Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Uygun fiyatlı kışlık motosiklet pantolonu lazım

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Teşekkürler bakalım iki topiciğede yazdım cevap verecektir sanırım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:14 ----------

Alıntı piranha dört adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kışın yağışta biniyorsan özellikle üste ya kaliteli bir yagmurluk ki revit bu işte son nokta,üşümemek istiyorsan da kesinlikle yagmurluk almasanda diz üstü rüzgarlık öneririm ,dizüstü takarken deponu ve yankapakların bir kısmını bantlamanı veya depo kılıfı kullanmanı yoksa boya felan kalmıyor...Mont veya pantalon yagmur geçirmesede kumaşı oluşturan dokuma kısmı ıslanınca kullanıcı ile arasındaki havayı daha hızlı sogutuyor.rüzgarda bir yöne ittiginden mont gövdeye yapışıyor ve soguk daha kolay etki ediyor.ben mont altına kat kat giyinmek yerine puf montlardan aldım bir beden küçük böylece kaba durmuyor üst üste iki mont.En alta tishört üste puf üste moto mont üste yagmurluk altda yalnız yagmurluk önde dizlik(rüzgarlık branda şeklinde vinil malzemeden imal.)Günün büyük bir kısmı dışardayım..ucuz diye alacagın yagmurluklar kısa sürede çatlıyacak yada bantları atacak ve çöpe.revit i alt üst ayrı ayrı alabiliyorsun.fakat fiyat takım 200-220 arası.Altı daha pahalı.Kolay gelsin.
    Montum var yeni aldım nebel tourıng feyizoğlundan almıştım çokda memnunum dediğin puf mont taktiğini bende uyguluyorum 10 numara oluyo üst tamamda ama altı nasıl çözcez bakalım uygun fiyata
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    anes motoru telefonla ara hakan beyi iste,120 alırsın.kargoda ücretsiz.
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Arkadaşımda shark mont ve pantalon takım var içleri çıkabiliyor yazında kullanılabiliyor 400 liraya takımı satıyor bende aynısından kullanıyorum geçen hafta izmirden İstanbula gidip geldim zerre kadar üşümedim üstelik sabahın üçünde yola çıktım mükemmeldir dünya markasıdır tavsiye ederim.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

Motosikleti
    çok teşekkürler ama daha uygun fiyatlı ve sadece alt lazım üst var
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler ilgine değerlendircem hocam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:03 ----------

Şu an bende aynı şekilde yapıyorum ama ne kadar ne olsa eve geldimmi bakıyorum dizler buz gibi oluyor
    scoter de o dediği oluyor dizler bacaklar önde kafa granajının arkasında sıkıntı olmuyor. diğer motorlarda dizlerine resmen işliyor soğuk..
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Nette satışlar bu ara indirimli kampanyalar var.
    Patron senin mutlaka çok iyi korunman lazım. Oralar çok soğuk ve ayaz oluyor.
    Aman dikkat et kendine.. İyi bir pantalon al.. Hatta senin diz örtüsü de alman lazım.
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    1965 JAWA
    Ya bulursanız benimde haberim olsun bende alayım
    edim1234xxx bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    anes motordan bakabilirsin.mt cilere şuan 12 taksit imkanı da var sanırsam.

Motosikleti
    Ankarada Ankara motorda baktık arkadaşlar nakit 100 lira Kredi kartı 5 taksit 110 lira Nick marka

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Ankarada Ankara motorda baktık arkadaşlar nakit 100 lira Kredi kartı 5 taksit 110 lira Nick marka
    Anes motorda Hakan Bey'e ulaşırsan..Hem fiyatta Mt'ye özel indirim hemde taksit yapıyor
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Motosikleti
    DR650 suzuki 1995
    Arkadaşlar bendede M beden pantolon var. eğer sizde daha büyük pantolon varsa değişebilirim. Pantolonumda korumalık var ve 3 kere kullanıldı gerçekten çok temiz.
    ilgilenen arkadaşlar bana buradan ulaşabilirler yada msn adresimden ulaşabilirler vitoekrem@hotmail.com şimdiden çok teşekkürler..

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Teşekkürler bakalım iki topiciğede yazdım cevap verecektir sanırım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:14 ----------

Montum var yeni aldım nebel tourıng feyizoğlundan almıştım çokda memnunum dediğin puf mont taktiğini bende uyguluyorum 10 numara oluyo üst tamamda ama altı nasıl çözcez bakalım uygun fiyata
    Arkadaşlar bu "puf mont" olayını biraz daha açarmısınız..? puf mont dediğiniz nasıl bir şey çıkaramadım...ben montun altına kazak yelek falan giyiyorum,eğer daha faydalı ise sizinki gibi puf mont olayına gireyim...

Motosikleti
    Puf mont hani şu şişme mont denen kabarık montlar var ya o Soğuğa ve rüzgara karşı baya etkili oluyor ama koruma olayı olmadığı için sadece onu giymek yeterli olmuyo korumalı montun içine giyilirse soğuğa etkisi oluyor sadece

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    fermuar kısmında rüzgar önlemi olmayan mont deride olsa puf da olsa rüzgar alır. göğüsünüzde remen şerit halinde soğuk hiseedersiniz. düştüğünüzde olacaklar da cabası.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Motosikleti
    Lakin motosiklet montuda maşallah fırın gibi oluyor Motor üzerinden inipte oda sıcaklığında bi yere girip 2 dakika durunca hemen ter basıyor ve o halde tekrar binince (terli vaziyette) her taraf başlıyor üşümeye

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Puf mont hani şu şişme mont denen kabarık montlar var ya o Soğuğa ve rüzgara karşı baya etkili oluyor ama koruma olayı olmadığı için sadece onu giymek yeterli olmuyo korumalı montun içine giyilirse soğuğa etkisi oluyor sadece
    Tamam şimdi aydınlandım...

ama sanırım ben korumalı montun içine onu giyersem fırın gibi olur kanatindeyim...

Birde ben yeni nıc'in pantalonunu aldım bu havada bile içliğini çıkarıp kullanıyorum onuda söyleyeyim...

Benim montda pantolonda NIC gayet memnunum...

angorstatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 2006
    Malum kış geldi ve havalar artık sağlığımızı tehdit eder şekilde soğumaya başladı fakat motosiklete binmeyede mecburum sıcak tutacak ve korumaları olan bi pantolon almak istiyorum nette epey bi araştırdım fakat fiyatları çok pahalı 120 tl den başlıyor sizlerden ricam çevrenizde motosiklet mağazalarında (reel mağazalarda) uygun fiyatlı ürünler varmı özellikle büyük şehirlerdeki üyelerimiz yardımınıza ihtiyacım var yada netten nereden alabiliriz şimdiden teşekkürler...
    hasanpaşa heingericke magazasında dönem dönem cok guzel indirimler oluyor. korumalı ve 10 numara pantolanşarı gecen sene 100.tl ye satmıslardı.
    heingerickenin arka sokaginda da motomax var. orada da donem donem de olsa guzel, kaliteli, uygun ürünleri bulabilirsin. http://www.motomaxonlineshop.com/main/
    2 dukkana da bakmanı tavsiye ederim..
    motorda motor, ille de motor

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    bende (L) beden armode var ,sıfır gibi (M) beden pantolonu olan varsa , takas edebilirim !!!!!

ghusmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150, f650gs
    http://www.koctas.com.tr/U/PVC-Polye...-mm/4938?R=211

Bu ürünün mavi rengi de var bazı Koçtaş mağazalarında. Ben geçen sene aldım. Şu anda ikinci kışı geçiriyor, yırtılma, kopma, sertleşme olmadı. Alt üst ayrı olarak giyebiliyorsunuz. Kalın ama yumuşak bir ürün. Yağmurlu havalarda o kadar para verip aldığımız korumalı pantalonlar ne denirse densin suyu özellikle ön taraftan inanılmaz fazla geçiriyorlar. Bu pantalon ve üst takımı aldıktan sonra yağmurlu havalar daha bir keyifli oldu. 100-150 TL'ya marka yağmurluk alınacağına bundan 2-3 takım alıp yıllarca kullanmak daha mantıklı. Şekil yok ancak işlevsellik ön planda. Sürekli olarak arkada çanta içerisinde duruyor, katlanınca çok az yer kaplıyor.

dalyan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ghusmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.koctas.com.tr/U/PVC-Polye...-mm/4938?R=211

Bu ürünün mavi rengi de var bazı Koçtaş mağazalarında. Ben geçen sene aldım. Şu anda ikinci kışı geçiriyor, yırtılma, kopma, sertleşme olmadı. Alt üst ayrı olarak giyebiliyorsunuz. Kalın ama yumuşak bir ürün. Yağmurlu havalarda o kadar para verip aldığımız korumalı pantalonlar ne denirse densin suyu özellikle ön taraftan inanılmaz fazla geçiriyorlar. Bu pantalon ve üst takımı aldıktan sonra yağmurlu havalar daha bir keyifli oldu. 100-150 TL'ya marka yağmurluk alınacağına bundan 2-3 takım alıp yıllarca kullanmak daha mantıklı. Şekil yok ancak işlevsellik ön planda. Sürekli olarak arkada çanta içerisinde duruyor, katlanınca çok az yer kaplıyor.
    Bu yağmurluk takımından bende kullanıyorum. Kışın motosiklet kullanan herkesin çantasında bulunmalı bence.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler