Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ziraat bankası kgs madurlarına yeni bi çözüm

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    merhaba arkadaşlar.bunu bilenler vardır bilmeyenler vardır veya daha önce konu açıldımı bilmiyorum ben bulamadım ama...
    konu şu;ben ziraat bankası kgs sahibiyim ve 25 ytl mi hatırlamıyorum bunun altında dolum yapmıyolar bigün 20 ytl param var adamlar doldurmadı ve baya sinir oldum ogün kaçak geçecek kadar sinir olmuştum.yani açıkçası paranla rezil ediyolar.
    ve sonunda şöyle bi çözüm buldum ama kimse reklam sanmasın.ben yıllardır shell smart kart kullanıyorum ve bikaç ay önce shell in kgs li smart kart çıkardığını gördüm ve hemen aldım.
    şimdi diyeceksiniz neden aldın kgs varken?işte en güzel yanı geliyor;çünkü çoğu shell akaryakıt istasyonundan dolum yapabildiğiniz gibi en az 5 tl lik dolum bile yapabiliyosunuz.yani 1 defalık geçmek için 25 tl gibi bi para ödemenize gerek kalmıyor bir diğer avantajıda eski smart kartınızdaki puanları yeni kartınıza aktarabiliyorsunuz
    ben denedim çok iyi çalışıyor daha önce verecektim ama reklam olur,yanlış anlaşılırım diye konu açmamışdım ama bence gayet faydalı bir bilgi olduğunu düşündüğüm için söyliyim dedim.herkese iyi,kazasız belasız sürüşler.....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Süpermiş. Ben de bir keresinde kaçak geçmek zorunda kalmıştım. Arabayı sattım cezası hala gelmedi hadi bakalım ne zaman gelecek?
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

roadcarver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Hocam neden reklam olsun bende kullanıyorum o kartı hem köprüde hem bankada sıra beklemeden yükleme yapabiliyorsun.İstediğin saatte hemde
    rüzgarınla sarıl bana hayallerim üşümeden

Gsr_Negative - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB900F Hornet
    paylaşım için saol ozrace..bende kgs kullanıorm(düz ) daha bir sorun çıkmadı ama çıkacak gibi duruordu bunu öğrendiim çok iyi oldu teşekkürler...

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    ziraat bankası her şubesinden 5tl bile yükleme yapabilirsiniz arkadaşlar köprüdeki şube hariç
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    walla ben bansk asyadan dıt kart aldım...onla geçiyorum extreye geliyo doluma gerek yok

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    aynı şeyi bende yaşadım atvyle dolmuş şöförüne para verdim müdür ver basıyım geliyim dedim sağolsun yardımcı oldu ikincide de başka birinden aldım 3. ye geçme durumum olduğunda işin .... çıkarmayalım diyip feribotla geçtim araba parası aldılar sordum araba mı alıyosunuz diye ne alıcaktık motormu dedi :D:D:D:D:D:D::D:D:d

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu an için böle bir uygulama olabilir .. faydalı bilgiler bölümü zamana endexli olmayan bilgiler içindir başlığı taşıdım
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler