Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

yerli malı yurdum malı Türkar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kelleci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R1
    türklerin tüketmeyip ürettiğini görmek gerçekten çok güzel..
    Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    estelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 kt
    şekil olarak berbat ama herşeyin bir ilki vardır. umarım daha iyilerinede imza atarlar

Bu aracı ticari olarak kim alacak? Damperli olması nedeniyle hafriyatçılar, kömürcüler vs. mi? Peki yetecek mi o kasa? Bilumum esnaflar (tüpcüsünden mobilyacısına) 4x4 arazi koşullarına uygun aracı napsınlar? Damper kaç sektörde lazım ki?
    Askeri kısmı apayrı bi olay zaten.
    Bu araç bana şov amaçlı yapılmış gibi geldi. Kendisine pazar bulabileceğini pek sanmıyorum.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı tuyra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu aracı ticari olarak kim alacak? Damperli olması nedeniyle hafriyatçılar, kömürcüler vs. mi? Peki yetecek mi o kasa? Bilumum esnaflar (tüpcüsünden mobilyacısına) 4x4 arazi koşullarına uygun aracı napsınlar? Damper kaç sektörde lazım ki?
    Askeri kısmı apayrı bi olay zaten.
    Bu araç bana şov amaçlı yapılmış gibi geldi. Kendisine pazar bulabileceğini pek sanmıyorum.
    zaten olaylara hep bu şekilde yaklaştıgımız için bir arpa boyu yol alamıyoruz.Atatürk zamanında güzel demiş .güzel bir ata sözü vardı eskiler bilir yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı. bırakalım artık yurdumuzda üretilen ve ya üretilmeye çalışılan malları kötülemeyi.sonuçta büyük emekler harcıyor insanlar zamnla ithal araçlar seviyesine elbet bizlerde çıkarız.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Arjantinli69; evet haklısın. Ne olursa olsun milli ekonomiye destek verilmesini destekliyorum. Ama bir esnaf olarak bu ticari aracı almak da imkansız geliyor bana. Bu da teknolojiyle, üretim kapasitesiyle, alakalı değil. 3 yıl sonra iş görmez olsa bile sorun değil. Ama pazarı nedir bu aracın?

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonu devrim arabaları gibi olmasında

geç kalınmış br hareket bu. gecen hafta afyona gittim. her yerde pat pat denen 4 tekerlekli bizim ege kıyılarında sandala taktığımız pancar motor lu bir sürü araç var. Öne eski tm 25 in atom farından yapmışlar adam domates kasası üzerinde oturuyor. araç zaten traktör römorkundan imal.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Bunun damperi opsiyonel,sadece damperli çıkartmazlar heralde,ayrıca damper olayı kötü bişey mi

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    bilmeyen arkadaşlar için bir iki resim.
    [IMG]www.idealkocaeli.com/resim/38777241.jpg[/IMG]

Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    ben bu arabaya para vermem. güzel bişey olsa olur, ama bu işte yıllanmış bir şirket olmalı, bir tofaş fabrikası imkan verilse şahin den kat kat güzel araçlar çıkarır fabrikada herşey var bu arada alfa romeo nun parçalarının bir kısmı tofoş fabrikasında üretilip italyaya gönderiliyor.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    daha çok çalışmaları lazım bu bir gerçek .estetik şu an insanların gözünde bir numaralı etken,e bu araçta estetik yok ama illaki bu işe başladıklarına göre daha güzel ve kullanım alanı değişik araçlar da üreteceklerini söylüyorlar.ilerleyen zamanlarda kısmetse görürüz inşallah türk malı araçları
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler