Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Haddini bilmeyen sürücü ile yetkisini kullanmayan polis

Motovento
    REKLAM ALANI
    osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Arkadaşlar bugün 30 Kasım 2009 Pazartesi. Aynı zamanda Mubarek Kurban bayramının 4. günü. Bu vesile ile tüm islam aleminin bayramını kutlarım.
    İşim gereği bugün sabah saat 09.50 de ofisimim yolunu tutmuş giderken Büyükçekmece kavşakta kırmızı ışkta duran araçların arkasında bende durup yeşil ışığın yanmasını beklemeye başladım. Tam önümde duran trafik ekibi aracı ve yanında duran özel araçtan gelen aşırı denecek ölçüdeki müzik sesi dikkatımı çekti. İki aracı yanyana seyrederken şahıs muziğin ritmine kapılarak ekip otosuna bakan taraftakı ön cami bile indirdi. Çevreye rahatsızlık verdiğini hisseden ekip otosu sahsa seslendi fakat vatandaş aldırmadı. Bu sefer polis arkadaş sireni çaldırarak ikaz etti fakat belliki vatandaşın duyu organları devre dişi kalmış. Bu arada yeşil ışık yanarak duyarsız insan sahil istikametine, Ekip otosuda İstanbul istikametine devam etti.
    Sayın vatandaş bu senin düpedüz terbiyesizliğin..Hadi kulakların duymadı. Yan camı indirdin Koca polis otosunu da mi görmedin. Yarın birgün mağdur olduğun zaman yardım istiyeceğin kuruluş onlar. Belki senin Baban sağlam. Polise ihtiyaç duymazsın. Her ne olursa olsun o senin ülkenin yasalarının uygulayıcısı. Bak sen tatil yapıp bayramın keyfini çıkartırken polis sokakta görevinde..
    Değerli Memur kardeşim; Vatanadaşa ya müdahale etme, veya edeceksen görevini ve vazifeni sonuna kadar yap ki bulunduğun makamın hakkını vermiş ol. Ve bu tur seviyesiz insanlara Polisi bile takmam dedirtme.
    Bu arada B.Çekmece kaymakamlık binası önünde aracının müzik sesini aşırı derecede açarak camları indırmiş yayın yapan sürücüyü durdurup gereğini yapmak için ruhsat ve belgelerini alan Polisimize de görevindeki hassasiyetinden dolayi teşekkür eder karşısında saygı ile eğilirim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    gerçekten çok güzel bir konuya değinmişsiniz ben bile askerlik görevimi yaparken jandarma binbaşı şoförü idim trafikte uygunsuz davranışta bulunanları uyarıyordum devam ederse takip edip durduruyordum göz dağı veriyordum ve işe yarıyordu ben bunu asli görevim değilken ve yinede bir kolluk kuvveti olarak yerine getirirken esas asli görevini yerine getirmeyen trafik polisi ve polis arkadaşlar neden bu şekilde vurdum duymaz oluyorlar geneli için konuşuyorum hepsi değil tabi nerde gariban var onu bulup ceza kesiyorlar ve bir kez daha burdan kınıyorum böyle davranan devlet memurlarımızı
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

Motosikleti
    BMW R1200GS - Goldwing Honda
    Ters istikamete giden arac telsizle diger yonde cevirip, ruhsati alan arkadasi uyarmis olamaz mi?

ne olursa olsun, sonuna kadar gitmeyen hicbir mudahale, yerini bulmadigi gibi, otorite kaybina da sebep oldugu icin konuya bu gozle de bakmamiz lazim. O yonden haklisiniz. Hani su motosiketlerin 70 Km surat limit olmasi ve neredeyse mobiletlerin bile bu hizin uzerinde seyretmesi gibi yani...Degistir kanunu, hic olmazsa erkeklik sende kalsin derler ya iste oyle hic olmazsa otoriteni kurtar diyorum her gordugum memur arkadasa. Hatta onlarin yaptigi etkinliklere katilip orada basina beyanatlar veriyorum bu konuda.

Bkz: http://www.islahiyeninsesi.com/habergoster.asp?id=3330
    [B]RoSPA RoADAR Member[/B]
    Hoscakalin, Motorunuzun ustunde Mutlu kalin.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bazen görevlide yapabilecek bişey bulamıyor...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Çekirge bir zıplar, üçüncüsünde kaymakamlık binasının önündeki disiplinli polisimize yakalanır.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Değerli arkadaşlar; yazımda belirttiğim kaymakamlık binası önünde çok aşırı derecede etrafa rahatsızlık verecek kadar müziğin sesini açmış dolaşan aracın ruhsatının alınması yaklaşık bir ay önceki mevzu dur. Bugünkü olayla ilgisi yoktur.

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Bazıları kendini birşey zannediyor,ben onlara saygısızdan daha çok insana benzemeye çalışan hayvanlar diyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler