Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

tazyikli su makinesı

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar yaklaşık 1 sene önce bir tazyikli su makinesi görmüştüm.Bir yapı markette gördüm.Gayet küçük ama kaliteli birşey gibi duruyordu.Elektrik süpürgesine benzer,Ama motoru tuttuğumuz yerde.Şimdi biraz bütçem var ve bunun gibi bir şeyler arıyorum.200 lira civarında bir ücretle böyle küçük tazyikli su makinesi alabilir miyim? Motosikletimi kendim yıkamak istiyorum.Araba da var.Zaten kendi parasını kısa sürede çıkarır bu alet.İnternette link bulabilen varsa gönderirse sevinirim.İyi forumlar. . .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    biraz araştırırsanız bu tür bir ürünü 200 liraya değil, 100-150 lira arası bir fiyata da bulabilirsiniz. bizde var, arabaları yıkarken kullanıoruz ve çok da işe yarıyor, yeriniz uygunsa tabii. ama motor biliyorsunuz araba gibi kapalı bir kutu değil. otomobiller için kullanılabilir ama motosiklet için böyle bir ürünü tavsiye etmem. tazyikli suyun, inanılmaz bir "girmemesi gereken yerlere girme" gayreti var. koruyamıyorsunuz da üstelik motosikletin motorunu. özetle otomobil için kullanırım derseniz uygundur ama motosiklet için tazyikli su kulanmayın. durduk yerde risk almaya gerek yok. motosiklet için en uygunu tazyiksiz hortum suyudur. hatta bu bile çoğu zaman gerekmez. zaten otomobile göre küçük bir alet olduğu için çoğu zaman 1-2 kova su yeter.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Manisa bildiğim kadarı ile büyük bir yerleşim merkezi. Eğer buralarda sanayı tipi yıkama ve temizlik malzemeleri satan bir yere uğrarsan aradığını bulacağından eminim.
    aya arkadaşın dediğine ben katılmıyorum. Motosikletler zaten açık hava şartlarına göre üretilmiştir. Arabalardaki gibi kapalı alanlar olmadığı için herzey daha güzel izole edilmiş durumdadır.
    Benim ayrıca iş makinem var. Araziden çıkmış toprak ve çamura bürünmüş makineyi yıkamak içinde 250 atü basınçlı yıkama makinem var. Bu makina ile tüm motorlarımı defalarca yıkadım. Hiç sorun yaşamadım.

Enjeksiyon ve elektrik sistemine basınçlı su tutmadıkça sorun yok, motora sıcak su kullanmayın!!!

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    izmir fuarında incelemiştim dediğin boy küçük bi makine aklımda kaldığı kadarıyla 130 lira gibi bi şeydi broşür vermişlerdi bulursam firma adı ve telefonunu özelden atarım sana bu arada motora sıcak su değil sıcak motora soğuk su sıkmayın kesinlikle
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada motora sıcak su değil
    Sıcak su bobinini, beynini yer,kemirir sonra burada çare ararsın

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    hocam bence bu tür cihazlara gerekyok aslından.alıcan ılık bir kova su,oto yıkamacıların kullandığı oto yıkama süngeri,motosiklet şampuanlarıvar aynı zamanda otolar içinde kulanılan genel bir temizleyici özelliğe sahip,alıyosun bunlardan bolca köpürtüp motoruna masaj yaparcasına nazikce okşuyarak yıkıyosun,ardından yumuşak bezlerle silip parlatıyosun,çayını kahveni hazırlayıp taburene oturup,sigarada içiytosan birtanede sigara yakıyosun.oooooohhhh,motorunu seyrede seyrede keyfini çatıyosun...
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ben her iki motosikletimide basınçlı suyla yıkadım..Şimdiye kadar hiçbir sorun olmadı..Ancak adamın başında durmalı ve şuralara tutma diye yönlendirmelisiniz..

Yerim müsait olsa o aletten bende alırdım..

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Bu ardesten temin edebilirsiniz.
    Bauhaus www.bauhaus.com.tr

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    hepsini okumadım yorumların ama 2-3 senedir var bizde ufakta birşey.
    su harcamıyor gibi birşey. fiyatı da fazla değil.
    zaten arabasını, motorunu kendisi yıkayan bu makineyi kullanmalı.
    bahçeyi de bazen temizliyorum bununla yerdeki taşları mis gibi yapıyor. garajı da yıkıyorum toplasan 1 kova su harcamıyor.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    madem almak istiyorsun markalı bişi al ki sağlam olsun..

karcher sanırım doğru yazdım bu markayı tevsiye ederim..

Arkadaşlar sadık1453 arkadaşımızın verdiği linkten 06bluedragger arkadaşımızın verdiği aleti buldum 140 lira fiyatıGayet uygun fiyatlı geldi.Linki gönderiyorumhttp://www.koctas.com.tr/U/Karcher-K-201-Basincli-Yikama-Makinesi/100-Bar/42765?R=90 çok güzel bir ürün.Alacağım sanırım.Ama kargo nasıl olacak hiç bilmiyorum.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Tazyikli su makinesi bence gerekli bir şey değil. Bütün iş bir kova su, yıkama şampuanı ve bir adet süngere bakar. En iyi yıkama süngerle olur diye biliyorum.

Sadece motosikletimde değil ufak araçlarımız var.Mesela bisiklet,bahçe vb.Yazları arabamı da kendim yıkıyorum.O yüzden gerekiyor.Yarın koçtaşı arayacağım.Eniştemle gidip alabilirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    resim geliyor bekliyiniz efenim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:27 ----------

abicim alacaksanız ahanda bundan alın bizde var...
    alman malı...yanlıs hatırlamıyorsam 110-120 ytl arasında idi...
    motorumu bunla yikiyorum...ayrıca mermerleri balkonu merdivenleride bunla yikiyorum...motoru yıkamatk için fazla bile....

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Bauhoseda Bosh Marka 250 liraya var.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepsini okumadım yorumların ama 2-3 senedir var bizde ufakta birşey.
    su harcamıyor gibi birşey. fiyatı da fazla değil.
    zaten arabasını, motorunu kendisi yıkayan bu makineyi kullanmalı.
    bahçeyi de bazen temizliyorum bununla yerdeki taşları mis gibi yapıyor. garajı da yıkıyorum toplasan 1 kova su harcamıyor.
    Haftasonu faaliyetten sonra sendeyim o zaman

Bir test edeyim şu su makinesini bakalım

il_ragazzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS - BMW K 1300 R
    Bu tarz ürünlerin fiyatı karaköyde en az %20 daha uygun ayrıca her markanın birçok çeşidi mevcut.
    80 lira çin malı ürünlerden 2500 lira olan pro ürünlerin hepsini görebilirsin.
    Ben geçen sene 115 liraya italyan malı aldım çok memnunum... Saygılar

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    beyler madem öyle buna bukadar para vereceğinize,nebilim hem bahçede hem arabamı yıkarken ıvıra zıvıra,motorumu yıkarken,bahçe hortumunun ucuna takılan ucu yuvarlak ve ayarlı su tabancaları var.7/8 fonksiyonlu,kafasını çevirdikce yağmur gibi,toz gibi,sert mermigibi,banyo duşu gibi vs vs çok kulanışlı bence okadar paraya hiç gerek yok gene siz bilirsiniz.sadece motor için değil diğer şeylerede kulanıcam derseniz bu hortum başlığı kafi ğelir diyorum.amaaaaaaa yok ben motorum için istiyorum deniyorsa bu aletede gerekyok hortum başlığınada.en güzeli kendin yıkamak,ben müthiş keyif alıyorum kendi motoırumu kendim yıkarken,hatta binmekten çok yıkayıp temizlemesi ve ardından temiz halini seyretmek ooooooooo benim için tarif edilemez bir duyguu
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler