Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

helal olsun motorcu dostlar..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 151 rs
    s.a arkadaşlar bugün saat 4 -5 arası besiktaştan sarıyere gelmek üzere yola cıktım yavas yavasgeliyordm 10 dk sonra bi parkta durup otordum bir süre sona tekrar yoluma devam ettim .. herşey tam yolundayken birde baktım farlarım yanmıyor cok sönük yanım kendini aydınlartmıyor . baktım hava kararıyor yavasyavas , sakin ve ıcık altı bir yere durup kablolara falan baktım motorumun ön kısmını komple dağıttım. ve yapamadım bunu gören yaklasık 30 tane motorcu arkadaş scooter dan tutun ss e kadar hicbiri durupta hayırdır demedi motordan biraz anladığım halde ben milletin bi sorunu olduğunda yardım etmeye calısıyorum ama bu arkadaşlar ( MAL MAL ) bakıp gectiler ..

buradan sunu anladım iyilik yap gerisini düsünme....

( biraz uzun olmus olabilir kusura bakmayın.. )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Ben de burada birine yardım için durduğumda garip garip suratıma bakmıştı. Kendisinden para çarpmaya kalkacak bir fırsatçı falan sanmıştı herhalde.

Boşver gitsin, sen huyundan vazgeçme. İyilik yap at denize demişler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    beş parmağın beşi bir değil hesabı, herkesin aynı duyarlılığa sahip olması beklenemez zaten. size duyarsızlar denk gelmiş ama bu iyi niyetinizi gölgelememeli. siz yaptıklarınızı başkaları için değil kendiniz için, kendi iç barışınız ve vicdani sorumluluğunuz, inançlarınız gereği yaptığınızı düşünüp gerisini boşvereceksiniz.

iyilik yap denize at, balık bilmezse halık (yaratıcı) bilir demiş atalarımız. daha özet bir söz olabilir mi?

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    aynen devam bence de 31. kişi gelse belki de tüm geçenlerin yerine değecekti bir dahaki sefere artık

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    bende bazen yol kenarında görüyorum duranları ama el kol yapmadıkları için durmuyorum. belki başka bişey için durmuşlardır diye
    ayrıca sabahın 5inde tünelde mahsur kaldığımdada hiçbir motorcu durmamıştı. onlarıda kınarım
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

İyilik yap denize at balık bilmezse halik bilir..

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    Senin yanından geçip giden arkadaşlara ben motorcu demiyorum.Ya altlarındaki motorlar yenidir ve hayatlarında saip oldukları ilk motordur yada hiç yolda kalmamışlardır atalarımız ne demiş (Tok açın halinden anlamaz)Bazen veryansın ettiğimiz kuryeci aşkadaşları ben bu durumlarda tek geçerim.Birincisi olmasada ikincisi muhakkak durur hayırdır geçmiş olsun der olması gerekende budur.Çünkü bu gün sana olan yarın bana veya diğer motorcu arkadaşlara muhakkak olacaktır.Bu zihniyeti benimsemis arkadaşları bir tarafta tutuyorum Diğer motorcu müsfettelerini kınıyorum.Geçmiş olsun
    TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE ATATÜRK YOKSA SAHTEDİR

oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    böyle bi başlık ve hikaye devam ettikçe durdularda yardım ettiler sandım... :S ya çoğu motosiklete binen insan onu böyle sıradan bi ulaşım aracı sanıyo sanırım o yüzden bu kadar tutarsız oluyolar
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

Motosikleti
    mondial 151 rs
    sağolun arkadaşalr zaten ben durduğumda vicdani ve dini semboller icerisinde duruyorum mesela birini kenarda durmus motorla uğrasıyorken göriyim durmiyim ilk kavsaktan dönüm gidip bakıyorum ne olmus bitmis diye herkes bizim gibi değilmiş işte...

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    durmayanlara şaşırıyorum valla...
    burda en ufak kaza haberinde bile,hepimiz üzülüyoruz ve bunuda burdan paylaşıyoruz...
    hassas davranıyoruz yani...

motorcunun motorcudan başka dostu olmaz...

her motora binede motorcu denmez... bu ruh işidir... istersen tır kullan,o ruh içindeyse mutlaka HASSAS davranırsın....

Alıntı storm150_mmk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolun arkadaşalr zaten ben durduğumda vicdani ve dini semboller icerisinde duruyorum mesela birini kenarda durmus motorla uğrasıyorken göriyim durmiyim ilk kavsaktan dönüm gidip bakıyorum ne olmus bitmis diye herkes bizim gibi değilmiş işte...
    Abi ordaki motorcu dostumuza yardım etmesen bile durup bir hayırdır demen maksimum 2 dkni bile almaz yani..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    sen en güzelini yapıyorsun azmin kırılmasın devam et bence

wermeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    geçen hafta kabataş'ta bi trafik ışığında durdum . akşam saatiydi geziyordum. ışşığın kenarında bir arkadaş dediki abi beşiktaşa kadar atarmısın ? gel dedim.. nasıl gel dediğimi anlamadım fakat.. yani tanımadığım birini nasıl aldım arkama bunu düşünerek sürdüm. motosiklet kullanmaya başladığımdan berii çok daha duyarlı oldum. yolda ne varsa duruyorum . eskiden böyle değildim

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı wermeer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen hafta kabataş'ta bi trafik ışığında durdum . akşam saatiydi geziyordum. ışşığın kenarında bir arkadaş dediki abi beşiktaşa kadar atarmısın ? gel dedim.. nasıl gel dediğimi anlamadım fakat.. yani tanımadığım birini nasıl aldım arkama bunu düşünerek sürdüm. motosiklet kullanmaya başladığımdan berii çok daha duyarlı oldum. yolda ne varsa duruyorum . eskiden böyle değildim
    kask?
    bende öyle birini almıştımda sonra düşündüm bi kaza olsa ne olurdu diye.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Geçmiş olsun.
    Yıllarca aynı görüş ve düşüncelerle çok yolda kalanlara yardımcı oldum. An geldi yolda kaldım !! Motosikletçi arkadaşlar "bak benim motorum nasıl gidiyor" der gibi ara gazı vererek yanımdan geçtiler.
    Neyse belki bir gün bir birimize denk geliriz..

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.
    Yıllarca aynı görüş ve düşüncelerle çok yolda kalanlara yardımcı oldum. An geldi yolda kaldım !! Motosikletçi arkadaşlar "bak benim motorum nasıl gidiyor" der gibi ara gazı vererek yanımdan geçtiler.
    allaha sukr bu 2. kalmam yolda ama sonucta insana koyuyo abi yha ...

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.

Dağ dağa kavuşmaz insan insana kavuşurDostum merak etme intikam soğuk yenen bir yemektir.sende yeri glince tadını çıkarırsın
    TÜRK MİLLETİ PARAYA BENZER İÇİNDE ATATÜRK YOKSA SAHTEDİR

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    dostum herkes sen ben değil işte. millet altındaki motora göre insan oluyor. altında ss varsa bilki durup yardım etmez. çünkü durduğu yerde çok yakar onu düşünyordur o. ben kaç kere öyle ampül verdim buji verdim. kaç kez çektim öyle... motora binmeden önce bismillah demeyenler onlar bunda emin ol

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler