Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Nasıl Alınır?

Motovento
    REKLAM ALANI

ARkadaslar motosikletime lastik almak istiyorum internette bunu buldum http://www.sahibinden.com/dunlop_130...XQQdisplayitem be tekirdagda oturuyorum antalyada satılıyor urun yardımcı olabilecek varmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bole şeyleri görmeden alma derim...

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    kargo ile gönderiyolar, aracıya ne hacet
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

yani ödemeyi kargo teslimindemi yapıyoz yoksa peşinmi kucuk esnaflara pek guven olmaz.

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    bana kalırsa telefon açıp bilgi alabilirsin. lastigin üretim tarihi nedir bunu ögren. ayrıca desen konusunda bilgi al. güvenli alışveriş ile satın alabilirsin.

Motosikleti
    Piaggio FLY
    Linkteki ilan için konuşursak; alışveriş sahibinden.com aracılığı ile gerçekleşiyor. Önce sahibinden.com'a ödeme yapıyorsunuz, daha sonra satıcı belirtilen süre içerisinde ürünü kargoya veriyor siz onay verirseniz sahibinden.com da satıcıya ödeme yapıyor. Alışverişte hiçbir problem yaşamazsınız merak etmeyin..

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Sahibinden.com sitesinden bu tür şeyler alma taraftarı değilim. Aynı sitede göreceğin bir motosikleti görmeden almazsın, ama bu tür şeyler görmeden alınıyor.

Sonuçta istediğin mal gelmezse geri gönderir, sahibinden.com sitesinden paranı geri alırsın.

En son tanık olduğum olay: bir akrabam x marka yazıcıyı sahibi ile telefon görüşmesinden sonra alıyor. Satıcı kargo ücreti karşı taraf ödemeli gönderiyor. Koli teslim alındıktan sonra koliden y marka yazıcı çıkıyor. Akrabam da yazıcıyı ödemeli gönderiyor ve sahibinden.com sitesinden parasını geri istiyor.

Sonuçta her iki taraf ta 12 TL kargo ücreti ödüyor, gönderilen yazıcı bedeli günlerce sahibinden.com sitesinde yatıyor, arada kazanan kargo firması oluyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler