Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

250 CC 2006 yeni model yamaha

Motovento
    REKLAM ALANI
    fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    başlık hortlatmış gibi olmayım ama fazer 250 çok hoşuma gitti. görünüme 8/10 verdim. umarım gelir.

4 zamanlı, hava soğutmalı, 2 valf, tek silindir 250cc motor
    ön lastik: 100/80
    arka lastik: 130/70
    ön fren: disk
    arka fren: tambur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus

Spatula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100KM siyah
    motor Cbf250 ye benzio
    bide ybr250 ye gelirsek bence daha yamahanın kendi sitesinde bile açıklamadığı bir motorun türkiyeye şubatta gelmesi bile şüpheli yani düşünsenize hadi motor şubatta çıktı dielim pat die getirmiolarki her motoru bize
    ztn ilgilenmiorumda bir sene boyunca motor almak gibi birşey düşünemiorum daha 17 ay taksit ödiycem ben 90 90 ahh ahh bitmeezz
    İyi kötü kazanırım para ama kaltptir asıl kumabara bi sevgilim yoksa kollarımda napiim Mondiali altımda :P

Arkadaşlar Honda CBR 250 cc önümüzdeki sene Türkiye'ya geleceğini bu siteden duymuştum hatta arkadaşın birisi fotoğraflarını da koymuştu 600 cc'den görünümünde bir farkı yoktu ama kuyruğunda 600 yerine 250 yazıyordu ve önümüzdeki sene Türkiye'de satışa sunulacağı yazılıyordu. Bunun aslı varmı bilgisi olan arkadaşlar varsa paylaşırlarsa sevinirim.
    [COLOR="Red"]Elle, kolla değil, [COLOR="Yellow"]sarıyla, [COLOR="Red"]kırmızıyla, [COLOR="red"][COLOR="Yellow"]alnımızın [COLOR="Yellow"]akıyla. [COLOR="Black"]ŞAMPİYON [COLOR="Yellow"]GALATA[COLOR="Red"]SARAY[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    zamanında ne makara yapmışız be keh keh keh
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

jumper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 :)
    Yamaha'nın 250 cc ybr modelini buradan görebilirsiniz arkadaşlar,adresi aşağıda!!!

http://www.yamaha-motor-europe.com/p...eet/ybr250.jsp

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Hakkaten 5x, bir ara CBR250 gelecek diye ne tartışmalar olmuştu bu topikte. Arkadaşlar CBR250'yi unutun, yok öyle birşey artık.
    May the Force be with McLaren Mercedes

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    ybr 250 yok. daha öncede söyledim ama pek ciddiye almadılar. fazer250 ie
    gelicekmiş. ama ne zaman bilmiyorum. zannedersem yeni sezonda bomba yapıcaklar honda 150cbf için......................
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    Bacoman

Motosikleti
    cbf 150 -

yeni ybr 250 hakkında

[B][I][SIZE="6"][SIZE="7"]ARKADAŞLAR YENİ 250 LİK YBR DEGİL FAZER 250 DİE CIKACAK BURDA BİR YANLIŞLIK VAR İŞTE RESİMLERİ

http://www.motoryama.com.br/motofazer250.htm

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Daha önceki linkler Yamaha'nın Avrupa resmi sitesi ve YBR250 diyor, dikkat etmedin herhalde?
    May the Force be with McLaren Mercedes

Hakany - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ybr 250 Var!

Beyler Beldeyamanın sitesinde yeterince bilgi var makina 21 beygir .
    bu da sayfanın linki http://www.beldeyama.com.tr/www/habe...HA_YBR250.html inanmayanlar buyursun baksın. Alet çok hoş duruyor inşalla fiyatıda hoş olur cbf 250 fiyatıyla piyasaya süreceklerse hiç gelmesinler.

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    arkadaşlar selam;
    hyosung almak isteyen biri olarak vede 250 piyasasını çok iyi bilip takib eden biri olarak, bu motorun piyasayı hareketlendireceğine eminim bu sebeple fiyatı ne olursa olsun gelsin ve çeşit + rekabet olsun diyorum FAKAT yamaha cbf ve yeni çıkan ve iyi yer edinen hyosung'a rakib olacaksa yüksek fiyatlı olan fakat kendini her alan da kanıtlamış,ikinci eli bile yok satan cbf den ucuz bir fiyat politikası belirlemeli. buradan beldeyama'ya sesleniyorum. marka imajına güvenip türk halkını gene yoluncak kaz yerine koyarsanız, müşteriyi hyosung ve hondaya kaptırmaya devam edersiniz.iyi bir fiyatla çıkmalı ve sonra hondanın yaptığı gibi piyasaya bakıp "oo iyi gidiyor arttır fiyatı" yapmamalı (örnek cbf 150). ben fiyat olarak cbf -comet arası diyorum ki bu da cometi sevindirir, her yönü ile daha büyük görkemli güçlü bir aletin hemde ucuz olması müşteriyi hyosung'a kaydırır. AMA yamaha yetkililieri piyasayı kapatmak istiyorlarsa 7000ytl ile çıkmalılar bu durumda güç ve büyüklük tercih edenler comete ,marka ve birazdaha azı ile yetinmek isteyenler yamahaya yönelir ancak bu durumda işin aslını araştırmayan milletimiz "aynı fiyatlı o zaman bodoslama yamaha" zihniyeti ile yamahayı alır. kısaca 7 den çıkarsa piyasaya honda bile fiyat kırmak zorunda kalır.

murat
    sevgiler&saygılar

dikkat bu yazıyı kopyalayıp beldeyamaya mail yağmuruna tutarsak belki bi faydası olur adress :hr@beldeyama.com.tr ilkini ben göndermiş olayım işte kanıtı:

Message Sent

Sent to: hr@beldeyama.com.tr
    Add to Address Book
    Back to Inbox

motoru cbf 250 ye hayret verecek derecede benzer yapmaları ne ilginç değilmi üstelik arka frenin kampana, benzin deposunun üsten dandik görünümlü kapak olmasına kadar. umarım fiyatı cbf e benzemez. fakat yamahanın 125 lik hava soğutmalı enduro tiplerinin bile 6.500 ytl oldunu düşünürsek bu beni biraz korkutuyor. arkadaşlar bi üstteki yazımı dilekçeye benzer şekilde ad soya ad ekleyerek gönderirseniz adrese belki faydası olur adres ve yazı yukarıda.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler