Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Bugün (09/11/2009) Erenköy'de olan kaza?

Motovento
    REKLAM ALANI
    CBR700F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Marauder
    Yine kötü bir haber . allah rahmet eylesin
    Bu krallığın tacı kask , tahtıda motordur.
    "htmetin"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Allah rahmet eylesin..

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    zaten sıft bu yorumu yapmak için üye olmuş,

İlker&Burçin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar biraz önce Yalnızkurt(Salih Abi) la konuştum motorun çarptığı ve kaza anında vefat eden kişi (tanıyanlar için)Salih Abilerin oradaki Osman Ustanın dayısıymış , Motor sürücüsüde Kazasker tarafında Tolga isminde bir petshop sahibiymiş motoru Siyah Beyaz 1000 RR mış. Tanıyan varmı acaba ?

Motosikleti
    TVS Apache 150
    Ölüm kişinin hayatının sona ermesi ile birlikte kalanlarada ibret olması içindir.Bu ibretlik bizim dikkatli olmamız ile birlikte ahiret içinde hazırlıklı olmamızın göstergesidir.Vede İnsanların ömürleri nefesleri adedincedir.Nasıl yaşarsak öyle ölürüz allah herkese yatağında bu dünyadan göç etmeyi nasip eylesin diye bir dua metni vardır.Ölene bakıp onun kadar da kendi halimize üzülelim kendim dahil.Allah Ölenlerinde Kalanlarında üzerlerinden rahmetini esirgemesin vefat edenlerin ruhu şâd mekanları cennet olur inşallah.Kontrolsüz Hız Hız Değildir...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    Alıntı 0532 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sürat motosikletinin sürücüsü çok hızla giderken kontrolü kaybedip ağaca ve bir yayaya çarptı. Yaya olay yerinde moto sürücüsü ambulansta öldü. Toplam iki ölü var. Bırakın artık şu motorsiklet denen aleti. Onlar şehirlere göre değiller...

yolda koşarken yada normal yürüken takılıp düştügün oldumu hiç cevap evetse git kendini as o zaman harbiden sacmalamışssın

İlker&Burçin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı İlker&Burçin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biraz önce Yalnızkurt(Salih Abi) la konuştum motorun çarptığı ve kaza anında vefat eden kişi (tanıyanlar için)Salih Abilerin oradaki Osman Ustanın dayısıymış , Motor sürücüsüde Kazasker tarafında Tolga isminde bir petshop sahibiymiş motoru Siyah Beyaz 1000 RR mış. Tanıyan varmı acaba ?
    DÜZELTME.....

Arkadaşlar Motor ve sürücü hakkında plaka isim gibi bilgiler var bu haberde...

KADIKÖY'DE MOTOSİKLET KAZASI: 1 ÖLÜ, 1 YARALI
    09 Kasım 2009 Pazartesi

Üniversite öğrencisinin kullandığı motosikletin çarptığı kişi feci şekilde can verdi. Vatandaşlar kazada ağır yaralanan üniversiteli gencin, motosikleti aşırı hızla kullandığını öne sürdü

Kaza, Kadıköy Minibüs yolu Tüccarbaşı mevkiinde saat 10.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Fatih Çakıcı (25) 34 FC 5200 Plakalı motosikletiyle Kadıköy istikametine ilerlerken aşırı hız nedeniyle kontrolü kaybetti. İTÜ öğrencisi Çakıcı'nın kullandığı motosiklet önce refüjdeki ağaca ardından yolun karşısına geçmeye çalışan bir kişiye çarptı. Motosikletin çarptığı talihsiz adam yaklaşık 40 metre sürüklenerek feci şekilde can verirken motor sürücüsü Fatih Çakıcı da ağır şekilde yaralandı. Fatih Çakıcı olay yerine gelen ambulansla Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılırken, feci şekilde ölen adamın cesedi gazete kağıtlarıyla örtüldü. Talihsiz adamın kaza sırasında başından düşen şapkası yol kenarına savrulurken, yoldaki kan izleri ve kaza yapan motosikletin parçaları kazanın boyutunu gözler önüne serdi. Vatandaşlar kazadan Çakıcı'yı sorumlu tuttu
    Polis ekipleri kazanın ardından ikinci bir kaza olmaması için dubalarla kaza yerini güvenlik çemberine alırken, meraklı vatandaşlar yerde yatan cesedi uzun süre seyretti. Talihsiz adamın cesedi daha sonra Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Yapılan ilk incelemede hayatını kaybeden adamın üzerinden kimlik çıkmazken polisin yakınlarına ulaşmaya çalıştığı belirtildi.

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    arkadaşlar dünde maltepe cevizli arasında kaza vardı sahil yolunda 50 55 yaşlarında arabalı bir grup motorcu amcaya çarpmışlardı gördüm pek bişiyi yoktu suçlu motorcuymuş alkolü çok fazla almış amcam arabaya arkadan çarpmış... kaskı vardı allahtan

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başımız sağolsun...

ancak;
    bu kadarda pisipisine ölümü sindiremiyorum!!! vatandaş yürüyor ve motosiklet gelip vuruyor!!! sürücü desen (rahmetli),zaten o başlıbaşına suçlu... şahitlerde varmış,aşırı hız diyor herkes....

çok ucuz ölüm gibi geliyor bana,''hız yapılmayacak yerde hız yapmak,dibi kayalık sığ denize atlamak gibi'' birşey yahu!!!

allah her iki vatandaşımızada rahmet eylesin....

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı İlker&Burçin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DÜZELTME.....

Arkadaşlar Motor ve sürücü hakkında plaka isim gibi bilgiler var bu haberde...

KADIKÖY'DE MOTOSİKLET KAZASI: 1 ÖLÜ, 1 YARALI
    09 Kasım 2009 Pazartesi

Üniversite öğrencisinin kullandığı motosikletin çarptığı kişi feci şekilde can verdi. Vatandaşlar kazada ağır yaralanan üniversiteli gencin, motosikleti aşırı hızla kullandığını öne sürdü

Kaza, Kadıköy Minibüs yolu Tüccarbaşı mevkiinde saat 10.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Fatih Çakıcı (25) 34 FC 5200 Plakalı motosikletiyle Kadıköy istikametine ilerlerken aşırı hız nedeniyle kontrolü kaybetti. İTÜ öğrencisi Çakıcı'nın kullandığı motosiklet önce refüjdeki ağaca ardından yolun karşısına geçmeye çalışan bir kişiye çarptı. Motosikletin çarptığı talihsiz adam yaklaşık 40 metre sürüklenerek feci şekilde can verirken motor sürücüsü Fatih Çakıcı da ağır şekilde yaralandı. Fatih Çakıcı olay yerine gelen ambulansla Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılırken, feci şekilde ölen adamın cesedi gazete kağıtlarıyla örtüldü. Talihsiz adamın kaza sırasında başından düşen şapkası yol kenarına savrulurken, yoldaki kan izleri ve kaza yapan motosikletin parçaları kazanın boyutunu gözler önüne serdi. Vatandaşlar kazadan Çakıcı'yı sorumlu tuttu
    Polis ekipleri kazanın ardından ikinci bir kaza olmaması için dubalarla kaza yerini güvenlik çemberine alırken, meraklı vatandaşlar yerde yatan cesedi uzun süre seyretti. Talihsiz adamın cesedi daha sonra Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Yapılan ilk incelemede hayatını kaybeden adamın üzerinden kimlik çıkmazken polisin yakınlarına ulaşmaya çalıştığı belirtildi.
    Sürücü vefat etmişmi.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayatlarını kaybedenlere allahtan rahmet geride kalanlarada sabır ihsan etsin....

Sürat motosikletinin sürücüsü çok hızla giderken kontrolü kaybedip ağaca ve bir yayaya çarptı. Yaya olay yerinde moto sürücüsü ambulansta öldü. Toplam iki ölü var. Bırakın artık şu motorsiklet denen aleti. Onlar şehirlere göre değiller...
    arabaylan da ölümlü kazalar oluyo onlar nereye ait ..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

aguila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fazer büyüyünce V.MAX
    ALLAH tan rahmet ..sevenlerine başsağlığı diliyorum......
    by K@d@k@L

ufuk23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha R25
    allah rahmet eylesin.

milliyet teki haberin yorumlarında,biri kazaya bi minübüsün neden olduğunu söylüyor.

Motosikleti
    çelik tiger150
    arkadaşlar bende kazayı bu sabah 11.30 da bostancıdan kadıkoye işe giderken gordüm. baktım güvenlik çemberi oluşturmuşlar bi tane beyaz honda sanırım 1000rr dı. yerde kan izleri vardı. kazazedeleri kaldırmışlardı onları goremedim.. içim parçalandı şole bi dua ettim inşallah kimseye bişey olmamıştır diye..

bi yandan can güçlü bir motor istiyo ama bi yandanda diyorum bu kadar arabanın trafiğin olduğu yerde nabıcan al en fazla bi burgman oda arada uzun yol için yoksa şehir içinde benim 150 lik maksi yetiyoda artıyo bile.. ölene allah rahmet eylesin.. önce dikkatli olalım gerisini allaha brakalım.....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:03 ----------

he bu arada net gazete.com daki haberde....

İSTANBUL -İHA- Kadıköy'de yolun karşısına geçmek isteyen bir kişiye motosiklet çaptı. Motosikletin altında kalarak yaklaşık 20 metre sürüklenen vatandaş feci şekilde can verdi. Çarpmanın etkisi ile savrulan sürücü ise ağır yaralandı.
    Kaza sabah saat 11.30 sıralarında Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, Kazasker mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Fatih Çakıcı (24) isimli genç 34 FC 5200 plakalı motosikleti Kadıköy istikametine ilerlerken, bir anda önüne İbrahim Kılıç (40) çıktı. Yolun karşısına geçmek isteyen Kılıç, motosikletin altında kaldı. Motosikletin altında yaklaşık 20 metre sürüklenen İbrahim Kılıç, olay yerine hayatını kaybetti. Kazada çarpmanın etkisi ile motosikletten fırlayan sürücü Fatih Çakıcı ise bir ağaca çarparak ağır yaralandı. Yaralı sürücü olay yerine gelen ambulansla Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Hayatını kaybeden İbrahim Kılıç'ın cesedi ise yapılan incelemelerin ardından morga kaldırıldı.

Bir görgü tanığı motosikletin çok hızlı olmadığını, yayanın bir anda yola çıktığını öne sürdü. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

09.11.2009 HONDA 1000 RR 2009 SİYAH BEYAZ renk motor olan. pazartesi olan kazayı bizzat kendim gördüm ALLAH kimsenin başına kendim o muhitin taksisiyim malesef vefat eden kardeşimiz normalde o yolda yapılan hız en fazla 40 km olmasına ragmen motorun halini görseydiniz kaç km hızla geldine siz karar verirdiniz ama herşeyden önçe kaskı takılı değildi olay yerinde zaten hemen can verdi LÜTFEN EYER AİLENİZİ ANNENİZİ BABANIZI SEVİYOSANIZ KASK SIZ MOTRUN ÜZERİNE BİLE CIKMAYIN . EYER İSTERSENIZ VİDYOSU NU ÇEKTİM AMA İZLEMENİZİ TAVSİYE ETMEM.ALLAH AİLESİNE SABIR VERSİN

Beni eleştirenlere şu cevabım olacak. Ben 40 yaşındayım. Hayatımda motosiklet kazasında hayatını kaybedenlerin sayısı otomobille kaza yapıp ölenlerden daha fazladır. Kazayı otomobil de yapar motorsiklette. Ama motor kazalarından sağ çıkamazsınız. Çarptığınız adamı da sağ bırakma şansınız çok düşüktür. Ben bunu bilir bunu söylerim.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Beni eleştirenlere şu cevabım olacak. Ben 40 yaşındayım. Hayatımda motosiklet kazasında hayatını kaybedenlerin sayısı otomobille kaza yapıp ölenlerden daha fazladır. Kazayı otomobil de yapar motorsiklette. Ama motor kazalarından sağ çıkamazsınız. Çarptığınız adamı da sağ bırakma şansınız çok düşüktür. Ben bunu bilir bunu söylerim.
    Kardeş sen bu güzel fikirlerini motosiklet sitesinde değil de otomobil sitesinde açıkla istersen, daha çok taraftar bulursun. Müslüman mahallesinde salyangoz satmaz böyle birşey olsa gerek. Senin burada işin yok, hadin başka siteye...

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haber altı yorumlarda kazaya bir minübüsün sebep olduğu yazıyor. mümkündür. sürat gerekmez o araç yeteri kadar ağır zaten. 40 la da çarpsa 50 ile de çarpsa yapıalcak çok şey yok. hemen suçu motosiklet sürücüsünde arayanlar bir gün başlarına benzer bir hadise geldiğinde görecekler.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş sen bu güzel fikirlerini motosiklet sitesinde değil de otomobil sitesinde açıkla istersen, daha çok taraftar bulursun. Müslüman mahallesinde salyangoz satmaz böyle birşey olsa gerek. Senin burada işin yok, hadin başka siteye...
    Ben bu siteye zaten sizleri uyarmak için girip üye olmuştum ama bu kadar hakarete uğrayacağımı tahmin etmemiştim. Saatte 200 le giderken savrulduğunuzda, yere düşüp parçalanmadan önce, bilincinizin açık olduğu son 1-2 saniyelik zamanda beni hatırlayın olmaz mı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler