Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bugün a2 ehliyetimi almaya gittim

Motovento
    REKLAM ALANI
    vanhelsing58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet arkadaşlar herşey tamam.bugün sürücü kursundan dosyamı aldım.09:30 gibi emniyete gittim ama okadar çok insan vardı ki bekleyen bana sıra gelmeyecek gibiydi.artık önümüzdeki günlerde yine gidecem.E+A2 olacak kısmet olursa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    hocam hayirli olsun ne diyelim.kazasiz belasiz ve alkolsuz kullan

Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam hayirli olsun ne diyelim.kazasiz belasiz ve alkolsuz kullan
    sağol kardeş

Motosikleti
    Alıntı vanhelsing58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol kardeş
    sende sagol..

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    hayırlı olsun...
    darısı olmayanların başına
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

Motosikleti
    Alıntı serhan123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun...
    Darısı olmayanların başına
    amiiiin.....

Motosikleti
    mondial 151 rs
    hayırlı olsun kısmetse bende subat sınavındayımm

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hayırlı olsun...............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    jinlun-jL-25o
    bende ehliyet sınavına yeni girdim... emliyette gereken belgeler neler???
    (önceden B sınıfı ehliyetim vardı.) ehliyeti veriyormuyum? ve fotograf, N.cüzdanı dışında.. ikametgah belgesi vs.. ve ne kadar para bayılıyoruz???
    [COLOR="Red"]10 dolarlık kafan varsa 10 dolarlık kask alırsın...[/COLOR]
    [COLOR="DarkOrange"]uçakla yarışmak Sarmıyor Artık..!![/COLOR]
    [COLOR="Navy"]www.ankaramotorculardernegi.com[/COLOR]

Motosikleti
    ybr125
    ben gittim ehliyetimi lmaya parmak izi çıktısını verdiler karşı masaya götür dedi memur gittim götürdüm oradaki memur in aşağıya fotokopisini çektir dedi bende heralde 2 tane lazım bu evrakdan zannederek gittim 1 tl ye fotokopi çektirdim.Çıktım memurun yanına bana demezmi orjinali sende kalsın fotokopisini bana ver diye.şaşkınlıktan öylece kaldım.Anlaşmış adam resmen fotokopici çay ocağını işleten adamla yalandan yere millete 1 tlye hemde fotokopi çektiriyolar.Allahtan fotokopisi sende kalsın demedi.:D böyle anlatayım dedim ehliyet mevzusunu görünce.

Alıntı tr-hathor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ehliyet sınavına yeni girdim... emliyette gereken belgeler neler???
    (önceden B sınıfı ehliyetim vardı.) ehliyeti veriyormuyum? ve fotograf, N.cüzdanı dışında.. ikametgah belgesi vs.. ve ne kadar para bayılıyoruz???
    150 tl falanmış kardeş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:08 ----------

Alıntı trendy83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben gittim ehliyetimi lmaya parmak izi çıktısını verdiler karşı masaya götür dedi memur gittim götürdüm oradaki memur in aşağıya fotokopisini çektir dedi bende heralde 2 tane lazım bu evrakdan zannederek gittim 1 tl ye fotokopi çektirdim.Çıktım memurun yanına bana demezmi orjinali sende kalsın fotokopisini bana ver diye.şaşkınlıktan öylece kaldım.Anlaşmış adam resmen fotokopici çay ocağını işleten adamla yalandan yere millete 1 tlye hemde fotokopi çektiriyolar.Allahtan fotokopisi sende kalsın demedi.:D böyle anlatayım dedim ehliyet mevzusunu görünce.
    kardeş maliye harcını da emniyette mi ödeyecez?

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Hayırlı olsun şimdiden kardeş sabah 6 gibi hatta daha erken gidersen sıra oluyor daha çabuk halledebilirsin birde söförler odasından dosya yaptırıyorsun 15 lira onu yaptırıp emniyet giderse daha iyi olur zaten emniyetin orada olur onların büroları.Ehliyet parasını veriyosun parmak izi okutuyosun sana gün veriyorlar bende 14 ünü bekliyorum geçen hafta verdim evrakları.Kolay gelsin
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

Motosikleti
    ybr125
    yok maliyeye gideceksi dekontu götüreceksin emniyete.bide dilekçeyide yazdır öyle git ki vakit kaybetme kapııdaki arzuhalcilere ehliyet almak için dilekçe yazdıracağım dersen verirler

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    150 tl falanmış kardeş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:08 ----------

kardeş maliye harcını da emniyette mi ödeyecez?
    Maliye harcını vergi dairesine ödüyorsun.A2 - 70 TL
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    yazın inşaallah bende alıcam :: hayırlı olsun inşaallah gönlüne göre motorunuda alırsın kazasız belasız mutlu mesut kmler sayarsın.... Türkiyede olsam şimdiye kadar çoktan almıştım inşaallah yazın tarihler tutar temmuz gibi başvuru yapar yaz sonuna kadar alabilmiş olurum :S:S yoksa buyaz ehliyetsiz.... :S hiç içimden gelmiyor ama napalım

Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    Hayırlı olsun :D çogu gitmiş azı kalmış :D
    Barbaros İLKBAHAR
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]10Riders Balıkesir Motosiklet Kulübü [/COLOR][/COLOR]
    :queen:RüzGaRı Hisset :queen:

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    hayırlı olsun .bizde arkadaş için gittik bi dünya kuyruk vardı memur 2 gün sonraya anca alırsınız dedi bugun dosyanızı bile kabul edemem dedi ben tartışma çıkardım nasıl olur ben 2 kere ehliyet aldım ikisindede ehliyetim 2 saatte elidmeydi diye sonra memur dedi olmaz mümkün değil vs 10 dk sonra memur arkadaşıma gel gel yaptı yanına gittik dedi ki '' eğer şöyle güzel bi çikolata alırsanız ehliyeti 1 saate veririrm'' dedi bizde gittik 9 tl ye bi kutu çikolata yaptırdık götürdük verdik ehliyet anında alimizde :@ biz çıkarken bizden daha önce gelip kapıda bekleyenler bizi eleştirdi ndn rüşvet verdiniz vs diye.verdik kardeşim bayram öncesiydi adamın bayramda araç kullanamsı şarttı ehliyetsiz kullanacağına 9 tl lik çikolata aldık napalım?

aklında olsun bizim memurlara 3-5 atın mı işin hızlanır,özaldan beri bu işler böyle..

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun .bizde arkadaş için gittik bi dünya kuyruk vardı memur 2 gün sonraya anca alırsınız dedi bugun dosyanızı bile kabul edemem dedi ben tartışma çıkardım nasıl olur ben 2 kere ehliyet aldım ikisindede ehliyetim 2 saatte elidmeydi diye sonra memur dedi olmaz mümkün değil vs 10 dk sonra memur arkadaşıma gel gel yaptı yanına gittik dedi ki '' eğer şöyle güzel bi çikolata alırsanız ehliyeti 1 saate veririrm'' dedi bizde gittik 9 tl ye bi kutu çikolata yaptırdık götürdük verdik ehliyet anında alimizde :@ biz çıkarken bizden daha önce gelip kapıda bekleyenler bizi eleştirdi ndn rüşvet verdiniz vs diye.verdik kardeşim bayram öncesiydi adamın bayramda araç kullanamsı şarttı ehliyetsiz kullanacağına 9 tl lik çikolata aldık napalım?

aklında olsun bizim memurlara 3-5 atın mı işin hızlanır,özaldan beri bu işler böyle..
    Yuhhhh o kadar ayağa düşmüş yani
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yuhhhh o kadar ayağa düşmüş yani
    hemde nasıl ne yazık ki..üzerinde polis üniformalı bir yaratıgın alenen aldığı rüşvet..

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    evet arkadaşlar herşey tamam.bugün sürücü kursundan dosyamı aldım.09:30 gibi emniyete gittim ama okadar çok insan vardı ki bekleyen bana sıra gelmeyecek gibiydi.artık önümüzdeki günlerde yine gidecem.E+A2 olacak kısmet olursa

Hayırlı ugurlu olsun..
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler