Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

En Ucuz Motor aksesuar Kask alına bilecek yabancı alışveriş siteleri.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Touristas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X8 400ie
    Arkadaslar kasklar cok pahalı millet komik paralara internet üzerinde sipariş veriyor. Bende bilmek istiyorum nerden ne kadara alınıyor iyi bir kask. Biraz yardım lütfen. Özellikle link yardımı. saolun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    coolsoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xl650 Transalp
    bir kaç arkadaşım e-bay den alıyolar uygun fıyata gelıyo sanırım. malum memlekette bıraz pahalı ekıpman ben motomax dan alıyorum ındırım zamanlarında.

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    shoei xr1000 serilerindede ciddi indirim var , bir incele derim ... yurtiçi alışveriş beden veya değişim konusunda daha avantajlı bence

Motomax'dan mont ve kask beğendim ve alacağım. Zaten Sponsor firma koy sepete.

Tenebrosus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder M800
    Ben indirimden faydalanıp Shoei XR-1000 aldım yeni. Çok güzel bir kask kesinlikle tavsiye ederim.
    Intruder Alert!

Touristas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X8 400ie
    internettenmi alışveriş yaptınız yoksa mağazadanmı? magaza ise istanbul içinde nerede? özellikle anadolu yakası için.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Salcano 150-T4
    Alıntı Touristas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar kasklar cok pahalı millet komik paralara internet üzerinde sipariş veriyor. Bende bilmek istiyorum nerden ne kadara alınıyor iyi bir kask. Biraz yardım lütfen. Özellikle link yardımı. saolun.
    www.deniskirk.com
    Burası serisi bitmiş,azalmış ürünleri toplayıp satıyor.Kaskın Türkiye gönderimi 50 dolar civarında.Önce sana bildiriyorlar,kabul edersen yolluyorlar.Ben kask aldım,72 dolar,48 dolar yol parası,kutunun içine sığacak bazı ufak tefek şeylerde istedim (100 euro'nun dolar karşılığını geçmeyecek şekilde),bu kısmın yol parası olmadan gelmiş oldu.

Motosikleti
    DRZ400 SM
    Daha önce bir iki defa yazdım ama tekrar edeyim:

newenough.com seri sonu ürünleri çok ucuza satabiliyor. http://www.newenough.com/closeouts ve http://www.newenough.com/browse/best_deals sayfaları takip edilebilir.

Ayrıca site çok güvenilir ve motorcular arasında muteber. Ben defalarca alışveriş yaptım, tek falsolarını gördüm: Ürünün birini USPS Express yerine Priority ile gönderdiler, belki biraz daha geç geldi.

Hiç kask sipariş etmedim, kargo fiyatını bilemiyorum ama ceket, pantolon gibi şeyler için 50 - 60 doları gözden çıkarmak lazım.

[B]J şimdi asker[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler