Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

YUNUSLARIN trafikteki etkinliği

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 600F
    Arkadaşlar belki sizde görmüşsünüzdür.normalde taksici münübüscülerin trafikteki laabali ve vurdum duymaz araç kulanmalarını hepimz bilyorz trafik polisleride gördüğ halde göz yumuyor.
    gene buakşam E-5ten topkapı yönüne gelirken sağımdan yunus geçti ve gene ilerde sarhoş gibi araba kullanan taksici yüznden anifren yapmak zorunda kaldı ve ona işaret parmağyla akıllı ol giblerinden uyardı.
    tabi taksicinin karizma yerlerde.
    sonra merterde bi mağzaya giriyodm genç diyorki yanındakine:
    abi yukarda yunus taksiciye bi bağırdı bi azarladı taksici özürdileyip gitti.
    herlade yunus yerine başka polis olsaydı taksicini tavrı öle olmazdı
    ben kendim adına yunus polisleri tebrikediyor ve başarılarının devamını diliyorm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ninjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    polisler bazen yerli yersiz bağırıyor. Senin rasladıklarını bilmem ama bazen hadlerini aşıyolar. Hakaret edenler bile olyor. Kimsenin kimseye hakaret etmeye bağırıp çağırmaya hakkı yoktur diye düşünüyorum. Bazılaı kendilerini trafikte allah sanıyo. Sein benm gibi işini yapan insanlar olduklarını unutuyorlar. Ama taktir ettiğim polislerde vartabi onlarada alkış ozamn
    i.V.i.B.i

Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı ninjet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polisler bazen yerli yersiz bağırıyor. Senin rasladıklarını bilmem ama bazen hadlerini aşıyolar. Hakaret edenler bile olyor. Kimsenin kimseye hakaret etmeye bağırıp çağırmaya hakkı yoktur diye düşünüyorum. Bazılaı kendilerini trafikte allah sanıyo. Sein benm gibi işini yapan insanlar olduklarını unutuyorlar. Ama taktir ettiğim polislerde vartabi onlarada alkış ozamn
    buda doğru bitespit.kendilerine olan güveninden kaynaklnan saygısızlıkta var.
    bikeresinde kaskım yoktu mahllde direk çeç çek dediler.meslek flan sordular
    tabi durumu anlatınca dikkat et diyip gittiler

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Vallahi yunus polisler kadar kurallara uymayan insanlar tanımadım
    kırmızıda geçerler
    ters yöne girerler
    kaldırımdan giderler
    Sahilde motorun yasak olduğu yerde kendileri gezerler
    EE bize ne kaldı

Geçen gün bizim dükkanın burda cadde üstü Varadero ile bir polis kapatmış geliyordu tam dört yol ağzı kırmızıda geçti aradan kamyonet çıktı son anda durdu stupie yaptı o derece frenlere asıldı sonra durdu kamyonet geçince devam etti oda yetmezmiş gibi bide giderken motoru teke kaldırdı sonra indirip devamm....
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmızıda geçerler
    ters yöne girerler
    kaldırımdan giderler
    EE bize ne kaldı

Geçen gün bizim dükkanın burda cadde üstü Varadero ile bir polis kapatmış geliyordu tam dört yol ağzı kırmızıda geçti aradan kamyonet çıktı son anda durdu stupie yaptı o derece frenlere asıldı sonra durdu kamyonet geçince devam etti oda yetmezmiş gibi bide giderken motoru teke kaldırdı sonra indirip devamm....
    devlet malı değilmi tekeride stopie yide onda öğreniyolar .. kollamak diye bişey yok
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı funny SALİH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar belki sizde görmüşsünüzdür.normalde taksici münübüscülerin trafikteki laabali ve vurdum duymaz araç kulanmalarını hepimz bilyorz trafik polisleride gördüğ halde göz yumuyor.
    gene buakşam E-5ten topkapı yönüne gelirken sağımdan yunus geçti ve gene ilerde sarhoş gibi araba kullanan taksici yüznden anifren yapmak zorunda kaldı ve ona işaret parmağyla akıllı ol giblerinden uyardı.
    tabi taksicinin karizma yerlerde.
    sonra merterde bi mağzaya giriyodm genç diyorki yanındakine:
    abi yukarda yunus taksiciye bi bağırdı bi azarladı taksici özürdileyip gitti.
    herlade yunus yerine başka polis olsaydı taksicini tavrı öle olmazdı
    ben kendim adına yunus polisleri tebrikediyor ve başarılarının devamını diliyorm
    Sadece yunuslara mahsus bi olay değil herhangi polisdede aynı durum olurdu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:10 ----------

Alıntı ninjet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özellikle doğu tarafında şehirler arası yollarda megafonla kamyonculara küfür edeni bile duydum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:13 ----------

Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırmızıda geçerler
    ters yöne girerler
    kaldırımdan giderler
    EE bize ne kaldı

çok güzel hareketler bunlar demekki motosiklete tamamen hakim durumda yunuslarımız[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:14 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:16 ----------

Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devlet malı değilmi tekeride stopie yide onda öğreniyolar .. kollamak diye bişey yok
    iğneyi kendimize çuvaldızı yunuslara batıralım istersen önce hangimiz yunus olsakta altımıza varadero verilse teker ve stopi yapmayız
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    bigün gidiyorum efendi efendi. yan şeride bir çift yunus geldi.. arkadaki motorun sürücüsü bana bakıyo, hafiften ön kaldırıyo, ara gazı veriyo filan.. vizörü kaldırdım, artizmisiniz siz olümmmmm. diyicektim de arkadakide cep telefonuyla mesajlaşıyodu

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı gkhnkzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bigün gidiyorum efendi efendi. yan şeride bir çift yunus geldi.. arkadaki motorun sürücüsü bana bakıyo, hafiften ön kaldırıyo, ara gazı veriyo filan.. vizörü kaldırdım, artizmisiniz siz olümmmmm. diyicektim de arkadakide cep telefonuyla mesajlaşıyodu
    yani, artizlermiş
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    CBR 600F
    demekki yunuslar içndede çürük elmalar artistlr var.ama ben özelikle motosikletlere istemeyrekte olsa yaptıkları iyilkleri düşnüyorm.
    yunusların olumlu katkıları:
    1.insanların motosiklet hakındakini olumsuz fikierlerni azaltıyor.pratik ve kulanışlı bir araçolduğunu kullanarak gösteriyolar
    2-araç kulanıcıları aynalarına daha dikkatli bakmak zorunda.polis sağından solundan gçerken manevra yapamaz
    3-ankaradaki taksicilern polilseri yemlediği gibi yunusları r. bağlayamazlar.sonucunda tüm trfik kuralarına uyarak bizmde canımıza kastedemezler.
    ben 2 defa taksi yüznden kaza yaptım.sayısız üzerime sürüldü örneğn

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    yaklaşık 26 saattir uyumuyorum.. yorgun halimle eminönü'nden fatihe kendimi zor attım motorla az önce ışıkta beklerken yanımdaki motor hareket etti bende yeşil yandı sandım. meğer yanmamış... diğer motor durunca bende durdum ve yaya şeridini kullanan motosikletli bir trafik polisine yol verdik kardeş kardeş

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Bizler aynı pozisyonda olsak neler yapardık diye düşünüyorum
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    yeşil yanmadan hareket ettiğimiz için uğraşırdı bizimle ama kendisi yaya şeridinde olduğu için

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    vallaha yunusların hep güzel şeylerini görmek isteriz ama ben 3 4 defa kötü olaylarını gördüm çok üzüldüm

* Boğaz köprüsü üzerinde yoğun sis ve aşırı ruzgara kapılan yunus arkadaşımızın motorunun hakimiyetini kaybetmemek icin 10 sn kadar dizini halat bariyere sürterek gittiğini gördüm

* feriköy baruthane cad. üzerinde şüpheli kovalayan yunus arkadaşlarımız aniden ters yöne hızlı çıkış yaptı ve belediye otobusune çarptılar

* Kasımpaşa yolu üzerinde silahlı çatışma gerçekleşirken artcı yunusun dengesini kaybedip düştüğünüde gördüm

Polislik kutsal bir görev ama yunuslar cidden daha zorlu bir görev üstleniyorlar

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    benim anlamadığım konu; bir olayı yazarken neden gereksiz kısaltmalar kullanıldığı ve Türkçe gibi bir dilin, neden şekilden şekile şokulmaya çalışıldığıdır ... ???

**** yukarıdaki metinlerde sayamayacağım kadar çok dil katliamı var

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı ufuktan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim anlamadığım konu; bir olayı yazarken neden gereksiz kısaltmalar kullanıldığı ve Türkçe gibi bir dilin, neden şekilden şekile şokulmaya çalışıldığıdır ... ???

**** yukarıdaki metinlerde sayamayacağım kadar çok dil katliamı var

Kesinlikle doğru, katılıyorum. Çok hassas olduğum bir konu. Türkçe'mizin turkcheleşmesine kesinlikle karşıyım...

Türkçe'mize sahip çıkalım...

yukarıda yazdıklarım:
    artiz:Cem YILMAZ ağzı
    olüm:yöre ağzı

arkadaşlar site üzerinden devletin memurları hakkında görüş bildirmeyin.Sıkıntı oluşabilir.Herkese hayırlı bayramlar.

by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    yunusları seviyorumm...
    kawasaki er5 yamaha xjr 1300

Bende yunusları seviyorum denizde ve havuzlarda olanlarını

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Bazı arkadaşlar yunuslara karşı önyargılı yaklaşmış.Her kurumda çürük elmalar olabir.Bunu kurumun tamamına yaymak gerçekten görevini layıkıyla yapanlara haksızlık oluyor.
    Ayrıca bu eleştiriler küçük düşürme,hakaret vb. boyutuna ulaşırsa bu durumlarla ilgilide forum kuralımız mevcut!

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    gerçi biz motosikletlileri durduklarında babacan tavırları hep dikkatimi çekmiştir. ancaaakk millete fırça atacaklarına ceza yazsınlar. Ceza yazmaya hakkı var. ama fırça atmaya yok bence.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler