Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Taksici ve minibüscülerin sıkıştırması ile alakalı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Sayın MT yetkililleri daha önce böyle bir istatistik açılmamış bulamadım.Motosiklet kullananların genel çoğunluğunun hatta hepsinin ortak bir sorunu var oda taksici ve minibüscü esnafının motosikletlilere olan gıcığı(hepsini kastetmiyorum ama büyük çoğunluk zira tanıdığım taksiciler var şeker gibi insanlar) haftasonları olan show ağırlıklı izleyici olan programlara örnek Okan Bayülgenin sunduğu yeni ismini bilmiyorum programa katılınabilirmi gelecek te olacaktır eğer ilgi görürse bu olay gelecek çok kişi olabilir.Orası tıka basa dolupta sesimizi duyurabilirsek belki birşeylerin azda olsa değişmesini sağlarız diye düşünüyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:42 ----------

Ehliyetimi 14 ünde veriyo emniyet,o hafta bari tek başıma gidiyim katılım yok
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Taksicikerin hepsi olmasa bile geneli buyuk sorun 3 gun once bır arkdasım taksıcının hatası yuzunde kaza yaptı kaza polıslerın gozunun onunde oldu en sol serıtten sag serıte gecerken sınyal verılmezmı :S

Motosikleti
    Nexus 500
    Alıntı Szman! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taksicikerin hepsi olmasa bile geneli buyuk sorun 3 gun once bır arkdasım taksıcının hatası yuzunde kaza yaptı kaza polıslerın gozunun onunde oldu en sol serıtten sag serıte gecerken sınyal verılmezmı :S
    Genellemeyi sevmem aslında ama yüzdeye vurursan %80 lerde seyrederse ozman vardır bi arıza diye düşünürüm.Bugün 2 kere ciddi kaza atlattım şeridimde giderken bilerek yapıyorlar diye düşünüyorum.Işıklarda yeşil yanmadan kornaya basanları saymıyorum.
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bu konuyu daha once aramizda konusmus ve camlarina buji atmaya karar vermistik.
    Ama neden oyle yaptik bilmiyorum.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    Nexus 500
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buji,akü,alternatör,kelebek,beyzbol sopası,bilumum sado mazo malzemeler yaş iş abi suçsuzken suçlu olursun.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    buji olayının devri geçti artık havai fişek moda.
    kullanım ve etki için haber bültenlerinde 2 dakikada geçiştirilen haberler dikkatle izlenmeli.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

BiLaL_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperKing 110-2 [ cup ] Çan Çin Çon =)
    Ya Gerçekten Çok Başıma Gelior vede arkadaslarımın başlarına geliyor gercekten şikayet edici şekilde .. Buna Bir çözüm bulunsa Sonuna Kadar Gitmeye hazır birçok motosikletçi arkadaslarım abilerimiz var.. buna Bir çözüm olsa süper olur .. porotosto etsek?
    Drumist... Gerisini Sen Anla.. --İSTANBUL / KücükÇekmece ! SuperKıng 110-2 Cup 06 [ 34 EJ 0734 ] [ EDİRNE UzunKöPRü ] Lüü x) bilal___@windowslive.com

plur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    30 ağustos kortejiydi sanırım, barbarostan aşağı iniyorduk. Bir ara ışıklarda grup koptu bende en ön sırada kaldım. Neyse yeşil yandı ben kalktım ilerde bir taksi duruyor. Müşteri indirmiş amca belli ki yola atlayacak. Nerden mi anladım o kadar yakınız ki dikiz aynasından yüzünü görüyorum. Oda bana bakıyor pis pis veeee hop önüme atladı. Frene asılmam ile yanında durdum. Camdan bakışıyoruz
    "Niye hayvanlık yapıyorsun ya gözümün içine baka baka önüme kırdın" dedim.
    Hemen celallendi arkadaş;
    "Sen kime hayvan diyon lannn" demeye kalmadı arkadan gelen arkadaşım taksinin tavanına yumruğu geçirdi. Aklı çıktı bunun arkaya hızla bir döndu nerdeyse yüze yakın motor var.
    Suratını görmeniz lazımdı. Hemen yan çizdi ve
    "Ya baban yaşında adamım ayıp değil mi hayvan diyon"
    Ben fazla üstelemedim zaten bu korku ona 3-5 yıl yeterdi, yola devam ettim.
    ONUR SUAL... SENİ ASLA UNUTMAYACAĞIZ KARDEŞİM!!!

"ONUR"umuzu KAYBETMEYELİM..

il_ragazzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS - BMW K 1300 R
    Okan Bayülgen 'de motosiklet meraklısı die duymuştum bence yönetim programa bi organizasyon düzenleyebilir...

Motosikleti
    RAMZEY QM 250
    evet taksiciler ve minibüscüler allah dusurmesın kımseyı önlerine ezer üstünden gecerler hiç acımadan durdurup sorarsın hacı neden böyle yapıyorsun dıye cevap aynen şu abicim ben ekmek davasındayım ugrasamam senınle dıyo daha bır kac ay önce minibüs bir yayayı ezdi gecti besiktaşta kamera gösterıyo o nasıl bır hızla ezdı gectı öldürdü yani onlardla bu para kazanma hırsı var ıken daha cok canlar yanacak (tabi bu söylediklerim hepsi için gecerli degil)sözlerimiz cibilliyetsiz şehir eşkiyalarına

BiLaL_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperKing 110-2 [ cup ] Çan Çin Çon =)
    Alıntı plur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 ağustos kortejiydi sanırım, barbarostan aşağı iniyorduk. Bir ara ışıklarda grup koptu bende en ön sırada kaldım. Neyse yeşil yandı ben kalktım ilerde bir taksi duruyor. Müşteri indirmiş amca belli ki yola atlayacak. Nerden mi anladım o kadar yakınız ki dikiz aynasından yüzünü görüyorum. Oda bana bakıyor pis pis veeee hop önüme atladı. Frene asılmam ile yanında durdum. Camdan bakışıyoruz
    "Niye hayvanlık yapıyorsun ya gözümün içine baka baka önüme kırdın" dedim.
    Hemen celallendi arkadaş;
    "Sen kime hayvan diyon lannn" demeye kalmadı arkadan gelen arkadaşım taksinin tavanına yumruğu geçirdi. Aklı çıktı bunun arkaya hızla bir döndu nerdeyse yüze yakın motor var.
    Suratını görmeniz lazımdı. Hemen yan çizdi ve
    "Ya baban yaşında adamım ayıp değil mi hayvan diyon"
    Ben fazla üstelemedim zaten bu korku ona 3-5 yıl yeterdi, yola devam ettim.
    Oda Güzell..
    Drumist... Gerisini Sen Anla.. --İSTANBUL / KücükÇekmece ! SuperKıng 110-2 Cup 06 [ 34 EJ 0734 ] [ EDİRNE UzunKöPRü ] Lüü x) bilal___@windowslive.com

Motosikleti
    Nexus 500
    Hatta stunt gösteriler yapılırsa hani daha önce o tarz aksiyonlarıda göstermişti drift ti yanılmıyorsam deneyimli sağlam motosiklet kullanan vardır aramızda hem aksiyon olur hem dikkat çeker hemde sesimizi duyururuz.Dövme hastanelik etme korkutma biri için geçerli hani birini hallettin öbür binlercesi için çare yok..gibime geliyor yanlışmıyım.

Motosikleti
    RAMZEY QM 250
    abicim biz motorlarla amuda da kalksak bu eşkiyaların kafası almaz bunları beyinlerinin yarısı boş harcamıslar kendılerını . bızı bi yırmı yıl sonra fark ederler anca ben öyle tahmin ediyorum

Motosikleti
    Mondial 100km Renk: Kırmızı - 07 JY 608
    Program fikri olabilir bencede. begendim
    07-gєηçℓιк

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    yeniden gündeme gelmesi güzel... demek ki geçen seneden beri biriktirdiğim bujileri de bu sene kullanacağız
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buji değil taş atmayı tercih ediyorum ben.

Arkada delil bırakmamak lazım.
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

Motosikleti
    Honda CBF 150/ Honda Titan 125
    Minibüscüymüş..Taksiciymiş..Bunlar güzellikten anlamazlar boşuna çabalamayın bence..

Ben herzaman öle arabaların önüne geçerim öyle yoluma devam ederim..Yiyosa gelir arkadan dokundurur..
    [B]Bir tutkudur içimizdeki özlemi yollara vuran..[/B]:bestmt:

Motosikleti
    600 f, kymco movie xl 125
    taksi, minibüs + otobüslere dikkat edin sakın ola durur bekler diye karsısına cıkmayın bende sölemesi

Motosikleti
    Nexus 500
    @missiond

Evet çok haklısın,IETT ve özel halk otobüsleride çok tehlikeli.

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    Ben motosiklet alırken bunların hepsini göze alıp almıştım maalesf park yerinde motorun içine eden kedilere alıştığım gibi trafikte sıkıştıran görmeyen her türlü yaratığa hayvanada alıştım ve bu ülkede hiç bir zaman bunların değişmeyeceğinede eminim azınlıklar ve küçükler her zaman eziliyor yapacak birşey yok bence yinede biz azınlığız bizede saygı diye bir eylem yaparsanız desteklerim o başka.
    İki kişinin bindiği motor değildir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler