Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trafikteki İki Ayaklı Öküzler

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BuKart
    Bu öküzlerden birisi az önce bisikletle sağdan giderken sıkıştırdı kaldırıma kaçtım kurtuldum daha sonra kaldırımdan yola indim yine başka bir öküz sol sinyal açık bekliyor bende durdum arkasında yola çıkacak diye çıkmadı trafik çok yoğundu 3 dakika kadar o öküz yüzünden bekledim arkasından bir minibüs bastı önüme geçti hemen arkasından gidiyordum bir yolcu yüzünden ani bir fren yaptı ben sağdan geçtim yine tam o anda yolcu önüme atladı stoppie yaparak ondanda yırttım.Arifeyi gördük bayramı göstermiyceklerdi ama zor bela evimdeyim.Ayrıca yolda park etmiş kamyonettekilerle tartışırken yanıma gelip bana destek olan CBF150 sahibi abim burdaysa onada çok teşekkür ediyorum.
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Bunları eğitmek zaman alıyor,alışmak gerekiyor bunlara....

planet58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattı...
    Öküzler alınır valla, bunlara benzettin diye...
    Tekerlekler havadayken frenin ABS olması hiç farketmiyor...

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    sürekli bu tip başlıklar açılıyor .. iki teker işi böyle kardeşim ... sabırlı ve dikkatli olmak zorundasın , çünkü kendi hayatının sorumluluğu yalnız sende

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir minibüs bastı önüme geçti hemen arkasından gidiyordum bir yolcu yüzünden ani bir fren yaptı ben sağdan geçtim yine tam o anda yolcu önüme atladı stoppie yaparak ondanda yırttım.
    süpersin ... minübüsler belli her an yolcu için durabilir .. sağından yocu indirebilir .. onlar öküz sen insansın dimi.. bir gün aynayı kendimize çevirebilirsek adam olacaz işallah
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Evrim Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    özellikle kalabalık yerlerde daha sakin ve sabırlı olmak gerekiyor.
    ordan geçtim olmadı öbür tarafı zorladım başım belaya girdi gibi mevzular yaşamazsınız sadece 2 dk. beklemeyi başarırsanız.

Motosikleti
    BuKart
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süpersin ... minübüsler belli her an yolcu için durabilir .. sağından yocu indirebilir .. onlar öküz sen insansın dimi.. bir gün aynayı kendimize çevirebilirsek adam olacaz işallah
    Onun yolcu indireceğinide anladım ama bir dk. öncesinden sinyal verse yavaşlardım veya az ilerde bırakıp yolcuyu daha sakin bir fren yapabilirdi.
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    1-Bunlarla ancak Hell Angels gibi gruplar başa çıkabilir,

2-Tartışmaya başlayınca size diyecekler ki -"Aynada seni göremedim, ölü noktada kaldın" inanmayın, külliyen yalan.

Ben de minibüs kullanıyorum, aynalarda "Ölü nokta" falan kalmıyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    öküzler yarından itibaren 4 gün çok hayırlı işlere yarayacak. bunların hayrı ne olaki bunlara da öküz diyelim?

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öküzler yarından itibaren 4 gün çok hayırlı işlere yarayacak. bunların hayrı ne olaki bunlara da öküz diyelim?

yani bir laf ancak bukadar cukk diye oturur
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler