Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ruhsattaki soruna bakın..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    slm arkadaslar
    3 hafta önce istanbuldar racer 200 aldim repsol renk
    9 kasım gunu plaka ruhsat islerini halledecektim...
    butun evraklar tamam...emniyete verdim evrakları...yeni plakamıda bastırdım...
    tek yapmam gereken 10 kasım gunu gidip plaka mühürletip yeni ruhsatları alacaktım...
    10 kasım gunu gittimde
    istanbuldan gelen mail de motorun rengi kırmızı yazıyormus ama ruhsatta repsol yazıyor..yeni muayenede yaptırdim sorun cıkmadı...
    dun tekrardan ist a fax gönderdiler kırmızı; repsol ile değisecek diye...insallah sorun cıkmaz...
    benim sanssızlığım bu 5. motorum ve hiç birindede runsat üzerınden satis alıpta ruhsatta ismimi göremedim...hepisindede motordan cok kendi ruhsatımı istiyorum ama sanki secerek alır gibi hep sorunlular denk geliyor...
    2 motor ank dan almistim digerleri baska illerden....
    3. motor perte cıktı...1-2-4 parka çekildi...almak için motordan daha cok para lazım...bende kalsın dedim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:42 ----------

eğer bundada sorun cıksın emniyetin önunde motoru yakmazsam ..... gerisini anlayun iste...0 km motor alsam kesin gene sorun cıkar...
    zaten bu ruhsat isi olursa kurban kesecem...adak adadım yaw...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hiçte imzanla alakalı bir yazı yazmamışsın.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiçte imzanla alakalı bir yazı yazmamışsın.....
    devletle alakalı bir is abi...benden kaynaklanan bisey değil...

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Normaldir arkadaşım.Kayıtlar çok güzel tutuluyor bu ülkede .Benim motorlardan biriside ruhsatı değiştirmeye gittiğimde Tofaş görünüyordu
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Repsol bir yağ markası. Honda reklam aldığından bazı ürünlerine bu logoyu yapıştırıyor. Nereden geldi de dilimize renk adı olarak girdi ? Bir ara Mehmet Ali Erbil televizyondaki yarışmasında oranj ile turuncu kelimelerini karıştırıp TURANJ diye bir kelime uydurmuştu, sonra herkesin dilinde bir turanjdır gitmişti. Bu repsol de yeni bir turanj vak'ası.

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Hazır bu aşamadasın, ruhsatta istihap haddi tek kişi ise iki kişi yazdır. Kullanım amacı ise:(Hususi ve yolcu nakli) gibi. Bi çok arkadaşımın ruhsatlarında istihap haddi bir kişi yazıyor. Ve ikinci el veya sıfır motor alırken bu gözden kaçırılabiliyor. Benimde ruhsatımda 1 kişi yazıyordu ve bunun farkına varınca gidip 1 kaç hafta önce düzelttirmiştim. Şimdi istihap haddi: 2 kişi. Kullanım amacı: Hususi ve yolcu nakli yazıyor.

tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    Aslında repsol diye bi renk te yok...
    Doğrusu çift renk turuncu lacivert olarak çıkması gerekiyordu ruhsatın...

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Benimde motor trafikte gözükmüyordu. polis ceza yazamadı. kayıt yok sorguda.. Gerçek sonra ortaya çıktı işlememişler. Sıfır almasam kendim plakalarımı çıkartmasam bende şüphe edecektim.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hazır bu aşamadasın, ruhsatta istihap haddi tek kişi ise iki kişi yazdır. Kullanım amacı ise:(Hususi ve yolcu nakli) gibi. Bi çok arkadaşımın ruhsatlarında istihap haddi bir kişi yazıyor. Ve ikinci el veya sıfır motor alırken bu gözden kaçırılabiliyor. Benimde ruhsatımda 1 kişi yazıyordu ve bunun farkına varınca gidip 1 kaç hafta önce düzelttirmiştim. Şimdi istihap haddi: 2 kişi. Kullanım amacı: Hususi ve yolcu nakli yazıyor.

ethem abi benim ruhsattada cbf için istihap hakkı 1 yazıyo.bunu 2 yapamazmıyız diye sorduğumda memur ruhsatında 149cc yazıyı 150 cc olsaydı yazardık demişti.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    atasözü,
    öfkeyle kalkan zararla oturur.
    motorunu yakma! hayrına parça lazım olan varsa ono ver.

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı tamyak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    türkiyede yaşadıgımızı unutmayalım her şey olur
    demekki bizim bilmediğimiz bir renk repsol
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    İnsallah sorunun en kısa zamanda hallolur..
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı tamyak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öyle abi...polis butun renkleri aradı taradı...hiç bi renkle alakalı cıkmadı...böle bi renk yok diyor...ben yazmadım ruhsati ohuda siz yazdiniz dedim....bugun ist dan gene aynı mail kırmızı olarak geldi cvp...sorun cıkmazsa aksam 4 te ruhsat hazır olur dedi....
    aksam 4 te itfaiyede hazır olsün dedim...cıktım geldim...yarın sabah tekrar gidicem...niç ümudum yok ama...keske kırmızı yazsa yeni ruhsattada gidip kırmızıya boyatsam motoru...yada full grenaj 340 ytl..200 boyaya vereceme 140 fazla verip sıfırlarım daha iyi...
    yarını bekliyoz bakalım...

KingoftHeWest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maddi götürüsü ne kadar yaklaşık bu işlemin?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler