Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çekilmiş Motosikletleri Satın Almak İle İlgili Bir Soru..

Motovento
    REKLAM ALANI

Evet sevgili abilerim, ablalarım ve kardeşlerim.. Geçen gün benim arkadaşla motosikletler hakkında konuşurken nerden konu açıldı tam hatırlamıyorum ama otoparka çekilen motosikletlerin -sahipleri almayan motosikletleri tabi- cezasını ödeyip satın alabiliyormuşun? İlk başta inanmadım ama aramızda bu konuyla ilgili küçük bir laf kafgasından sonra inandım. Otoparka sormaya üşendim. Üşendim değilde yalan bulamadım çünkü daha ehliyet yok.. Yalan söylemek istemedim. Neyse minibüsle otoparkın yanından geçerken böyle yan yana, üst üste atılmış scooter motosikletler var. Aralarında çok güzeler gördüm. Bu durum gerçekten doğru mu? Engin bilgilerinizden faydalanmak istedim. Doğruysa öylelikle alır acemiliği atana ve TVS Apache alana kadar onu kullanırım. Otoparktan aldığım scooter motosikleti de satmam durur.. 2 tane motorum olur.. İkisine de binerim..

=> Biraz uzun oldu ama olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    ilk kez duyuyorum keşke olsa çünkü bizim burada da cbr 125 var bi tane yıllanmış gitmiş alır yedek parça yaparım
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    vallaha abicim 4 ay önce bende öyle bişeye karar vermiştim aam ağlıyanın malı gülene yaramaz başına bişey gelir boşver derim hem o bildiğin gibi değil öle gidip otoparktan satın alamıyorsun ihale yoluyla alınıyor ihale günü oluyor onu takip ediceksin ihale günün yakalayıp gidip satışa katılcaksın sora parayı basıcaksın motoru alıcaksın vergi borcunu ödiyceksin tam bi bilgim yok ama galiba otoparkta kaldığı süre içerisindeki otopark ücretini ödiceksin ayrıca onların sağında solunda çok cizik bozukluk olur ben biliyorum bazı motrllar var otoparkta 1 2 ayı boşver 8 9 ay ihiç marşına basılmıyor akü alıcaksın bilmem ne yapıcaksın benim cebimde vardı bitane 250 cc naked alıcaktım almadım neyin ne olduğunu öğrendim almadım aldım bitane scooter inan aynı paraya geldi yani başına dert alırsın ihaleye katılman için de 18 yaşından büyük olman lazı zor yani bence bulaşma derim uzun oldu ama sana tam anlamıyla anlatabilmek için yaptım

Alıntı chopper_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallaha abicim 4 ay önce bende öyle bişeye karar vermiştim aam ağlıyanın malı gülene yaramaz başına bişey gelir boşver derim hem o bildiğin gibi değil öle gidip otoparktan satın alamıyorsun ihale yoluyla alınıyor ihale günü oluyor onu takip ediceksin ihale günün yakalayıp gidip satışa katılcaksın sora parayı basıcaksın motoru alıcaksın vergi borcunu ödiyceksin tam bi bilgim yok ama galiba otoparkta kaldığı süre içerisindeki otopark ücretini ödiceksin ayrıca onların sağında solunda çok cizik bozukluk olur ben biliyorum bazı motrllar var otoparkta 1 2 ayı boşver 8 9 ay ihiç marşına basılmıyor akü alıcaksın bilmem ne yapıcaksın benim cebimde vardı bitane 250 cc naked alıcaktım almadım neyin ne olduğunu öğrendim almadım aldım bitane scooter inan aynı paraya geldi yani başına dert alırsın ihaleye katılman için de 18 yaşından büyük olman lazı zor yani bence bulaşma derim uzun oldu ama sana tam anlamıyla anlatabilmek için yaptım
    Dediğin gibiyse boşver o zmn abi ya.. Bekler alırım TVS bakarım işime..

chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    yok be abicim bekleme o kadar tvs falan al bitane scooter heycanını alsın internette var 125 cc 800 liraa tertemiz fıstık gibi cuplar var bekelme tvs yi heycanıı yatıştır

Alıntı chopper_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok be abicim bekleme o kadar tvs falan al bitane scooter heycanını alsın internette var 125 cc 800 liraa tertemiz fıstık gibi cuplar var bekelme tvs yi heycanıı yatıştır
    Orası öle abim de arkadaşın motosikleti var heyecanımı onda alırım scooter.. Kısmetse 2 ay sonra 12 ocakta ehliyete yazılacağım.. hesaplarıma göre martta falan alırım ehliyetimi.. sınavda kalmazsam Ehliyetimi aldıktan sonra babam alacakmış TVS

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler