Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kymco Venox un Türkiye'deki durumu nedir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    zengo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi akşamlar herkeslere. Yakın zamanda motor almayı düşünüyorum. Aklıma ve cüzdanıma en uygun motorun kymco venox olduğuna karar verdim gibi gibi ama netten ikinci ellerini arattığım anda biraz şaşırdım gibi hatrı sayılır süredir ülkemizde olmasına rağmen bu motorun 20.000 km den fazla ikinci el motoru yok neden acaba? Hatta bırakın 20.000 km yi ikinci el sayısı olarak da çok yok. Tamam fazla etrafta olan bir motor değil ama bu kadarda pasif bir pazarı olduğunu bilmiyordum. Bu motor ve ikinci el piyasası hakkında bilgisi olupda paylaşan olursa şimdiden teşekkür ediyorum.
    An old man dies, A young girl lives.A fair trade...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    venox görüntü performans malzeme işçilik her bakımdan mükemmel bi alet 600cc görüntüsü olduğu kesin. ancak bizim ülkemizde neden tutulmadı dersen kendi fikrimce şöyle derim bu motorum 0 ı 10000 liraya yakın çoğu insanda ona o parayı vereçeğime gider 2ci el 600lük bi japon alırım mantığı var. bu yüzden de kullananda satanda azdır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    venox 250 cc chopper i 22bin de 5000tl ye teklif eden olmuştu bana daha 1 ay önce ankara da.şekli harika bi motordu.bulunduğu yerinizde ankara yazdığı için turan güneş bulvarındaki galerilere bakmanızı tavsiye ederim.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    venox görüntü performans malzeme işçilik her bakımdan mükemmel bi alet 600cc görüntüsü olduğu kesin. ancak bizim ülkemizde neden tutulmadı dersen kendi fikrimce şöyle derim bu motorum 0 ı 10000 liraya yakın çoğu insanda ona o parayı vereçeğime gider 2ci el 600lük bi japon alırım mantığı var. bu yüzden de kullananda satanda azdır.
    Bütün kelimelerine tek tek katılıyorum...

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Venox'mu gv250 mi şeklinde epey düşünmüşlüğüm vardı bir aralar..Bayağı da araştırmıştım nette..Gerçi tuttum Mondial aldım orası ayrı mesele

Edindiğim izlenim;
    Venox'un rakibi olan hyo gv250 venox a göre çok daha güçlü ve birazcıkta ucuz bir makine..
    Venox'u bitiren hyosung gv 250 dir bence..
    Venox çok ağır ve hantal bir makine..Hyo'ya göre konuşursak eğer..

Ama klasiğe yakın bir sport cruiser havasında venox..
    Şahsen ilk bindiğimde epey aşık olmuştum hatlarına..Ama dedim ya işi biraz bilen birisi gv 250 alır..Ve almış ki venox silinmiş birazcık..

Ha seçeneğim olsa ne alırım derseniz..Çok açık bir şekilde ikisini de alırım derim

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    bende motorumu yeni sattım ve cc küçültmeye karar verdim kymco venox benimde şu sıralar aklımda ama kararsızım kararsızlığımın tek sebebi makinanın ağırlığı ama bir yanda da kymco makinaya 100.000 km garanti veriyomuş. nasıl olacak bu işler bilemiyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler