Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motorcu itiraflari

Motovento
    REKLAM ALANI
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    walla bende bişey istiraf ediyim mesela trafikde gidiyorum dimi şehir içi genelde 50 civarı giderim biri sellektör atsın arkamdan yada korrna max hız limitim 20 :D 2 defa teneke kola şişesi 1 defa küllük tozu yedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla bende bişey istiraf ediyim mesela trafikde gidiyorum dimi şehir içi genelde 50 civarı giderim biri sellektör atsın arkamdan yada korrna max hız limitim 20 :D 2 defa teneke kola şişesi 1 defa küllük tozu yedim
    Hahahhaah süpermiş ya

Ben genelde o şekilde yapanların önünde çarpılmak pahasına asılırım frenlere adam nereye kaçacağını şaşırıyo

1 seferde bariyerlere girmişti hatta olay olmuştu sitede o hareketim daha ilk üye olduğum gün oldu hatta bu olay
    Pinokyoyu yapan Gepetto değilim ki her odunu adam yapayım...:wiinkk:

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı bikerboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahahhaah süpermiş ya

Ben genelde o şekilde yapanların önünde çarpılmak pahasına asılırım frenlere adam nereye kaçacağını şaşırıyo

1 seferde bariyerlere girmişti hatta olay olmuştu sitede o hareketim daha ilk üye olduğum gün oldu hatta bu olay
    biker sırf seni görmek için gelicem abi izmire denizlien kankamla motorlarla gökan bilir abi arkadaş ben gökan arkadaşta racing var ama yeni aldı basmaya korkuyo her neyse pamukkalae gidioz çift şeritli yol adam paso selleötör atıyo yol boş dümdüz geçmio illa sağa çekilcez çekilmedik bu bizi bi solladı sıfır geçti bendede h7 beyaz ampül 2 tanede sisfarı hepsiini arkadan çaktım uzunlar falan bi baktım küllük gelio üstüme zor ca atlattım sonrra arkadaşı durdudum ss aldım adam jandarmaya kaçtı korkusuna tabi orad cezasını çekti :D

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı şeyi bende yapıyorum. (50 ile gitmem genelde) Yanımdan geçebilecekken ya da hiç bir geçiş kaçış olmadığı halde arkamdan gelen böyle anlamsız selektör (bir keresinde adamın teki içinde bir tane bile ışık olmayan, gidiş geliş uzun bir tünelde yaptı bunu. Tünel çıkışında da trafik çevirmesi varmış)) yapınca yavaş yavaş hız düşürüyorum bende.

Sizi sıkıştıran yüklü bir kamyona, dik bir yokuşta denk gelip önünde fren yapmak ise en zalimce olanı. (hiç yapmadım)
    Ainesi iştir insanın, lafına bakılmaz!
    Yine de yaşıyor insan, merak yüzünden. Yeni bir şeyler bekleyip duruyor...

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Sizi sıkıştıran yüklü bir kamyona, dik bir yokuşta denk gelip önünde fren yapmak ise en zalimce olanı. (hiç yapmadım)[/QUOTE]

harbi yha adam intahar eder dik bi yokuşta 20 ye düşürcen :D

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    itiraf ediyorum , motosikletim yok gerçi sağır sultan hatta kör sultan bile biliyor bunu hatta hem sağır hem kör hem dilsiz sultan bile biliyor : )
    bu gidişle olmaz da

Motosikleti
    junlin 250 \\2005 model
    nasıl bir şarkı dırki o bu arada selamlar herkeze

3 aydır sürmedim bu illeti bayağı tuhaf bir duyguymuş,arabadan in motosiklete bin olayını 2. kez yaşadım tuhaf bir şey bu 2 tekere binmek. Kendimi baştan güvensiz hissettim sonra bir baktım trafikte en önde benim yine.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    arkadaş 16 17 yıldır motor sürüyorum 2 sene önceye kadar motor hakkında hiç bir şey bilmediğim böyle acı bir tokat gibi yüzüme vuruldu (türk filmlerinde olur ya belgin doruğun mektuplarında:D) ben sadece bisiklet gibi sürüyomuşum ivmelenme nedir beygir nedir kontra nedir
    bizim mesut usta var sağolsun onla arkadaşları kendi aralarında konuşurlarken gidip saatlerce onları dinlemeye başladım sonra kendime söz verdim dedim oğlım ya hep ya hiç git şunlara yalvar sana öğretsinler sağolsunlar yalvarmama gerek kalmadı bana bir abi şekatiyle herşeyi baştan başlayarak öğretmeye başladılar halen öğreniyorum ve öğrenme süreci bütün hayatımca devam edecek
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bende itiraf edeyim.bazen çift şeritli yolda beni geçmeye çalışıyolar karşıdanda araba geliyor bende sağa yanaşmıyorum adam seve seve yavaşlıyor ve arkama giriyor geri puhahahahaaa
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    gt250comet
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende itiraf edeyim.bazen çift şeritli yolda beni geçmeye çalışıyolar karşıdanda araba geliyor bende sağa yanaşmıyorum adam seve seve yavaşlıyor ve arkama giriyor geri puhahahahaaa
    aynısını sana bi kamyon yapsa, demediğini bırakmazsın? ego tatmini mi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her kırmızı ışıkta drag yarışçısı oluyorum
    Bende itiraf ediyorum, yeşil yandığı zaman start verilmiş gibi hissediyorum
    matrax33 ve tommygun bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler