Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Ceza Yedik İyimi (:

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bugun OGSden 1.kopruden taksım donusu plakayı kapayıp kacıyordum ve bunun ıcın otoban devrıyesı koymuslar 2009 model bır corolla dırek pesıme dustu camlıcanın ordan berı kadıkoye kadar kactım. sonra kadıkoyun gırısınde 2 devrıye aracı yola barıkatımsı bırsey yapmıslar orda kaldım ve motoru aslında calıntı sanmıslar. bır hırsızlık vakası varmıs motorlu tarıflere uyuyormusum ondan oldu. ama amerıkan fılmlerındekı gıbıydım. sonunda yalvar yakar kurtuldum ama motoru baglıyorlardı kız arkadasımı taksıyle gonderdıler ve benı polıs otosuna aldılar son anda ogrencı oldugum ıcın kurtuldum cıdden kgs alcak zamanım olmadıgı ıcın boyle bırsey yaptım. 61 tl ceza kesıldı 45 tl oluyormus 1 haftada odersem :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    az önce başka bir topic de ben bedava geçiyorum diyen arkadaşlar vardı demek ki başına böyle bişey gelme ihtimali var onların da kardeş geçmiş olmasın diyorum ben de yapmayın böyle şeyler

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla üzüldüm dersem yalan olur....

mazaretinde çok ilginç kgs alacak zaman bulamadım....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

KingoftHeWest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    Evet iyi
    Ucuz atlatmışsın,ders al.

CBR700F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Marauder
    nereye kaçıyorsun çek sağa bekle gelsin polis abim beleş eçtiklerine sayarsın cezayı artık
    Bu krallığın tacı kask , tahtıda motordur.
    "htmetin"

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Masallah , senin ogrenci olman zaman bulamaman boyle sacma davranislarda bulunmani mesrulastirmiyor ,

Ders alinsin diye bu basigi actiginida dusunmuyorum , birde tek degilsin hey masallah.

Ates ederler dostum ates , ogrenci oldugun icin kursun gecirmez olamazsin aklini basina devsir.

Baslik sonrasi tek bir pismanlik , yada diger arkadaslarin yapmamasi gerektigini belirten tek bir cumle kurmamis olusunuda anlamiyorum ,

Bu olayi payasiyor olman bile utanc , fikrim bu.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:10 ----------

Camlicadan kadikoye kadar olan duzergahdaki tum arac ve yayalarin da can ve mal guvenligini tehlikeye sokmus olusunda hic insancil degil , agir elestiriyor olabilirim ama osuruktan nedenlerden dolayi bir baska arkadasimizida kaybetmeyi istemiyorum.
    First Day Of My Life

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı jonturq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Masallah , senin ogrenci olman zaman bulamaman boyle sacma davranislarda bulunmani mesrulastirmiyor ,

Ders alinsin diye bu basigi actiginida dusunmuyorum , birde tek degilsin hey masallah.

Ates ederler dostum ates , ogrenci oldugun icin kursun gecirmez olamazsin aklini basina devsir.

Baslik sonrasi tek bir pismanlik , yada diger arkadaslarin yapmamasi gerektigini belirten tek bir cumle kurmamis olusunuda anlamiyorum ,

Bu olayi payasiyor olman bile utanc , fikrim bu.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:10 ----------

Camlicadan kadikoye kadar olan duzergahdaki tum arac ve yayalarin da can ve mal guvenligini tehlikeye sokmus olusunda hic insancil degil , agir elestiriyor olabilirim ama osuruktan nedenlerden dolayi bir baska arkadasimizida kaybetmeyi istemiyorum.

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Ogrenci arkadas sen Mt 29 ekim etkinliginde vardin sanirim ? Dikiz aynalarindan biri olmayan arkadasmisin sen .?
    Eger o kisi sen isen , o dakka vermisdim notunu zaten onun icin basina bundan sonra gelecek sorunlar icin kimseyi suclama emi , ya cebine bolca para koy yada sevdiklerinle vedalas insanlarin hak ve keyflerine tecavuz edecek bunu kendine hak goreceksen ki ders almani cok isterim , cok yasamazsin.
    First Day Of My Life

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    dışarda yapmış olduğumuz olumlu veya olumsuz her hareket aleyhimizedir.hani derlerya ''birimiz hepimiz,hepimiz birimiz''.aynen böyle birşey işte. şimdi seni o şekilde kaçarken yakalayan memur yarın birgün ben ordan geçerken,senden edindiği tecrübeyle bana başka bir gözle bakmış olucak.yani motorcu olmak diğer bireylerin gözünde,aklında,fikrinde nasıl bir intibağ bırakır?işte burası çok önemli.mesela ben bir topluma girdiğim zaman motorcu olduğumu belli etmeden konuyu motor muhabbetine bağlıyorum.direk cevap şu. başta kelimelere başlamadan önce (yaaa bırak şu O......bilmem nelerini diyerek başlıyolar)yani bu adamın ettiği küfürde bir nehzede olsa seninde tuzun bulunuyor.yazdıklarım seni rencide etmek için değil kesinlikle,böyle anlaman beni gerçekten üzer.ben sadece davranışlarımızın,bize yansıyş şeklini tarif etmek istedim.lütfen sende birdaha butip davranışlarda bulunma.zaten yeterince bizden nefret ediyorlar.saygılarımla
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Keşke bağlasalarmış motorunu

Kendini düşündüğün yok en azından motorun bağlanınca çevrene zarar verebilme şansın azalırdı
    [COLOR="Blue"]Varmak Değil Yolda Olmak[/COLOR]:cat:

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    yahu ne gereği var? ye paşa paşa cezanı.. kendi hayatını, elin kızının hayatını niye tehlikeye atıyorsun? hayır polis memuru çekse vursa o memurun da sicilinin içine ettireceksin ölü halinle bile..

geçmiş olsun.. ama uyanalım arkadaşlar, çocukluk yapmaya gerek yok. bu dünya çocukluk yapacak kadar gayri ciddi bir yer değil ne yazık ki.. hayat herkese ikinci bir şans verdirmiyor.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    iyi
    ...........
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    hak etmişsin. kgs kartını almak içinde bankaya gitmene gerek yok. motosikletine benzin alacağında git shell istasyonuna deponu doldur, onlarda kgs kartı var. kartı al bak işine kendini ve kız arkadaşını düşünmüyorsun ki yoldaki diğer kişileri tehlike altında bırakmaya hakkın yok senin yüzünden başkalarının canı yanmamalı. ve neden konuyu internete taşıdığını anlam vermek mümkün değil hem suçlusun suçunu biliyorsun ve buraya yazıyorsun. forumda böyle davranışları görmek istemeyen benim gibi bir çok kişinin olduğunu düşünüyorum

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    KGS yi çıkartmak 5 dk.bile sürmüyor böyle maceraya ne gerek vardı umarım ders almışsındır.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Evet iyi, çok iyi hem de.

On7_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyimi? iyi...
    [CENTER][B]Çarp tamponuma kır farımı, Bedenime zarar verebilirsin ama RUHUMA ASLA...[/B][/CENTER]
    [CENTER]:bounce:[/CENTER]

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    üzüldüm desem yalan olur.

ilk kgs mi aldığım gün geldi aklıma. dalgınlıkla girmişim 1. köprüye (o zaman 2. de para geçiyordu). sap gibi kaldım, kimseyi de durduramıyorum kgs ödeünç istemek için. neyse sağolsun bir kurye arkadaş geldi. bantla gazete verdi. ben daha ne olduğunu çözemeden kendisi motora atlayıp gişeden geçti ve sağdan çıkan 2 adet motorlu polis eşliğinde sağa yanaştı. sahneyi görünce direk gidip kgs mi aldım. hatta şimdi 3 tane var. yok ordan aldığına buradan para yükleyemiyorsun ayağı ile.

bu kadar yazmamın sebebi konu sahibini ciddiye aldığımdan değil ileride birisi bu konuyu okursa bilgi olsun.
    zira eğer şehirde yaşıyorsanız şehir kurallarına uyacaksınız. uymaz iseniz uydururlar.
    konu sahibini ciddiye almamın sebebi eğer kaçak geçerseniz ödeyeceğiniz ücret geçiş cezasının 10 katı ve idari cezadır.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    lütfen " plakada türk bayrağı yasak ??? " konusundaki hassasiyetinizi bu başlıktada gösterin.

yasalar mazeret dinlemiyor ve insan nefsine ve duygu düşüncelerine bazı yerlerde tolerans göstermiyor.
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı Altone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun OGSden 1.kopruden taksım donusu plakayı kapayıp kacıyordum ve bunun ıcın otoban devrıyesı koymuslar 2009 model bır corolla dırek pesıme dustu camlıcanın ordan berı kadıkoye kadar kactım. sonra kadıkoyun gırısınde 2 devrıye aracı yola barıkatımsı bırsey yapmıslar orda kaldım ve motoru aslında calıntı sanmıslar. bır hırsızlık vakası varmıs motorlu tarıflere uyuyormusum ondan oldu. ama amerıkan fılmlerındekı gıbıydım. sonunda yalvar yakar kurtuldum ama motoru baglıyorlardı kız arkadasımı taksıyle gonderdıler ve benı polıs otosuna aldılar son anda ogrencı oldugum ıcın kurtuldum cıdden kgs alcak zamanım olmadıgı ıcın boyle bırsey yaptım. 61 tl ceza kesıldı 45 tl oluyormus 1 haftada odersem :(
    az bile olmuş
    keşke gereği neyse onu yapsalarmış

kgs alacak zamanın yok ama plaka kapamaya zamanın var

bir musibet derler
    bakalım ne dersler çıkartacaksın
    geçmiş olsun
    Kelimelerin anlattığı kadarım..
    Ne anlatırsam anlatayım anladığın kadarım...

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Sen milletten fırça yemek içinmi açtın bu topici
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler