Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

İlk motoru cbr600rr olup hayatta kalan yok mu???

Motovento
    REKLAM ALANI

Slm arkadaşlar,
    ilk motorum cbr 600rr olacak bu hafta içinde alıyorum %99
    herkes öleceğimi söylüyor. Tezat fikri olan yok mu? (bu arada 2001 yılından beridir araç kullanıyorum)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post1854090

e burdan devam ediyordun güzelce...2.topaca ne gerek vardı...600 rr değilde daha bismillah dur 2.topic için bile çok hızlısın..yani kafana takılen her şey için master cardmı yoksa yeni bir topik mi...

sende galiba mtnin eskilerindensin ...neyin nerde olduğunu nereye açacağını biliyorsun tanışma faslıda yok...hadi bakalım nereye gider bu muhabbetin sonu...neyse beni düşman bellemede...

site eskilerinin ilk vaşak(bir tür hayvan) muhabbeti cbr 600rr veya f16 alayımmı ile başlar...

birde hatun nikiyle ben ASU diye başlarlar...iç gıcıklarlar...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post1854090

e burdan devam ediyordun güzelce...2.topaca ne gerek vardı...600 rr değilde daha bismillah dur 2.topic için bile çok hızlısın..yani kafana takılen her şey için master cardmı yoksa yeni bir topik mi...

sende galiba mtnin eskilerindensin ...neyin nerde olduğunu nereye açacağını biliyorsun tanışma faslıda yok...hadi bakalım nereye gider bu muhabbetin sonu...neyse beni düşman bellemede...

site eskilerinin ilk vaşak(bir tür hayvan) muhabbeti cbr 600rr veya f16 alayımmı ile başlar...

birde hatun nikiyle ben ASU diye başlarlar...iç gıcıklarlar...
    kanka ,1 haftalık nefretini kusmuşsun
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka ,1 haftalık nefretini kusmuşsun
    haco inan bu aralar paranoya dönemimdeyim...adet gibi...dönem dönem olur hep...

birader kusura bakma tamammı...yav işte Doctor Who gibin...

hassas eski üye algılaması var bende...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD

senin gazının nasıl alınacağını biliyorum ama kahretsinki uzaktasın
    sen bu saate kalmazdın kanka , yarın iş yokmu ?
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    şimdi yatıyorum hacı cav cav...arkadaşada sen cevap yazıver...kanki oldunuz benim pabucum dama atıldı valla... ben ilk motorum 600 rr alacak arkadaşlara fazla yorum yazmak istemem...eceli gelen ilk motor olarak 600arar alır daha ne diyim...

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    şimdi yatıyorum hacı cav cav...arkadaşada sen cevap yazıver...kanki oldunuz benim pabucum dama atıldı valla... ben ilk motorum 600 rr alacak arkadaşlara fazla yorum yazmak istemem...eceli gelen ilk motor olarak 600arar alır daha ne diyim...
    yazacağımı diğer topic'te yazdım , yazdıklarımı bi dost tavsiyesi olarak algıla ve lütfen uygula dedim , artık gerisi arkadaşa kaldı ...

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    "İlk motorum 600rr, ama hayattayım" doğru bir düşünüş tarzı değil. O işin aslı olsa olsa "ilk motorun 600rr, tesadüfen yaşıyorsun" olur.

Tesadüfen hayatta olanları örnek almamak lazım. Koşmadan önce yürümek, ondan önce de emeklemek lazım. Daha emeklemeden koşmaya kalkmak kötü sonuçlara davetiye çıkartmak olur. Motor tecrüben sınırlıysa veya hiç yoksa, al bir ufak motor, yavaştan öğren işi. Başta kask olmak üzere diğer korumalarını da ASLA eksik etme.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    Var
    Benim ilk motorum bir 600cc
    ama kaydimdan iki gün sonra sormadim bu soruyu buraya...
    Fanus um yanimda olsaydi sana yazardim..
    Fanus um söylerdi bana senin ne egitimi aldigini daha önce neler kullandigini..
    senin yasini, trafikte daha önce arac kullanip kullanmadigini.. Hepsini söylerdi bana ama malesef.
    genel bakimdan geciyor su an.. inspektionda
    Fanusum gelince ona sorup sana cevap yazicam ok...

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Yok yok bende almıyorum artık vazgeçtim tamam... daha çok gencim 33
    Sex Speed Money...

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    NOS takılıyormu bu 600 RR lara?
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

Motosikleti
    hacı NOS yok...EGO koyuyosun makinaya uzuyor...

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    hacı NOS yok...EGO koyuyosun makinaya uzuyor...
    O yeah tahmin etmiştim abi
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

ReBeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 GY Enduro
    evet arkadaşımın babası var. sadece motorda 7500 tllik hasar yaratabildi. kendisi 15 yıllık motorcu. etz250 ile başladı en son grand dinki vardı.

Öncelikle 28 yaşındayım bundan önce çok arabam oldu dedim defalarca inanmayan arkadaşlar var fanusa bakmaya kalkan falan!!! tamam sen bak sonra bi de ben bakayım senin fanusuna!!!! bu yorum yazan arkadaşlardan kaç tanesi 600rr ın elciğine dokunmuş acaba çok merak ettim???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:03 ----------

bir de mete-han bey ben hayatımda ilk defa bu foruma üye oldum ve ilk defa topic açtım) şans olsa gerek söylediklerinin hiç birini anlamadım:S

Memotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tamamen kendi şahsi fikrim olarak 600 rr kullanmak Güven Özveri ve Tecrübe ister diye düşünüyorum

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE

ya allahını seversen yazmak için yazma kirlilik yapıyorsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:49 ----------

Alıntı 19gok07han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle 28 yaşındayım bundan önce çok arabam oldu dedim defalarca inanmayan arkadaşlar var fanusa bakmaya kalkan falan!!! tamam sen bak sonra bi de ben bakayım senin fanusuna!!!! bu yorum yazan arkadaşlardan kaç tanesi 600rr ın elciğine dokunmuş acaba çok merak ettim???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:03 ----------

bir de mete-han bey ben hayatımda ilk defa bu foruma üye oldum ve ilk defa topic açtım) şans olsa gerek söylediklerinin hiç birini anlamadım:S
    bu iş biraz tecrübe işi birde ölmek le olmemek senin elinde gaz kolunu cevirmene baglı 600rr degilde 1000rr başlayan tanıdıgım var hala ölmedi ama yaş farkı var o 32 yaşında başladı bu işe ama tabi her şey kader kısmet diyeceksin ama insan birazda kaderini kendi yazar ben mesela 43 yaşında 600rr kulanmaya başladım ve allaha şükür olmedem bir yaz bittirdim
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Halis Bey merhaba şu 600rr için biraz konuşalım mı? yardıma çok ihtiyacım var sanırım sen kullanıcısın 600rr ın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:52 ----------

ben 25 yaşında bmw 3.18e sahip oldum kendim aldım baba parası değil(zaten vefat etti rahmet eylesin) herkes parçası pahalı, altında tutamazsın bilmem ne dedi(bu arada 19 yaşından beri arabam vardı) ama ben ne kaza yaptım ne de söylenenler gibi bakımlarına yüksek ücretler ödemedim.
    tamam bunca kişi söylüyorsa vardır muhakkak bir hikmeti ama millet işkembeden de konuşuyo gibi geliyor biraz bana!!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı 19gok07han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halis Bey merhaba şu 600rr için biraz konuşalım mı? yardıma çok ihtiyacım var sanırım sen kullanıcısın 600rr ın
    ben sana tavsiye veya akıl veremem çünki direk 600rr la başlamak veya küçükten büyüge gecmek bunlar bana göre dogru degil insan kendine hakim olla biliyorsa 600rr la başlaya bilir ama yaşın 19la 30 yaş arası ise birşey diyemeyecegim 125 cc ile başlar sonra 500cc alır 1 hafta içinde ölebilirsinde bunu örnekleri cok ama sen kendine güveniyorsan 600rr başlayıp ölmeye bilirsinde ben kendime halla güvenmiyorum ve şehir içinde kulanmam 600rr genelikle uzun yollarda otobanda kulanırım birde riva yollarında gaz acmayı severimde
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

sizin de dediğiniz gibi sonuç olarak gaz teli elimde olacak aynen arabalardaki gaz pedalı gibi!! sonuçta arabayla da 220 yaptım yeri geldiğinde ama 20 ile de gittim!!!
    herkes bu makineden sanki mustang gibi bahsediyor ama kullanan hükmeden ben olacağım!!
    haaaaa yolda giderken bitanesi gelir çarpar rahmetli oluruz o ayrı zaten bu risk nefes aldığımız sürece hep olacak!!
    inşallah anlatabilmişimdir. aklı başında insanların tavsiyesine ihtiyacım var...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler