Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeni bir mont ve test sonucu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki an125
    kullanmakta olduğum mont kısa model olduğu için bel kısmından soğuk geçirmesi gibi bir şikayetim vardı...bir süredir uzun mont bakıyordum ve aşağıda verdiğim linkteki montu gördüm ..önce fiyatından ve tek içliği olmasından dolayı tereddüt ettim...fakat sitede ürün ile ilgili yorumlar kısmında motosikletli bir gazete dağıtıcısının olumlu mesajını görünce almaya karar verdim..bugün elime geçti ve az önce giyinip kuşanıp deneme gezisine çıktım..çok uzun bir gezi yapmadım fakat sahil yolunu kullandım ve son derece memnun kaldım monttan..içime bir atlet ve orta kalınlıkta boğazlı kazak giydim zerre kadar soğuk ve rüzgar hissetmedim..bu fiyata bu performans çok mutlu etti beni ve bel kısmımda hiç üşümedim mont resimde görüldüğü kadar güzel..bilirsiniz resim ile ürün arasında görsellik açısından hayal kırıklığı yaratacak kadar fark oluyor genelde.. photoshop ile sunulmuş hülya avşar misali .. neyse fazla uzattık lafı...mont arayanlara şiddetle tavsiye ederim bu fiyata kaçırmayın arkadaşlar..yanlız almayı düşünen arkadaşlara bir tavsiye kesinlikle beden ölçüsü tablosunun dışına çıkmayın..mont ölçü açısından sanki içinize 2 kat kalın kazak giyecekmişsiniz gibi dikilmiş..1 beden büyük alayım içime kazak giyecem demeyin sakın..
    http://www.hudsonderi.com/pinfo.asp?pid=33
    bu adreste sitenin ölçü rehberi
    http://www.hudsonderi.com/haberler.asp?nws=2

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Arkadaşım güle güle kullan iyişallah. Yanlız bu siteye ben giremedim. virüs prog. izin vermedi bakamadım.. Deri mi montun. merak ettim..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    hocam gule gule sirtinda paralansin. umarim kaza testini de yapmazsin

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım güle güle kullan iyişallah. Yanlız bu siteye ben giremedim. virüs prog. izin vermedi bakamadım.. Deri mi montun. merak ettim..
    girememeniz ilginç..ana sayfada reklamı var sitenin ve açılan ilk sayfadaki gri-sarı mont..deri değil tekstil
    Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam gule gule sirtinda paralansin. umarim kaza testini de yapmazsin
    sağol dostum..sırtında paralansın derken sırtınla yer arasında şeklinde düşünmedin umarım

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    http://www.hudsonderi.com/pinfo.asp?pid=10

aynı yerden aldığım ilk deri mont.
    uzundur bir deri mont almak isterdim fakat fiyatlarının çok yüksek olmasından dolayı geri duruyordum.
    bütçemi zorlayarak kendimi şımartmak adına (yürekçe üstad her ne kadar kinik felsefesini beğensem de henüz ham olduğumu hatırlatırım) bir adet aldım.
    şu ana kadar 5-6 kez kullandım.
    diğer montum furygan (mükemmel bir tekstil mont, ne soğuk ne yağmur alıyor) ile karşılaştırdığımda işini gayet güzel yapıyor henüz yağmurda kullanmadım.
    deri mont almak isteyenlerin göz atmasında fayda var.

montun hayırlı olsun, güle güle kullan.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    hayırlı olsun. sırt bel bölgesindeki fermuar ne işe yarıyor? bellik için mi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:12 ----------

Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster

uzundur bir deri mont almak isterdim fakat fiyatlarının çok yüksek olmasından dolayı geri duruyordum.
    bütçemi zorlayarak kendimi şımartmak adına (yürekçe üstad her ne kadar kinik felsefesini beğensem de henüz ham olduğumu hatırlatırım) bir adet aldım.
    diğer montum furygan (mükemmel bir tekstil mont, ne soğuk ne yağmur alıyor) ile karşılaştırdığımda işini gayet güzel yapıyor henüz yağmurda kullanmadım.

zevkine değil, ihtiyaca yönelik almışsın çekirge
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Hayırlı olsun.Ben de aldım

http://www.hudsonderi.com/pinfo.asp?pid=29

Siparişin üzerinden 30 saat içinde, nasıl yapıp edip ulaştırdılar,helal olsun

Monta gelince photoshop değil birebir aynısının tıpkısını aldım,yorum yazamadım ama şimdi yazıyorum aynı yazıyı oraya, zerre soğuk geçirmiyor,sabah Eskişehir biraz soğuk oluyor bu 4 mevsimlik olduğu halde mükemmel. Yanlız tam koruma isteyenler full korumalı olanı tercih etsin ,korumaları zayıf,ben estetiğine bakıp aldım.

Motosikleti
    suzuki an125

sağol dostum,sende güle güle kullan

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. sırt bel bölgesindeki fermuar ne işe yarıyor? bellik için mi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:12 ----------

zevkine değil, ihtiyaca yönelik almışsın çekirge
    teşekkürler..fermuarlar havalandırma için

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı HAZER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    girememeniz ilginç..ana sayfada reklamı var sitenin ve açılan ilk sayfadaki gri-sarı mont..deri değil tekstil

sağol dostum..sırtında paralansın derken sırtınla yer arasında şeklinde düşünmedin umarım
    tamam şimdi girdim. Ayarlarla ilgli imiş.. Hocam bu mont 85 ytl fiyatı uygun bide yağmurda giy bakalım bize bilig ver.. Ayrıca korumalı mı?

Hayırlı olsun bu montu nasıl göremedim ben, dehşet bişeymiş

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    hayırlı olsun... bana motoru aldığım yerden bitane kitlemişlerdi :S ayıptır söylemesi 200 liraya belinden soğuk almıyor siyah dışı fileli içinde artı su geçirmez astar var söküle bilen sırtında ve dirseklerinde ve omuzlarında koruma var boyn sırt kısmındaki yerinde R harfi var markasını bilmediğim için ayrıntılı tarif ettim fakat rüzgarı geçiriyor çokta sağlıklı değil az biraz kazık yemişim ama acemilik işte yok mu şöyle güzel deri montlar yahu yaz kış giyilicek türden..

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Arkadaşlar ikinizede hayırlı olsun güle güle kullanın ; yalnız HAZER arkadaşımın aldığı cekette çıkarılabilir kışlık içlik bulunuyor mu onu çözemedim? Ya pardon dikkatsizlik şimdi gördüm varmış

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam şimdi girdim. Ayarlarla ilgli imiş.. Hocam bu mont 85 ytl fiyatı uygun bide yağmurda giy bakalım bize bilig ver.. Ayrıca korumalı mı?
    yağmurda deneyemedim ama geçireceğini sanmıyorum..kumaşı geçirmez izlenimi verdi..gerçi nekadar geçirmez desekte bir süre yağmur yedikten sonra birçoğu yağmur geçirir..uzun süre yağmurda kullanılacaksa yağmurluk gerekli..sitedede yazdığı gibi sırt,omuz,dirsek korumaları var

Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ikinizede hayırlı olsun güle güle kullanın ; yalnız HAZER arkadaşımın aldığı cekette çıkarılabilir kışlık içlik bulunuyor mu onu çözemedim? Ya pardon dikkatsizlik şimdi gördüm varmış
    var arkadaşım

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Valla ben de mont testini şöyle yapmıştım

Rapor da şurada http://www.motosiklet.net/forum/tazi...ml#post1745125

Güle güle kullan, kazasız belasız km'ler dilerim.

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Alıntı HAZER adlı üyeden alıntı Mesajı göster

estagfurullah aklimdan bile gecmedi

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun benimde hoşuma gitti bakalım alırım olmazsa günlük kullanıma nasıl?
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Allah göstermesin bi daha ancak gerçek test olmuş.. Allah korumuş..

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ALLAH tekrarını göstermesin inşallah
    Alıntı Hay.alper.est adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun benimde hoşuma gitti bakalım alırım olmazsa günlük kullanıma nasıl?
    günlük kullanımdada son derece rahat olacağına eminim..çok sıkan,daraltan bir yapısı yok montun...duruşuda gayet şık hiç kaba değil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler