Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bayrama kazayla girdim !

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    08 Funda arar
    Arkadaşlar ilk kazamı yaptım moralim hakkatten sıfır tam da bayrama girerken oması daha kötü oldu , üstüne üstlük kiralık 600 rr la oldu kaza kadıköyden kiraladım, kaza bostancı köprüsünden inerken, 3 gün önce sisli günde oldu , ben nekadar suçluyum karşı taraf nekadar suçlu anlıyamadım açıkçası köprüden aşşağı inerken yol 3 şerit, ben en sağ şeritteydim önümdeki araç orta şeritten ilerliyodu aramızda 3 metre var yada yok birden benim şeridi kapıyarak sağa dönüşe başladı kör karanlıkta bi dönüş varmış orda frenledeim yapabildiğim kadar ama nereye kadar sağ arka kapısına doğru, sol dizim arada kalacak şekilde çarpıştık zor bela ayakta durdura bildim motoru biraz da arabaya dayanmıştı tabi,, artçım da vardı bide ,herneyse adam cıktı arabadan benim ilk kaza olduğu için şaşkındım adam sakindi araçların durumuna baktık motorun sol elcik dışındaki demir yamulmuştu sol sinyal yamularak sarkmıştı ,grenaj da nokta kadar bi çizik vardı , arabada sağ kapı kolu çizikti ve hafif sol aşşasına doğru yumurta deymiş gibi 2 ufak mili metrik girinti , adam tam tesisat kagıtlarını cıkardı arabasından raporu yazdı ben de aramızda halledelim dedim kiraladığım yer le problem olmasın diye ok dedi , ben motoru kendim bi tanıdıga götürdüm hallettik 110 liraya , sonra adam aradı 750 lirada o tutmuş mecburen onuda borç alarak arkadaşlardan ödedim durum cok sıkıcı ya :(, dizimde çok agrıyo hala ,,bayram bayram berbat oldu bu iş .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Geçmiş olsun, olur böyle şeyler bayramda üzme tatlı canını Son kazan olsun inşallah, bayramın da kutlu olsun...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    08 Funda arar
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, olur böyle şeyler bayramda üzme tatlı canını Son kazan olsun inşallah, bayramın da kutlu olsun...
    çok saol, ama nasıl sıkmıyim işte morali bozuluyo insanın

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    bende kaza diye yazınca ciddi bişe sandım allha şükür size bişe olmamış

geçmiş olsun
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    08 Funda arar
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende kaza diye yazınca ciddi bişe sandım allha şükür size bişe olmamış

geçmiş olsun
    orası öyle ama moral bozuluyo baya, ilk oldu bu bide ,adam o dönüşü yapmasa negüzel böyle bişey olmıycaktı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    gecmiş olsun bozma moralini sende bir şey yoksa saglıgın yerındeyse bosver gıtsın gerısını cana gelen mala gelsin

bende buyuk bi kaza yabtın sandım korkutma bizi

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı ozgur_23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orası öyle ama moral bozuluyo baya, ilk oldu bu bide ,adam o dönüşü yapmasa negüzel böyle bişey olmıycaktı
    kafanı yorma o kadar birde o kadar para verip motosiklet kiralayacağına biriktir al direk en güzeli
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    08 Funda arar
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafanı yorma o kadar birde o kadar para verip motosiklet kiralayacağına biriktir al direk en güzeli
    zaten ders oldu bidaha düşünmüyorum kiralamayı ,alanakadar motora binmem

Motosikleti
    HONDA CBF 250
    Alıntı ozgur_23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ilk kazamı yaptım moralim hakkatten sıfır tam da bayrama girerken oması daha kötü oldu , üstüne üstlük kiralık 600 rr la oldu kaza kadıköyden kiraladım, kaza bostancı köprüsünden inerken, 3 gün önce sisli günde oldu , ben nekadar suçluyum karşı taraf nekadar suçlu anlıyamadım açıkçası köprüden aşşağı inerken yol 3 şerit, ben en sağ şeritteydim önümdeki araç orta şeritten ilerliyodu aramızda 3 metre var yada yok birden benim şeridi kapıyarak sağa dönüşe başladı kör karanlıkta bi dönüş varmış orda frenledeim yapabildiğim kadar ama nereye kadar sağ arka kapısına doğru, sol dizim arada kalacak şekilde çarpıştık zor bela ayakta durdura bildim motoru biraz da arabaya dayanmıştı tabi,, artçım da vardı bide ,herneyse adam cıktı arabadan benim ilk kaza olduğu için şaşkındım adam sakindi araçların durumuna baktık motorun sol elcik dışındaki demir yamulmuştu sol sinyal yamularak sarkmıştı ,grenaj da nokta kadar bi çizik vardı , arabada sağ kapı kolu çizikti ve hafif sol aşşasına doğru yumurta deymiş gibi 2 ufak mili metrik girinti , adam tam tesisat kagıtlarını cıkardı arabasından raporu yazdı ben de aramızda halledelim dedim kiraladığım yer le problem olmasın diye ok dedi , ben motoru kendim bi tanıdıga götürdüm hallettik 110 liraya , sonra adam aradı 750 lirada o tutmuş mecburen onuda borç alarak arkadaşlardan ödedim durum cok sıkıcı ya :(, dizimde çok agrıyo hala ,,bayram bayram berbat oldu bu iş .
    Öncelikle geçmiş olsun, size birşey olmaması bizim açımızdan iyi.
    Fakat anlayamadım hala?
    Bu kazada siz suçlusunuz biraz..Sağ arka kapıya çarpana kadar 3 mt mesafede çoktan durmuş olmanız gerekliydi.Frenlemede bir problem olmalı... Üstelik adamın sağa kırdığını görmüşken. Hızın neydi bilemiyorum. Hava şartlarının kötü olduğu bir durum, artcınız varken daha dikkatli olmanız gerekli. Aracın da suçu ne kadar var bilemedim sinyal verdimi ne yaptı? Adam suçlu olsa bile sizin tavrınızla ezmiş biraz. Bahsettiğiniz problem 750.TL tutacak bir arıza teşkil etmemiştir anladığım kadarı ile. Keşke raporu yazdırmış olsaydın. Motoru da kendin yaptırmasaydın. Neyse olan olmuş.

Çokçok geçmiş olsun tekrardan.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    bi sucutır parası gitmiş

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    ucuz atlatmışsın,sana ve artçına bişey olmamış şükretmen lazım para yerine gelir de kopan uzuv asla,sıkma canını bayramın tadını çıkar

Motosikleti
    08 Funda arar
    Alıntı zeytin1977 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun, size birşey olmaması bizim açımızdan iyi.
    Fakat anlayamadım hala?
    Bu kazada siz suçlusunuz biraz..Sağ arka kapıya çarpana kadar 3 mt mesafede çoktan durmuş olmanız gerekliydi.Frenlemede bir problem olmalı... Üstelik adamın sağa kırdığını görmüşken. Hızın neydi bilemiyorum. Hava şartlarının kötü olduğu bir durum, artcınız varken daha dikkatli olmanız gerekli. Aracın da suçu ne kadar var bilemedim sinyal verdimi ne yaptı? Adam suçlu olsa bile sizin tavrınızla ezmiş biraz. Bahsettiğiniz problem 750.TL tutacak bir arıza teşkil etmemiştir anladığım kadarı ile. Keşke raporu yazdırmış olsaydın. Motoru da kendin yaptırmasaydın. Neyse olan olmuş.

Çokçok geçmiş olsun tekrardan.
    yalnız tam olarak nasıl yazdım yukarı bi bakiyim şimdi yanlış olmasın ! ,adam dönüşü yaptığı anda çarpıştık zaten aynı anda ,ben adama girmedim saga kırdıgını gördüğümde birleşmiştik zaten ,artı raporu tutturmamamın sebebi de kiraladıgım yere pek güvenememem , ozaman neden ordan olıyosun dersen çare yok hepsi aynı zaten , sonuçta motoruda servise yollasak günlüğü 200 tl oldugundan günlük bedelini ödemem gerekirdi adam belki 2,3, gün diye benden 600 tl gibi bi miktarda isteye bilirdi, sonuçta yaptırımı var senet imzalanarak alınıyo motor ne derlerse o yapılır ve inan frenlemede hiç bi problem yok zaten olsa yatardı motor

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    geçmişolsun üzücü bidurum ya biraz daha dikkat !!!
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    benim bildigim kazalarda senin trafik sigortan yada kaskon karşı tarafın hasarını ödemiyormu. keşke raporu tutturup sigorta şirketiyle halletseydin işini. motor kiraladıgın yer ile ilgili ne problem olabilirki. zaten kiralayan adam kasko yaptırmadan kiraya verecek kadar aptal degildir.

bu işte bi yanlışlık var ama başından kaza geçmiş arkadaşlar daha iyi bilir.

geçmiş olsun cana gelecegine mala gelsin.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Büyük gecmis olsun . Kiralanan motorun kaskosu yokmu ? Arka kapıdan vurduğun icin suclu sensin. Ama ön kapıya dokunsaydın karşı tarafta suçlu olacaktı (şaka gibi ama gercek)

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Bence her halükarda tutanagi tutmalıydınız...ne olursa olsun en fazla kendi motorunu yaptirirdin....adamda resmen yolmaya çalişmiş.... bu kadarınada şükretmelisin yacak bişey yok....canın sagolsun.
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    08 Funda arar
    Alıntı asivezor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim bildigim kazalarda senin trafik sigortan yada kaskon karşı tarafın hasarını ödemiyormu. keşke raporu tutturup sigorta şirketiyle halletseydin işini. motor kiraladıgın yer ile ilgili ne problem olabilirki. zaten kiralayan adam kasko yaptırmadan kiraya verecek kadar aptal degildir.

bu işte bi yanlışlık var ama başından kaza geçmiş arkadaşlar daha iyi bilir.

geçmiş olsun cana gelecegine mala gelsin.
    dediğim gibi günlük kira bedeli motorun serviste yattığı gün sayısına göre alınıyo , belki daha fazla olurdu bedel ,

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:34 ----------

Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük gecmis olsun . Kiralanan motorun kaskosu yokmu ? Arka kapıdan vurduğun icin suclu sensin. Ama ön kapıya dokunsaydın karşı tarafta suçlu olacaktı (şaka gibi ama gercek)
    çok saol ,orası öyle haklısın ,ama peki orta şeritten sağ şeridide kapatıp dönmek ve sağ şeritteki araç sana yakınken yapmak bunu acaba tam olarak % 100 haklımı adam bilmiyorum ve kaza sonrası beni zaten görmediğini sadece gaz sesi duydugunu da söyledi

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    kadrdşeim ciddi bişeyin olmamasına sevindim..... bir an korkuttun bizi
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    08 Funda arar
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kadrdşeim ciddi bişeyin olmamasına sevindim..... bir an korkuttun bizi
    çok sağol , sadece moral yok yani, bunada şükür demek istiyorum ama ,şuan diyemiyorum belki olay taze ondan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:56 ----------

Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmişolsun üzücü bidurum ya biraz daha dikkat !!!
    teşekkürler

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    Geçmiş olsun..
    facebook(Fazer Tutkunları)

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler