Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

bıktım bu mobiletlerin ve pejoların eksoz sesinden

Motovento
    REKLAM ALANI
    davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    şu sesden mi : bıııızzz bııııııızzzzzzzzzzzzzz bızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz bız bız bızzzzzzzzzzzzzz
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CBR700F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Marauder
    buradaki ses 2 zamanlı içi boş egsoz sesi herhalde banada arada oluyor burada dolu bu tip scooterlar motorlar .
    Bu krallığın tacı kask , tahtıda motordur.
    "htmetin"

thedoctor16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    metehan abi iyi bir konuya değinmiş ss kullanan arkadaşlara ne demeli az önce bir sitede daha okudum racıng ı olan bir arkadaşımız hızlı bir şekilde bir mercedesin yanından geçmiş korkan sürücü direksiyon hakimiyetini kaybetmiş ve sonucunda 3 kişi hayatını yitirmiş peki buna ne diyeceksiniz elbette kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hatta canına kastetmeye hakkı yok ama o eleştirdiğiniz kişilerinde maddi durumu iyi olsa onlarda alırlar daha düzgün bir motor ayrıca bu neticede bir tutku kimiside o sesi çok beğeniyor bence olaya tek taraflı bakmamak lazım .... !
    Motosiklet.net Bursa Team

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Onlarda cikleyi çekp patlatması güzel oluru.

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar,

Konu neden ISRAR ile SS ile olmayan motorların sesleri karsılastırmasına cekilmeye calısılıyor.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

edremitli eleştiri yapıyorsun fakat daha ss ne demek onu bile bilmiyorsun ss süper sport yanı racıng yani yarış motoru demek millete cahil ya da çapulcu demişsin fakat sanırım sen onları da geçmişsin ayrıca uslubun hiç hoşuma gitmedi bu işe gönül veren birini bu denli eleştirmen hatta kırıcı kelimeler kullanman hiçte hoş değil bizler motorcuyuz bizler farklıyız lütfen dikkat edelim rica ediyorum .....!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:54 ----------

cerrahı çünkü ortada yapılan bir haksızlık var bende çok severim ss sesini hatta hastasıyım almak istediğim makınalar fakat arkadaşımızın eleştirileride yenilir cinsten değil

Bazı elestriler asagılayıcı oluyor gercekten
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

cerrahı

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    şimdi onlarla hava basan ilerde alır bi motor ezilir gider araba altında.böyle biter o havalı tarafları
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Ben şu anda da mobylette diye tabir ettiğimiz 2 zamanlı 49 cc makineye biniyorum. Çok ta keyif alıyorum.Ancak benim yaptığım hiç bir modifiye insanları rahatsız edici değildi.Koruma demiri taktım.Jantlarını değiştirdim(Kendi jantına uygun fren olmadığı için)Bence bu mobylettecilerin yaptıkları saygısızlık ve sorumsuzluktan başka birşey değildir.Hayır ne zevk alırlar onu anlayabilmiş değilim.Motor çatlayacak altında hala yatıp gaz veriyor.Ama cikle sesine bende hayranım.Boğğğğğğğ çat çat...

Nipp10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    91 Honda CG 125
    Benim pejoya orj egsoz taktım. Hiç de apaçi mobileti gibi gereksiz modifiyeleri de yoktur. Kuduz gibi gider orası ayrı.
    тнє ρσωєя σƒ ∂яєαмѕ... www.facebook.com/ugurbas

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Heryerde gereksiz tartışma yahu patronundan fırça yiyen hanımına bozulan öğretmenine sıkılan sevgilisine darılan forumda atıyor sinirini..

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uyuz bir sesi var egzoslarına muz tıkıycam her gördüğüm mobiletin

Motosikleti
    Hyosung gt250 R
    mobilteçi diye tabir edilen tipi bir tanımlayalım ilk önce .
    plakası olan , eksozunu orjinalini kullanan , kaskı montu güvenlik tedbirlerini kullanan kişilere kimsenin bişey dediği yok .
    ancak bu çapulcu diye tabir edilen kişiler polisten kaçarlar , rugan ayakkabının arkasına basan gömlekle tesbihle yola çıkan , gerekirse 120 ile üstünde yatan tiplerdir ki buna kızmama kimse itiraz edemez . bu adamlar bilgisiz görgüsüz aile terbiyesi almamış herkezi tehlikeye atan insanlardır ki sesini soruyorsanız bende çevremdeki herkez de sesinden rahatsız oluyorlar ...

CTRLALTDEL

Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heryerde gereksiz tartışma yahu patronundan fırça yiyen hanımına bozulan öğretmenine sıkılan sevgilisine darılan forumda atıyor sinirini..
    Alem adamsın musti

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    erhanım ( CERRAHİ ) HAKLI OLDUĞUNU ASLINDA HERKES BİLİYOR AMA İTİRAF EDEMİYENLER VAR...

EGO İŞTE
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erhanım ( CERRAHİ ) HAKLI OLDUĞUNU ASLINDA HERKES BİLİYOR AMA İTİRAF EDEMİYENLER VAR...

EGO İŞTE
    Abi işte nefs-i emmarenin elindeyiz daha neyini saklayacagız

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi işte nefs-i emmarenin elindeyiz daha neyini saklayacagız
    bu zaten kadim kitaplarda bahsedilen bir konu ki, kitap ehli olanlar tek mücadelenin buna karşı yapıldığını da bilirler....
    yapacak bir şey yok, "zayıf yaratılmışız" ama vardır bir bildiği
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu zaten kadim kitaplarda bahsedilen bir konu ki, kitap ehli olanlar tek mücadelenin buna karşı yapıldığını da bilirler....
    yapacak bir şey yok, "zayıf yaratılmışız" ama vardır bir bildiği
    EvvelAllah, Eyvallah

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    yazın cinnet geçirecek duruma geliyorum,valinin yerinde olsam butip sesçıkaran motorların hepsini toplatır çivi yaptırırım,inşaatlara bedava dağıtırım
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler