Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Üstadlar Harley sportster 883 siyah için nasıl bir kask önerirsiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    saol dostum bakarım orayada bi ..nette ki adresinde yok galiba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    harley.... ülkemizde trafik güzel olsa insanlar birbirlerini sıkıştırmasa sakin olsa ve harleyim olsa kesinlikle kask takmam... bir arkadaş değinmiş harley kullanan agresif kullanmaz diye kesinlikle öyle ama malesef bizim ülkemizde sen tehlikeye girmesende biri gelip sana giriyor... ben nazi kaskı aldım inan pişman olursun birde yarım açık kaskım var hava biraz soğudu zaman lan bana atkı şal bişey verin pozisyonuna düşüyosun dudakların donuyor çeneni hissetmiyosun ki bu çene açık kaskta nazi kaskından hiç bahsetmiyorum... tam kapalı siyah siyah vizör. live to ride.....

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    Alıntı MFM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harley.... ülkemizde trafik güzel olsa insanlar birbirlerini sıkıştırmasa sakin olsa ve harleyim olsa kesinlikle kask takmam... bir arkadaş değinmiş harley kullanan agresif kullanmaz diye kesinlikle öyle ama malesef bizim ülkemizde sen tehlikeye girmesende biri gelip sana giriyor... ben nazi kaskı aldım inan pişman olursun birde yarım açık kaskım var hava biraz soğudu zaman lan bana atkı şal bişey verin pozisyonuna düşüyosun dudakların donuyor çeneni hissetmiyosun ki bu çene açık kaskta nazi kaskından hiç bahsetmiyorum... tam kapalı siyah siyah vizör. live to ride.....
    katılıyorum sana dostum ..o siyah bi kask önermiş bi ark. cok hoşuma gitti..alırsam oyle bişey alcam kısmetse

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler