Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorsiklet kullanın Domuz gribi olmayın.

Motovento
    REKLAM ALANI
    htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Sorun: Malumunuz İstanbul, Ankara, izmir gibi büyük şehirlerde toplu taşıma en çok kullanılan ulaşım seçeneği. Ama havasız otobüsler iş çıkışı yaşanan kaos ve kalabalık, ağzını kapamadan aksıran-tıksıran Vatandaşlar Şu anda da yaygın olan domuz gribi belasının daha çabuk yayılmasına ve tehlikeli olmasına neden olmakta.

Çözüm: Herzamanki gibi yine motorsiklet. Hem ruhsal anlamda hemde bireysel bir ulaşım aracı olduğundan dolayı böyle kalabalık ortamlarda bilmediğiniz kişilerle birlikte olma zorunluluğunuz ortadan kalkıyor. Ve hastalıktan korunmuş oluyorsunuz.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

aynen bende öyle düsünüyorum bu sene Kurban Bayrami memekete gitmeyi bile iptal ettim mazeret oldu ne DOMUZ gribiymis ya Allah korusun.

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Herkes bu soğukta motoramı binilir diyor kim ne derse desin kar yağsada bineceğim.Domuz gribindede çok haklısın hapşırırken,öksürürken ellerini kapatamayan insanlar var.Ama malumatınız mecburi o otobüse minübüse binmek zorundada olan var.Yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal..
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorun: Malumunuz İstanbul, Ankara, izmir gibi büyük şehirlerde toplu taşıma en çok kullanılan ulaşım seçeneği. Ama havasız otobüsler iş çıkışı yaşanan kaos ve kalabalık, ağzını kapamadan aksıran-tıksıran Vatandaşlar Şu anda da yaygın olan domuz gribi belasının daha çabuk yayılmasına ve tehlikeli olmasına neden olmakta.

Çözüm: Herzamanki gibi yine motorsiklet. Hem ruhsal anlamda hemde bireysel bir ulaşım aracı olduğundan dolayı böyle kalabalık ortamlarda bilmediğiniz kişilerle birlikte olma zorunluluğunuz ortadan kalkıyor. Ve hastalıktan korunmuş oluyorsunuz.
    Anlaşılan senin motosiklet galerin var..!

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    arabayla git daha iyi hem rüzgar da etkilemez
    motosiklette giderkende normal grip olma ihtimalin var

Motosikleti
    Activa
    Motorsiklet kullanın Domuz gribi olmayın. İyi bir slogan beğendim

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerçekten de toplu taşıma araçları büyük bir risk taşıyor şu zamanlarda..

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Neymiş bu grip ya... Keneden deli danadan korktuğum günleri mumla arıyorum resmen

Motosikleti
    Honda CBF 150/ Honda Titan 125
    Gazeteye manşetlik yazı..
    [B]Bir tutkudur içimizdeki özlemi yollara vuran..[/B]:bestmt:

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    bide kask takarsak daha iyi korunmus olcaz

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    He dime motosiklet kullanak bu sogukda zaturre olak...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

çok ciddi söylüyorum. moto sürerken kask vizörü açıksa solunum yolları temiz hava sayesinde rahatlıyor. ben kışın hiç grip olmuyorum moto sayesinde.( hava - ye düşmyor not olarak)

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    sabah okula gitmek üzere motorla evden çıktım hava gayet güzeldi ama saat 10 gibi bir yağmur bastırdı daha durmadı şu anda bile yağıyor okul çıkışında eve dönerken yolun hafif çukur kısmı var orda su birikmiş mecbur girecez girdik ve girerken beraber su ön tekerden sıçrayıp hop ayakkabıya girdi :D ama yinede güzeldi yağmurda kullanmak sloganı bende tuttum :D
    www.sahildenturkiye.com

Alıntı ibocan33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabah okula gitmek üzere motorla evden çıktım hava gayet güzeldi ama saat 10 gibi bir yağmur bastırdı daha durmadı şu anda bile yağıyor okul çıkışında eve dönerken yolun hafif çukur kısmı var orda su birikmiş mecbur girecez girdik ve girerken beraber su ön tekerden sıçrayıp hop ayakkabıya girdi :D ama yinede güzeldi yağmurda kullanmak sloganı bende tuttum :D

aynen ben de bugün yağmurda 10 km sürdüm. her zamanki gibi her yerim su içinde kaldı. otolar zaten sırılsıklam etti su sıçrata sıçrata. komple tüm kıyafetler su içinde kaldı

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    aynen

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabayla gitme konusu hariç haklısın. Motosikletle kışın domuz gribinden daha büyük tehlikeler var. Giyim ve koruma konularına daha çok özen göstermek gerekiyor. Aksi takdirde zatürre olmak işten değil. Trafikteki tehlikeler ise daha da artıyor.

Ben yağmur çamur demeden hergün kullanıyorum. Botlarımın içine su girdiği için sorun yaşadım. Nalbura gidip su geçirmez kauçuk inşaat botu aldım.(30TL)Sorunu çözdüğümü zannettim ama tam olarak çözemedim. Su geçirmiyorlar ama nedense içi buz gibi oluyor. Kask vizörümün içindeki buğu camı özelliğini kaybetmiş. Buğu yapıyor. Yeni Vizör ve buğu camı almam gerekiyor. Tam havaya uygun giyinmek zannedildiği kadar kolay değil. Yağmurlukları giyince eğer iç giyimi iyi ayarlayamazsam giysilerin içinde terliyorum. Bu da kışın çok tehlikeli. Özetle kışın motosiklet kullanmak çok özen ve hassasiyet gerektiriyor.

Motosiklet kullanmayı öyle seviyorum ki kışın motosiklet kullananlar daha kolay domuz gribi oluyor deseler yine binerim. Kazasız hastalıksız sürüşler.

T0LGA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Yok-
    ßende aynen böyle düşünüyorum..Şu lise bi bitsin bir daha otobüse binmicem xD

Motosikleti
    transalp yavrusu
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

mantıklı
    Hasta La Victoria Siempre ! :cat::cat:

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlaşılan senin motosiklet galerin var..!
    Ne alaka anlayamadım. Bu forumdaki birçok kişinin bir tane motoru var.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:30 ----------

Burası motorsiklet forumu kardeşim. 4 tekerin zararları anlattırma bana şindik.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler