Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Biraz düzeltme yapacağım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar benim tarzımda modifiye sökmek yada gereksiz parçalar eklemek değil parçaları daha güzel,daha kaliteli,daha performanslılarıyla değiştirmek.Motosikletin daha 400 km'de olduğunu biliyorum.Ama içimden sürekli ona birşeyler yapmak geliyor.Motosikletimin lastikleri çok kaliteli değil.Ama sanırım bu yaz sonuna kadar yeterli olur.Sizlere bazı şeyler danışmak istiyorum.
    http://www.sahibinden.com/yamaha_cup...XQQdisplayitem
    Bu adreste gördüğünüz motosikletlerin 2 yönünü çok beğendim.Birincisi fren discleri.Bu fren disclerinden alsam motosikletin üzerinde orjinalliğini bozacak(Gerektiğinde geri takmaktan bahsediyorum.Kaynaksız kesmesiz biçmesiz.)Ve şu resimdeki ince yanaklı görünen lastikler.Benim motosikletimin lastik yanaklarından daha ince.Bu lastikleri taksam bir zararı olur mu?
    Aslında jantlar konusunda da bir jant beğendim.Jantların olduğu resimde baştan 3 jant(sık örülmüş telli olan.)Bunlarla daha güzel bir görünüm yakalamak istiyorum.Sizce biraz bütçe ayırıp yapalım mı?
    Bu arada motosikletimin ön ve arka freni disc.Daha şık görünür sanırım.İyi forumlar.Sadece iyi ve kötü yorumlarınızı almak istedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Hevesini kırmak gibi olmasın ama bence gerek yok

On7_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama içimden sürekli ona birşeyler yapmak geliyor.
    Naparsan yap telafisi mümkün olmayan şeyler yapmayın, fazla ileriye gitmeyin, ölçülü davranın.

Disk değişikliği güzel durabilir evet...

Cup'a başka neler yapılabilir bilmem ama şu fotolar referans olabilir.

[CENTER][B]Çarp tamponuma kır farımı, Bedenime zarar verebilirsin ama RUHUMA ASLA...[/B][/CENTER]
    [CENTER]:bounce:[/CENTER]

Fotoğraflar gerçekten güzel.Ben daha sonra motosikletimi sattığımda tekrar orjinaline çevirebilmek yada performans alamazsam orjinaline dönmek için kaynak vs. şeyler istemiyorum.Fotoğrafları nerden buldun on7li?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:40 ----------

Arkadaşlar işte örnek aldığım motosiklet burda.Bittiğinde böyle görünsün istiyorum.Ya da tel sık jantlı düşünün.

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Olumlu olacaksa ki, öyle olacağını sanıyorum. Hem fren, hem de keyfinin yerine geleceği anlamında. Bence

Ama yine de bir ustanın teknik bilgisi çok önemli.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Ya bu parçaları satan adamla irtibata geçmeye çalışıyorum.Motosikleti hazır kullanmayacakken yapayım boş vaktimde diyorum ama ses yok...Jant,lastik,fren dışında pek birşey aklıma gelmiyor açıkçası.Bir de fotoğrafta gösterdiğim gibi ince güzel egsozlardan buldum.Ama hala kararsızım açıkcası egsoz konusunda

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:13 ----------

Arkadaşlar büyük fren disc takarken kaliperlerde değişecek mi?

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hevesini kırmak gibi olmasın ama bence gerek yok
    Bende hevesini kırmak istemem ama bu model için gereksiz

Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende hevesini kırmak istemem ama bu model için gereksiz
    Haklısınız arkadaşlar.Ama motosikletimi seviyorum.Şöyle biraz güzellik olsun istiyor insan.Peki sizin önereceğiniz başka birşeyler varmı?

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    dostum bencede biraz gereksiz masraf gibi ama tabiki zevkler ve renkler tartisilmaz,eyer gercekten motosikletini seviyosan yap derim.diskler benimde cok hosuma gitti,egsozunu biraz beyenmedim ama tabiki karar senin bence daha spor bisey dene.bide marspiyerlerle biraz oynamayi dusu..kolay gelsin....

Alıntı McWarnaly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bencede biraz gereksiz masraf gibi ama tabiki zevkler ve renkler tartisilmaz,eyer gercekten motosikletini seviyosan yap derim.diskler benimde cok hosuma gitti,egsozunu biraz beyenmedim ama tabiki karar senin bence daha spor bisey dene.bide marspiyerlerle biraz oynamayi dusu..kolay gelsin....
    Çok sağolun da marşpiyel ne onu anlayamadım.Biraz açıklama yaparmısınız?

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sağolun da marşpiyel ne onu anlayamadım.Biraz açıklama yaparmısınız?
    sorry..marspiyer olcakti ruzgarliklar yani.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bu adamlar aşmış yaw.............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler