Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Sınıf Arkadaslarıma Cok Sinirliyim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    MErhaba abilerim,arkadaslarım,ablalarım bugün dersimiz boştu işte konu motosikletlerden acıldı benim motosiklet hastası oldugumu biliyorlar böyle böyle anlatıyorum dediler cok tehlikeli motor klasik laf dedim dogru tehlikeli ama bu tehlikeyi araba,tır kamyon.... araş sürüceleri dahada arttırıyor en büyük pay bunlarda dedim sonra ilerde araba sürücüsü oldugunuzda dikkat edin dedim cevap geldi 3-5 kişiden ne dikkat etcem banane kücük araç cekilsinler carparım gecerim beni ilgilendirmez gülüyorlar falan biri dedi önüme motorlu görsem dalga gecerim falan iyice tav oldum dedim la siz manyakmısnız onların geride bıraktıkları yokmu dedim insan değilmisiniz siz dedim banane ya onun geridekilerinden dedi anca hapis cezasını düsünürüm o yüzden vurmam dedi küfür ettim tartısma cıkıyodu iyice alay ettiler dalga gectiler ben onlara motosikletlilere arabayı kenara cekip yol ver demedim hala üstüme geliyolar of! bide almam ben diyo sana al diyen kim ya!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Biraz da seni kızdırmak için uğraşmışlar gibi Takma kafana, üstüne gelmişler senin.

Milletin motosiklet konusundaki zihniyetinin değişmesi için daha çoook zaman gerekiyor. Ama gene de senin gibi uğraşanlar sayesinde olacak bu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hahahahaha süper yaa
    pepeem seni kızdırmak için yapmış onlar , birde böyle iki üç kafa dengi arkadas yan yana geldilerse iyice şımarmışlardır

Seni kızdırmak için böle yaptıklarını düşünüyorum.. Böyle değilsede yazıklar olsun onlara.. Böyle mi herkese saygılı çocuklar yetişiyor.. Araba kullananlarınki can da motosiklet kullananlarınki patlıcan mı?

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    motosikleti savunan tek kişilik Ordu = Bartu

yeğen kızdırmışlar seni sallama fazla, sana bunları söyleyenlere ..şşek hoşaftan ne anlar dersin çıkarsın işin içinden

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bir yerden bulaşsın bu hastalık onlara görürsün o motoru beğenmeyenleri...En ön saflarda görmeye başlarsın motoru savunanlar arasında meraklanma....

Takma kafana...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    CBF 150
    böyle tartışmalara girme bu mantıktaki insanların düşüncelerinin değişmesi çok zor
    onların mantığına göre araç büyüdükçe saygı seviyesi yükseliyor bu mantığa göre en saygı duyulması gereken araç tır ondan sonra da tank
    tanka binsen bişey demezler

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    içindeki motor aşkını kıskanıyorlar senin....
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Sana böyle davranmalarının sebebi içten içe kıskanmaları

Motora binmek yürek isteyen bir iş. Herkesin harcı değil
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Ya ne sinirleneceksin he de geç...

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Bartu, çok şekersin. Sen çok yaşa, abisinin güzeli, aslanı...
    Üç boyoz bir kola

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    Sagolun ya takmadım kafaya fazla ama ciddi gibiler simdi ikna etmeye calısıyorum ilerde ya öyle olupta canımızı alırlarsa bide diyo kaskına vurup kaccam al iştee =)) Korurum ben bizi

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    cevap: motosiklet gelişmiş toplumların gelişmişlik göstergesidir. motosiklet bir hobi değil tutku ve kültürdür, o da kültürsüz insanların ancak küçümseyebileceği BÜYÜK ve köklü bir kültürdür
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yeğenim ömrün uzun olsun
    Bunlaraa benzer hırtlar,sersemler önüne daha çoook çıkacak.
    Sen onlara bakma
    Hayatın tadını çıkarmaya bak.

pentaone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YeBeRe 125
    kafaya takmamak lazım angut 7sinde de angut ilerisinde de
    ...freedom forever...

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    Motosikletlileri hiçbiyerde ezdirmem annemle bile kavga ediyorum =))Ama bi kac kişiyi yoldan vazgeçirdim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    kardeş onlar seni kızdırmak için yapmışlardır.şayet öyle değilse bu tarz insanların bulunması korkunç.hayatta insan hayatından daha değerli bişey yoktur.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam seni kızdırmak için şaka diye söylemişlerdir tabi şaka b.. a dönüşünce sinirler geriliyo tabi haklısın.bizde arkadaşlarla çok tartışma yaşadık ama gücümüzü ortaya koyduk motorun tek eksi yanı tehlikeli olması onun haricinde arabadan kat ve kat artıları var.

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    banada yapsalarya onu bi.kaskı dusurdum cızıldı zaten ustu..bide kan lekesı yaparım camını tam olur.

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Böyle insanlar maalesef benim çevremde de var.
    Senin konunla alakası yok belki ama bizler hayatın içine girdiğimiz her alanında motosiklet kültürü hakkında insanları bilgilendirmeliyiz diye düşünüyorum.Ben de özellkle okulda hatta derslerde bu konu hakkında yeri geldiğinde insanları bilgilendirmeye çalışıyorum ve bazen tartışmalara dahi giriyorum hocalarla.Hatta hazırladığım panolarda panonun büyük bir kısmı tema olarak motosiklet kültürünün ülkemize yerleşmesi ve insanların bakış açısını değiştirmek oluyor.Bence herkes bir şekilde katkıda bulunmalı.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler