Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motoru Bir Süre Ehliyetsiz Kullansam...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    son 1 yıl içerisinde 3-4 kez tam koruma şekilde giyinmeme rağmen çevrildim,ehliyet ruhsatı veriyorum ,ruhsata bakmıyorlar bile ,ehliyette A2yi gördümü gönderiyor hemen,amaçları genelde ehliyetsizleri yakalamak oluyor onun için bence ehliyetsiz dolaşma yakalanırsan acaip cezası var
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    olmaz sakıncalı
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

Motosikleti
    S&T GT 250R
    almışsındır artık ehliyeti dert bitti
    Sex Speed Money...

wermeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    geçen sene cezası 600 tl idi. öderim ve motoru da bağlandığı yerden alırım dersen ehliyetsiz kullanabilirsin. gözümün önünde arkadaşımın eline makbuzu verdiler. motoru da bağladılar. artçım olarak devam etti yoluna

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Sana kalmış. Riskleri göze alıyorsan kullan. Bizim işyerindeki tahsilatçılardan biri otomobil ile sola hatalı dönüş yaptı, karşıdan gelen paket kuryesi( kasksız apaçi) bizim araca sağ arka tekerlekten çarptı. Sonuç paketçi komaya girdi ( sonra iyileşti). Apaçinin kaskı gibi ehliyeti de yoktu. Çocuğun yoğun bakım masrafları için ailesi trafik sigortasına başvurdu ancak ehliyeti olmadığından reddedildi. Bizim şöför de birkaçyüz lira trafik cezası ödeyip kurtuldu. Özetle : EHLİYETİN OLMAZSA HAKKINI ARAYAMAZSIN..

GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    almışsındır artık ehliyeti dert bitti
    Motoru Aldım Allah Kısmet Etmedı Ehlıyetsız Kullanmayı Kardı,Tipiydi (: C.tesi Veya Pazar Dıreksıyon Sınavına Gırıyorum Kısmet Olursa 10 Gune Ehlıyetımle Rahat Rahat Gezıcem(:
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

Motosikleti
    mondial 151 rs
    Alıntı GuNMember adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru Aldım Allah Kısmet Etmedı Ehlıyetsız Kullanmayı Kardı,Tipiydi (: C.tesi Veya Pazar Dıreksıyon Sınavına Gırıyorum Kısmet Olursa 10 Gune Ehlıyetımle Rahat Rahat Gezıcem(:
    ben subat ayından beri ehliyetsiz kullanıyorum . yasım geldi ehliyet almaya gittim surucu kursunun hatasından dolayı nisan sınavına gireceğim. he bua rada motoru bağlattığımı varsayarsam surucu kursunu maddi manevi tazminat davası acarım . bana subat sınavına cok rahat girebilirsin diyip paramı aldılar herseyi yaptırdılar. sonra nisan sınavına attılar . dolandırıcılıktan dvaa acabilrdim ama ne zmaan yakalanırsam ondan sonra acıcam..

Motosikleti
    mondıal 125zn

ehlyet

merhaba arkadasım bende ehlıyetımı yenı aldım havalar soguk gıttıgı ıcın kullanamadan ehlıyet gunum geldı bence kıs donemınde muracaat edersen yaza hazır olur saglıklı gunler

Bence kusra bakma ama soru gayet gereksiz ehliyetsiz motor kullanmak maddi yonden buyuk sıkıntı getirir bir kaza anında ben kaza yapmam deme seninde başına gelebilir işini şansa bırakma bnce al ehliyetini istediin gibi kullan

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler