsun ama çabuk bitiyor,istiyorsan daha az kullanıyorsun daha geç bitiyor.Tabi ki bu yaptığınız işlem sonucunda motorunuzun ömrü azalıyor.SS kullanırken neden daha fazla güç istediğinizi anlayamadım.Ama isterseniz elimizden gelen yardımı da yapabiliriz.Sanırım motosikletler için özel kitler var.Küçük bir nos tüpü ve diğer parçalar.Fiyatı da ya 1000 dolar yada 1000 tl olmalı.
    İyi forumlar.
    hocam bazi parcalarin degisicegi kesin bende zaten tupu takip yola duseyim demiyorum.sadece kullanan arkadaslar varsa deneyimlerini orenmek istedim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:31 ----------

ben boşuna mı diyorum''cigeri açılır'' diye
    iki metreden ciğerdeki alveollarını tek tek sayarsın blok catlatınca.
    mesaj alindi.sanirim ben vazgecicem

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    tamam ciğerler açılmış işte abicim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hocam bazi parcalarin degisicegi kesin bende zaten tupu takip yola duseyim demiyorum.sadece kullanan arkadaslar varsa deneyimlerini orenmek istedim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:31 ----------

mesaj alindi.sanirim ben vazgecicem
    bi doz fazla heyecan istiyorsan gel Konya'da çiftli mobylette yaptıralım sana
    Anvers'in kralı olursun

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    """" alıntı """"

illa kanatlanmak istiyorsanız Red Bull için olsun bitsin
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    7-8bin devir araliginda bir kalkis yap.
    Sonra hissettiklerinden bize bahset.
    Ben de sana nos takinca ne olacagini anlatayim.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    bi doz fazla heyecan istiyorsan gel Konya'da çiftli mobylette yaptıralım sana
    Anvers'in kralı olursun
    olabilir gerci turkiye ye yolum ne zaman duser bilmem ama.dusunce gelirim....

Motosikleti
    Er 5
    ben otomobilimde kullanmıstım aracın motoruna göre ayarlama yapılıyor nos yani nitrous
    oxide sytem soluduğumuz havadan daha yoğun bir gazdır ve yanıcı ve patlayıcı olmayan bir
    gazdır bu yüzden düzgün uygulamalarda motora hiç bir zararı yoktur performans mantığıyla
    fazla hava + fazla yakıt = performans artı nos gazı hararet yaptırmaz soğuk bir gazdır
    tabi bunun yanında benzin pompası gibi birkaç parçanın değişmesi gerekir en sağlıklı ve en
    ucuz modifikasyonlardan biridir sağlıklı uygulanırsa araçta hiçbir zararı olmaz ama motorda
    bence gereksiz bir uygulama olur kontrolsüz bir güç 1600 motor bi araçta bedalın altında ekstra 75 bglik bir güç cıkıyor ortaya

il_ragazzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS - BMW K 1300 R
    Öncelikle turbo kite ne dersin???

Motosikleti
    Alıntı il_ragazzo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle turbo kite ne dersin???
    hic dusunmedim.

Motosikleti
    YAMAHA fz6fazer 2007 - SACHS- cbf150
    yahu ne gerek var böyle seylere. motorun yetmiyorsa 1000 cc al canim kardesim. nos a ne gerek var. drag a mi gireceksin. hem 600 cc de nos dan iyi verim alamazsin problem yaratir. üstelik motorunda eski.
    http://difm :cat:

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    motor çatlatan patlatan çok görürsün o şekilde forget piston değil bizim kullandığımız aletler...
    ya sağlam para dökersin ki bence gerekte yok çevir gazı git yoluna :D
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    Alıntı rman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu ne gerek var böyle seylere. motorun yetmiyorsa 1000 cc al canim kardesim. nos a ne gerek var. drag a mi gireceksin. hem 600 cc de nos dan iyi verim alamazsin problem yaratir. üstelik motorunda eski.
    dostum bende zaten 1000cc yamaha vardi ama sattim ve bunu aldim.motorum eski olabilir ama henuz 10000 km de ilk sahibinden aldim adam arap ti ve amerikadan yeni getirmisti motoru,yani cok temiz ve cok az kullanilmis.ben son derece memnunum.yarislara da katilmiyorum.sadece meraktan taktirmak istiyorum.ara sira bikac deneme yaparim diye..

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500

Buna benzer çeşitli videolar var.NOS u bilmiyorumda ghot rider ın meşhur turbo hayabusası aklıma geldi koca makine 300 km civarlarında ayağa kalkıyorsa sakat bişey olsa gerek.Benim anlamadığım 120 km hızla giderken benim takanın aurodinamiğindenmi kaynaklanıyor nedir ibreye bakamıyorum böyle ha patladı ha savrulacak havası oluyor büyüklerde bu sorun nekadar olur bilmem neyse sacma oldu,umarım istediğin gibi birşey olur.
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

Motosikleti
    Alıntı sularseller adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Buna benzer çeşitli videolar var.NOS u bilmiyorumda ghot rider ın meşhur turbo hayabusası aklıma geldi koca makine 300 km civarlarında ayağa kalkıyorsa sakat bişey olsa gerek.Benim anlamadığım 120 km hızla giderken benim takanın aurodinamiğindenmi kaynaklanıyor nedir ibreye bakamıyorum böyle ha patladı ha savrulacak havası oluyor büyüklerde bu sorun nekadar olur bilmem neyse sacma oldu,umarım istediğin gibi birşey olur.
    dostum onu ayaga kaldirmak kolayda sakin bi sekilde oturtmak zor bence.ama gercekten de tehlikeli....

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler