Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SYM Motoran'dan şikayetçiyim

Motovento
    REKLAM ALANI
    mankind1976 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CRF 250 L
    Motoran'dan şikayetçiyim Sym Wolf Classic 125 modeline sahibim aldıktan 2 ay sonra devir saati bozuldu çalıştırınca 6 bin devire gelip orda kalıyo motoru 0 almıştım o yüzden garantisi devam ediyo aldığım yer doğa motor tama dedi değiştirelim distribütöre parça sipariş verdi ama 4 aydır hala parça gelmedi ayıptır ya.Fabrikası İzmir'de diye aldık parça problemi olursa rahat hallederiz diye.Fabrikaya da gittim Ağustos ayında Satış sonrası hizmetler müd le görüştüm bana 15 gün içinde gelir ama 75 gün oldu ses yok yalan söylemiş bir de bahanesi biz bu motoru ithal etmedik bizden önceki firma ithal etti o yüzden elimizde parça yok olur mu kardeşim böyle şey sen bi distribütörlük alıyorsan herşeyini sağlamak zorundasın kanunen böyle saçma bahane mi olur en az 10 yıl parça sağlamak zorundasın zaten Taiwan'a fabiraksına da şikayet ettim mail gönderdim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Şikayet değilde protesto et bence bir daha o markayı satın alma ve kimseye tavsiye etme.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

mankind1976 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CRF 250 L
    ya motor güzel makine olarak bir şikayetim yok distribütörlerin sorumsuzluğu,tüketici haklarının kanunlar önünde fazla korurnmaması ve bu şirketlerin gelişmiş ülkelerdeki gibi büyük cezalar almaması yüzünden rahat oluyorlar,ana firmaların distribütörlüğü ellerinden alması veya vermemesi gerekir bu tür firmalara.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler