Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Trafikte Öfke

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Önümdeki yanımdaki araçların herhangi bir öküzlük yapmaları durumunda eyleme dönüştürmekten büyük zevk aldığım bir yöntem var, paylaşayım. Önünüzdeki arabayı tam geçerken üzerinize mi kırdı? Kadın şoför 2 şeritli yolu ortaladı ve kimsenin geçmesine müsade etmiyor mu? Bir fırsat bulduğunuzda geçiyorsunuz sürücü penceresinin yanına ve şöyle okkalı bir aragaz veriyorsunuz, şöyle bi kulaklarının pasını siliyorsunuz ve hoplatıyorsunuz oturduğu koltukta. Sinirlendiğinizi ve tepki gösterdiğinizi ortaya koyuyorsunuz böylece, ayrıca attığınız stres de cabası...
    Intruder Alert!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    trafikte öfke doğaldır içinizde benim kadar trafikte dolaşan yoktur..

ecza deposu motorlu kurye..

makineye lavye sığsa indiricem 1-2 tanesini..

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafikte öfke doğaldır içinizde benim kadar trafikte dolaşan yoktur..

ecza deposu motorlu kurye..

makineye lavye sığsa indiricem 1-2 tanesini..

Valla bilen bilir ben bundan koymustum bir tane hak edenlerin alayına gidiyordu

Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Edit....Kötü örnek olabileceğinden vazgectim videoyu yayınlamaktan.....
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster

boşver erhan abi allah versin cezalarını..

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ya karşındakinde bundan çıkarsa?

Biz , motor sürücüleri de pek sütten çıkmış ak kaşık sayılmayız.
    En iyisi , olur böyle şeyler diyerek eve , ailenin , çocukların yanına mutlu gitmek.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    "Kötü söz sahibinindir" diye bir atasözümüz var. Ama patlama noktasına geldiysek kendimizi rahatlatmak içimizden söverken yine de medeni insanlar gibi davranmayı başarmalıyız. Marifet budur. Bir düşünün hakaretler ve küfürler yağdırdığınız bir sürücüye daha sonra bir tesadüf sonucu işiniz düşerse. Karşısına çıktığınızda şok olmazmısınız. Olmaz demeyin. Benim başıma geldi.

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    İyi konu Ne yapmalı?

Ben son zamanlarda bir taktik deniyorum: Araç eninde sonunda bir ışıkta ve ve ya bir yerde durmak zorunda kalıyor, ısrarla izliyorum. Sürücü aynadan bakmakta ve giderek gerilmekte Durduğunda, motoru tam önünde stop ve park ediyorum. Çok sakin bir ifade ile kaskımı eldivenlerimi çıkarıyorum ve araca yöneliyorum. Asla üstten alan bir öğretmen edası ile değil, alttan alarak hiç değil, sakin ve tamamen konuşmaya açık bir şekilde şöyle diyorum: ''büyük ihtimalle yaptığınızın farkında ve ne kadar ölümcül olabileceğini bilmiyorsunuz. Çünki gerçek amacınız beni öldürmek olsaydı tabanca kullanırdınız!''. Genelde buna cevap veriyorlar: ''Kardeşim ben seni neden öldürmek isteyeyim yaaavv'' falan gibi. Konuşmaya girdiği anda iletişimi de kabullenmiş oluyorlar ve ben de ne kadar sinirli olsam da olay anının onun tarafından görülmeyen ama benim tarafımdan altıma ederek idrak ettiğim fotoğrafını anlatıyorum. Faydası oluyor mu bilmiyorum ama birkaç kişi ''Ben hiç öyle anlamaıştım'' vs gibi şeyler söyledi.

İşin bir diğer yanı ise benim bu yaptığımı yapmaya mecburmuyuz Ağzını burnunu kır orada olsun bitsin desem de bunun hiç çözüm olmadığını düşünüyorum. Kıbrıs Gazisi amcam bir gün hata yaptığını düşündüğü bir şöferi 3 saniyede buruşturup attıktan sonra arabaya binerken şey demişti. ''ülen istanbul şöferlerinin yarısını dayaktan geçirdim, hala trafik arapsaçı'' Dediğini de yapmıştı o zamanlar

Ben bir deneyin derim ama çook sakin ve ne istediğinizi bilen bir tavrınız olmalı
    Poturdak

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    valla şahsım adına genelde cebimde 9 adet pvc'nin (220V kablo korumasının içi telsiz ve dolu versiyonu) birbirine örülmesi ile oluşan 45 cm. lik, el yapımı, baş parmaktan biraz daha kalın bir kırbaç taşıyorum. hem iriyim hem silahlıyım
    kazasız ve belasız sürüşler
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya karşındakinde bundan çıkarsa?

Biz , motor sürücüleri de pek sütten çıkmış ak kaşık sayılmayız.
    En iyisi , olur böyle şeyler diyerek eve , ailenin , çocukların yanına mutlu gitmek.
    Bir gun Tencere (Umit) ve ben sirketten cıktık eve gidiyoruz.

Tam cekmekoy e girdik bir opel vectra (modifiyeli) beni sıkıstırdı az kaldı taklaya geliyordum.
    Salterlerim attı resmen Tam ısıklardan gectim isaret ettim cek saga diye.
    arabanın icinde 5 kişiler goruyorum.
    durdum sagda grenajdan bu sopayı cıkartırken arkadan gelen tencere direk arabanın yanında durdu soforun yan tarafından oturan artıstın suratına yerlestirdi yumrugu daha motordan inmeden.

Bu arada bende beyzbol sopasını aldım onlara dogru gidiyorum derken gorduler beni nasıl gazlayıp kactıklarını ne sen sor nede ben soyleyeyim.

Simdi dusun. bu essek sıparı gibi bir suru akılsız velet dolasıyor ortalıklarda insanların canını tehlikeye atan.

konusmak icin bile durdurmaya calıssan ( daha ilk hareketlerinden bakarak yola cıkarsak ) 5 i bir olup seni linc etmeye calısacakları belli.

onları ancak bununla kovalarsın. bu yanında olmazsada artık basına gelecekleri dusunur durursun dayagı yerken
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Hata denilen şey bir kez olur. Ama özellikle motosikletler ile oynamaya çalışan 4 tekerlekli araç sürücülerinden bazıları, kaskımı suratlarının ortasına yemekten son anda kurtulmuşlardır.
    Zaten hiçbirzaman böyle durumlarda kaskımı çıkarmam ve kafa atarmış gibi ufak hamleler gerçekten etkili oluyor. Karşıdakinde "Aaa harbi lan adamın kafa kask var bi koysa dağıtır lan" düşüncesi uyanınca yavaş yavaş hatasını kabul etme yolunda giriş yapıyor.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Motosiklete bindikmi tüm trafiğe zeka testi yapıyoruz resmen gerizekalılar anında belli ediyo kendisini
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Ya aslında İstanbul'lu kardeşlerim kızmasınlar sözüm meclisten dışarı da bence "34" plaka belli ediyor kendini. En azından burda böyle yani.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya aslında İstanbul'lu kardeşlerim kızmasınlar sözüm meclisten dışarı da bence "34" plaka belli ediyor kendini. En azından burda böyle yani.
    34 plakalı arabalara jackie chan tekmesiyle uçucam ön camından

aha böyle uçucam

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler