Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorum Çalınır Diye Korkma/Uydu Takip GPRS Taktır

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Motoru çalınan arkadaşların topiklerini okuduğumda sanki kendi motorum çalınmış gibi içim acıyor...15-20 bin ytlik canavar gibi aslan parçalarını çalıyor şerefsizler...sizlere önerim kaskoda yaptırıyorsunuz ya...paraya kıyıp şu zımbırtıyı makinanın uygun bir yerine monte ettirseniz nasıl olur...

en azından şerefsizleri 7/24 uydu takip sistemiyle evinizden internetden yada aylık bir ücret ödeyerek bunları takip eden izleme servislerinden öğrenebilirsiniz...nasıl olur...kaç para bilmiyorum ama size bir örnek...bence makinalarınız bunu hakediyor...mekanizma şu...bildiğiniz gibi bu sistemleri TIR filoları yıllardır kullanıyor...beim sermayem olsa bu işe girerdim...

Gprs uyduları ile motorunuz 7 gün 24 saat kontrol altında..

Ufak boyutu ve modüler iç yapısı ile bünyesinde mevcut Gps ve Gsm düzeneği ile evinizde, ofisinizde, hatta seyahatlerinizde tek tık kadar size yakın.

Mevcut Gprs map uyumlu cep telefonlarınızdan isterseniz internnet hattı olan her bilgisayardan motorsikletinizin bulunduğu adres ve konum bilgisini, hız ve hareket durumunu vektörel haritalar üzerinden takip edebilir, çok çeşitli raporlamalar ilede kontrol altında ...

bu cihazın bir bayisinin linki burada...gogıldan aldım bilgilerini...işinize yararsa bi sorun...kaç paradır...ben taktırın derim...taş çatlasa kaç para olur...15-20 bin liralık makinaya değermi değmezmi diyede düşünün kararınızı verin....

http://www.mmsgrup.com/arvento-arac-...l-veri-cihazi/

Mobil Veri Cihazı

Araçlara tesis edilen arvento mobil veri cihazı entegre GPS alıcısı, GSM/GPRS modem ve I/O portları sayesinde GPS uydularından aldığı konum bilgilerini ve bağlı sensörlerden gelen verileri GPRS şebekesi üzerinden merkeze gönderir. Merkezden gönderilen komutlar ile uzaktan yönetilebilir, alarm ve program durumları değiştirilebilir.

Bir otomasyon ve telemetri arabirimi olarak tasarlanmış olan cihaz sayesinde araçların ısı, yakıt seviyesi gibi birçok ölçülebilir değeri uzaktan kontrol edilebilir, araçla sesli görüşme yapılabilir, acil durum butonu ve benzeri birimler takılabilir, merkezden gönderilen komutlar ile araca çeşitli müdahalelerde bulunulabilir. Portatif ve kolay monte edilebilir özelliği sayesinde araç içerisinde herhangi bir yere kolaylıkla yerleştirilebilir.

Teknik Özellikleri
    Model imt.01
    Boyutları (En - Boy - Derinlik) 80x165x32 mm
    Ağırlık 270 gr
    GSM Modem Entegre, GSM, EGSM 900 / GSM 1800, SMS, GPRS
    GSM Anten harici, dış ortam
    GPS Alıcısı Entegre, 16 Kanal
    GPS Anten harici, dış ortam
    Giriş / Çıkış Genişleme Yuvası 4 adet OC çıkış, 6 adet dijital giriş (2 analog 10bit)
    Arayüz / Data RS232
    Uyarı Göstergeleri Güç, GPS, GSM, GPRS led durum göstergeleri
    Güç 6 - 30 Vdc
    Bellek Entegre (18.000 Kayıt)
    Çalışma Sıcaklığı -25oC ve +70 oC
    Dizayn Dayanıklı (sarsıntı, darbe, yanma)
    Opsiyonel Sensör ve Modüller LCD Mesajlaşma Ekranı
    Panik & Alarm Butonu
    Kapı Kilit Sensörü
    Çekici - Römork Takip Birimi
    Sıcaklık Sensörü (iç ve dış ortam)
    Sürücü Tanıma Birimi
    Sesli İletişim Modülü

Kore Şehitleri Cad. Çizik Han No:33 Kat.4 Zincirlikuyu İstanbul
    Tel : 0 (212) 213 09 29(Pbx)
    Tel : 0(212) 2130357
    Fax : 0 (212) 2130272

( ALINTIDIR )
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim böyle bir sorunum yok gerek yok böyle durumlara...

Motosikleti
    150 cc Chopper
    malesef hırsıza kilit dayanmıyor. aynı mevzuyu immobilizer çıktığı zamanda söylemişlerdi ama adamlar onu bile hallediyorlar. gerekirse uyduya da bi zımbırtı yaparlra kılıfını uydururlar..
    [B]Uzunlarım Yanmıyor, Yol ver Geçeyim...:P:P[/B]

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı halilihsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim böyle bir sorunum yok gerek yok böyle durumlara...
    Benimde öyle bir sorunum yok, ama ihtiyacı olan arkadaşlar olabilir diye düşündüm.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler