Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

2009 model ninja 250nin göstergeleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar birisi 2009 model ninja 250nin göstergelerinin fotosunu koyabilir mi? ya da direk şunu cevaplayabilir : bu modelde dijital gösterge var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hellstorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R dı.Sattı.
    dijital gösterge yok.2008 in aynısı. hiç değişmedi google da aratırsan resimleri var zaten.
    Try not.Do or do not.There is no try. (Yoda)

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Geri teknoloji yani...
    bir hyo kadar olupda 2 fren diski ile digital odometre koyamadiar ya helal olsun ne diyim...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

ya sıfır motosikletin bile hiç bir anlamı kalmıyor o zaman. sırf göstergeleri oldukça berbat ediyor güzelim makineyi... 90 model arabaların gösterglerine benziyor aynen

blackberry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı Şeytan...
    Bence O tek disk hyonun çift diskine bedeldir. onu belirteyim. tabi göstergeler biraz geçmişten kalmış gibi görünüyor ancak çok rahat okunan göstergelere sahip, Genelde bu motosiklet başlangıç motosikleti olarak kullanldığı için vites göstergesi koysalarmış yeni başlayan kullanıcalar daha rahat ederlermiş. Ayrıca benzin göstergesinin olmayışıda çok büyük bir eksik. Bunun yerine benzin uyarı ışığı koymuşlar bu ışık yandığında hala deponuzda sizi 100 km kadar götürebilecek benzin olduğunuda belirtmek gerekiyor. Yani mutlaka yolun sonunda benzinciye denk geliirsiniz
    Durdurun Dünyayı İnecek VARRRRR!!!.....

Motosikleti
    ZX6-R
    çok önemli degil o sen işlevine bak daha iyi yanına geldiklerinde ufak çocuklar kadranı görür

Alıntı blackberry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun yerine benzin uyarı ışığı koymuşlar bu ışık yandığında hala deponuzda sizi 100 km kadar götürebilecek benzin olduğunuda belirtmek gerekiyor. Yani mutlaka yolun sonunda benzinciye denk geliirsiniz
    bence çok ilkel bu yönü....

Alıntı hell_rideRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok önemli degil o sen işlevine bak daha iyi yanına geldiklerinde ufak çocuklar kadranı görür
    tek derdim keşke ufak çocuklara kadran göstermek olsa

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    O zaman bu aprilia ve gilera 125 cc 2t motosikletlerin tasarimcilari salakdi herhalde kawasakiyi savunan blackberry arkadasim cunku senin mantigina gore bu adamlar 125 ccye leler neler yapmislar.......Tasarim teknoloji ile desteklenmedikce guncel kalamaz.sadece marka oldugu icin alici olan bir tuketici degilim cunku...marka egomanyam yok cok sukur...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

2008 le aynı olduğuna göre bi örnek resim koyayım. (kendi konumu kendim yanıtlamış oluyorum biraz ama olsun maksat ben öğrendim, diğer merak edenlere de gösterebilmek..

Alıntı blackberry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıca benzin göstergesinin olmayışıda çok büyük bir eksik.
    bu arada sağdaki benzin göstergesi mi ben mi yanlış görüyorum?

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    yahu herşeyi güzel de şu kadranları bi ayarlamamışlar ya hayır madem illa araba gibi yapıcam diyosun yap yeni honda cişvic ler gibi süper bir ibre takımı olsun bitsin
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu herşeyi güzel de şu kadranları bi ayarlamamışlar ya hayır madem illa araba gibi yapıcam diyosun yap yeni honda cişvic ler gibi süper bir ibre takımı olsun bitsin
    harbiden biraz daha modernleştiremez miydiler ya?

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı VoDK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vardır bi nedenleri ben bunları düşünebiliyorum peki bunu yapan adamlar düşünemiyorlarmı düşünüyolar ama belki de sadece düşünmeyle bırakan birileri vardır he ?
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vardır bi nedenleri ben bunları düşünebiliyorum peki bunu yapan adamlar düşünemiyorlarmı düşünüyolar ama belki de sadece düşünmeyle bırakan birileri vardır he ?
    valla benim aklıma mantıklı bi neden gelmiyo :D ne yani koskoca kawasakinin parası mı yetmemiş dijital göstergeye (mesela yani )

bana göre harika bir gösterge digital olunca ne farkı oluyorki benim cbr 600 f de digital gösterge var ama gıcık oluyorum benzin göstergesine digitellerin ..

Hayabusalarda da bu tip gösterge var onlardamı teknoloji gerisinde kalmış o zaman ??

Benim en çok canımı sıkan hiç bir race de dikiz aynalarından arkamı doğru dürüst göremiyorum ya benim omuzlarım çok geniş ya da japonlar kendilerine göre ayarlamış görüş açısını bu aynaların

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    niyeki adamlarda bizim tüccar mantıgı var.nasıl olsa birileri çıkıp bu kawasaki çok kalitelidir der ve alır.adam niye ugraşsınki.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:08 ----------

Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana göre harika bir gösterge digital olunca ne farkı oluyorki benim cbr 600 f de digital gösterge var ama gıcık oluyorum benzin göstergesine digitellerin ..

Hayabusalarda da bu tip gösterge var onlardamı teknoloji gerisinde kalmış o zaman ??

Benim en çok canımı sıkan hiç bir race de dikiz aynalarından arkamı doğru dürüst göremiyorum ya benim omuzlarım çok geniş ya da japonlar kendilerine göre ayarlamış görüş açısını bu aynaların
    evet race lerde hep aynı oluyor.bu sabah arkadasla benim yeni aldıgım aynalar konusunda tartıştık birazda.yok bunlar çok ufak ve kısa arkamı göremiyorum diyor .olum dedim bak bunun adı dikiz aynası boy aynası degilkihem arkanı görmeyeceksin zaten yan şeriti göreceksin.arabada kullanan arkadaşlar alışkanlıkdan olsa gerek hep aynı dertten yakınıyorlar.evet japonlar herşeyi kendi ebatlarına göre yapıyorlar.benimde dizlerim granaja yaslanıyor.bi süre sonra dizlerim agrimaya başlıyor.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    konu biraz markacılığa kayıyor ama kim ne zaman demiş kawa nın kalitesiz diye ?
    aslında demiş değil dilin kemiği yok, bu lafı neye dayanarak söylüyorsunuz onu merak ettim.

konu da biraz kedi-ciğer paradoksu algıladım. hani benim olsa gösterge olmadan da olur.
    göstergenin biraz basit kaldığı konusuna katılıyorum ama bu durum konu oluşturabilecek bir hadise değil.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı hell_rideRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ferhat uçank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r kısa bir süre için:)
    2008 le aynı olduğuna göre bi örnek resim koyayım. (kendi konumu kendim yanıtlamış oluyorum biraz ama olsun maksat ben öğrendim, diğer merak edenlere de gösterebilmek..

bu arada sağdaki benzin göstergesi mi ben mi yanlış görüyorum?
    arkadaşım bu 2008 modelmi... sanırım yurtdışı üretimi farklı çünkü sağ tarafta benzin değil hararet göstergesi olması lazım..

bu arada unuttum yazmayı ben göstergelerden gayet memnunum...
    bu göstergeyi beyenmeyenler hayabusayıda beğenmiyolar sanırım??
    en azından bende öyle...

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    ülkemizde satılan 250r ın göstergesi buna benziyor unutmayın. bir arkadaş başka resim eklemiş onda kadran km ve mil olarak var türkiyede sadece km göstergeli satılıyor ayrıca benzin göstergeside yok

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    benzin ışığı yanında ne kadar gidiyor bu alet acaba ? uzun yolda sakata gelmesin insanlar
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler