Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kaza geliyorum demez bazan :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    geyik amaçlı açmış toqi bence , pardon tequ yok toqiymiş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Alıntı atlantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz ve sizin gibiler yüzünden siteye çok nadir giriyorum artık.. Konunuz dikkatimi çekti okumak istedim, keşke okumasaydım...

Kusura bakmayın ama bu ne ukalalık? Aslında kusura da bakabilirsiniz, hiç farketmez.. İnsanlar sizin konunuza gayet düzgün şekilde cevap vermişler ama siz işinize gelmeyen her mesaja, tabiri caizse laf sokmuşsunuz.. Sizi şiddetle kınıyorum! Ayrıca 150-160km. hızı hızdan saymamışsınız ya, o hızla o kamyona çarpsaydınız burda site sakinlerine bu şekilde laf sokup yine dalganızı geçebilecek miydiniz acaba? Ortak bir paylaşım alanındasınız, haddinizi bilin...
    Ben ve benim gibi olabilse herkez keşke 2006 yılı üyeliği ve mesaj sayım 400 bile değil sanırım.
    150 160km hızı ben hızdan saymam ben şahsen , ama benim sürat yaptığım yollar sahilyolu boşken en çok 200km oda anlık çıkarsın inersin atıyorum bir edirne yolu vardır güzel bunun gibi yollardır sürat yapılacak yollar.
    O kamyona 150km ile giderken çarpmazdım emin ol kendimi bi yere atardım en azından , ama bu çarpmayacağım anlamınada gelmez ilerleyen yaşamamımda.
    Ozborn sana lama demedim dostum yanlış anlama bu arada
    Sürat yapılan yollar buralar ben ve arkadaşlarımın daha çok
    http://www.youtube.com/user/HNYHAYABUSA1300R
    http://www.youtube.com/user/HNYHAYAB.../2/sxwzAGwkPG8
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aynı uygulama Topkapıda E5 e çıkmadan köprü altındaki tüneldede yaşanır...100 le giderken bir bakarsın 100 metre önünde trafik durmuştur...asıl frenlere...
    sanırım edirnekapı sapağından bahsediyorsun mete abi değilse bile orasıda çok sakat bir kere giriyodum ne bilim viraj alırken birden önünde durmuş arabalar oluyo

bu arada geçmiş olsun.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler