Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alarm Sorunu YARDIMMMMM

Motovento
    REKLAM ALANI
    McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Arkadaslar motorum rolantide calisirken sondu ve mars basmadi,ancak elektrik var her sey yolunda.sadece bagaji acip alarmin kablolarina hafiften dokunuyorum sonra duzeliyor.ben alarman supheleniyorum ama alarmim calismiyor sigortasi da takili degil.acaba alarmi tamamen cikarsam yine bu problemi yaparmi,daha once iki kez bunu yapti.isiklarda durdugun zaman pek iyi olmuyo.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alarm , zenon far , hatta fazladan takılan bir led bile elektronik sorunlara sebep olabilir ve sorunun çözümü garanti değildir. ecu ya zarar vermeden alarmı sökmen ve alarmlı disk kilidi ile idare etmeni tavsiye ederim.

Motosikleti
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alarm , zenon far , hatta fazladan takılan bir led bile elektronik sorunlara sebep olabilir ve sorunun çözümü garanti değildir. ecu ya zarar vermeden alarmı sökmen ve alarmlı disk kilidi ile idare etmeni tavsiye ederim.
    alarm direk sokup cikarsam sorun duzelirmi?kas yapalim derken goz cikarmayalim o yuzdende hic ellemedim ancak dedigim gibi sigortasi takili degil.

Motosikleti
    alarmin sigortasini taktim belki sorunum cozulur diye ama o zamanda her kontak kapandiktan 2 dakika sonra falan motorun saatini ve kilometleri sifirliyor.sonra sigortayi tekrar cikardim ancak yine sifirliyor,ne yapmaliyim.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    ilk alarmın kablolarına dokunduğunda düzeldiğini söylemişsin. o zaman alarmla alakalı olduğu kesin. fazla tak çıkar yapmadan alarmı ortadan kaldır bence. geri dönüşü olmayan hasarlara sebep olabilirsin
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk alarmın kablolarına dokunduğunda düzeldiğini söylemişsin. o zaman alarmla alakalı olduğu kesin. fazla tak çıkar yapmadan alarmı ortadan kaldır bence. geri dönüşü olmayan hasarlara sebep olabilirsin
    bende zaten alarmi cikrmayi dusunuyorum ancak direk kablolari soktugum zaman mars basmiyor.servise gitmeden olmicak sanirim.yinede tesekkurler.

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    servis yokmu sizin orada

bence servis e git basit elektrikten değil elektronik herşey olabilir.

sorun yok gibi gözükür ama ışıklarda alev alabilir (ALLAH göstermesin)

motor un altında yanması çok kötü bişi bende oldu bikere ömründen ömür gidiyor insan ın

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler