Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

noter satışı ile ilgili yardım....

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sym gts 250
    arkdaşlar ben cbf 150 almayı düşünüyorum. Ve neler yapmam gerektigini bilmiyorum. üstüne almasını fiyatı ne kadar. hangi belgeler lazım. yardım ederseniz sevinirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    kendi ilinden almaya bak...tescil fiyatları uçuk durumda...yeni plaka ve ruhsat çıkarmak modelde yüksekse 0 la aradaki farkı epey açıyor...

şasi nosu verirsen motorun durumuna bakım zamanlarını inceletirim...fiyat hususunda görüş istersen yazarım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    belge bir sen motor sahibi ruhsat ve kafa kağıdının fotokopisi her ikinizinde,kafadan notere 185 tl hazırla,65 tl de ruhsata hazırla plaka değişecekse 350-400 yani cebine 500 tl koyucaksın

Motosikleti
    sym gts 250
    abi şimdi alacagım kişi balıkkesirde yaşıyo bende çanakkale de şimdi ben motoru alsam üstüme almayıda sonra alsam balıkkesideri kişinin herhangi bir şeye imzası gerekirmi yani illa balıkkesirdemi almam gerekiyo mu üstüme... birde alacağım motor 11.000kmde hehangi bi sorunu yoktur herhalde değilmi. satan kişi ile konuştuk ama kmden dolayı biraz tereddütlüyümm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:59 ----------

Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belge bir sen motor sahibi ruhsat ve kafa kağıdının fotokopisi her ikinizinde,kafadan notere 185 tl hazırla,65 tl de ruhsata hazırla plaka değişecekse 350-400 yani cebine 500 tl koyucaksın
    plaka değiştirmiyeceğim aynı kalsın plak olmazsa yan bana 250tl ye oluyor galiba

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    1 motorun sahibiyle notere gidiceksin
    2 notere gitmeden önce motorun sahibi maliyeden borcu yoktur kağıdı alıcak
    3 sadece sen kimliğinle birlikte gidiceksin
    4 kesinlikle motorun muayenesini kontrol et
    5 notere toplam borcun 78tl.
    ...noter işleri bukadardır...önemli not:motoru almadan önce kesinlikle sağına soluna çok dikkatli bak grenajından tekerleklerine kadar...sonra ''vay ben duymadım vay ben görmedim'' olmasın

1 zorunlu sigorta poliçeni yeniliceksin.yanlız yenilerken motorun sahibine poliçenin kalan gününü paraya çevirip ödemeni tavsiye ederim.muameleciye bunu söyle seni saf zannetmesin.o parayı kendi poliçene ekle daha sonra motorun sahibine ödersin
    35.00tl
    2 şöförler odasından EK-1 kağıdı sarılı mavili kağıt
    5.00tl

3 aldığın kağıtla poliçeyi yaptırdığın yere gideceksin kağıtları o dolduracak
    4 evrakları ruhsatla beraber emniyete bırakıcaksın sıra sana geldiğinde dosyanı alıcaksın
    45.00tl

5 HADİ HAYIRLI OLSUN.

Yuvarlak hesap 170.00tl
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    sym gts 250
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 motorun sahibiyle notere gidiceksin
    2 notere gitmeden önce motorun sahibi maliyeden borcu yoktur kağıdı alıcak
    3 sadece sen kimliğinle birlikte gidiceksin
    4 kesinlikle motorun muayenesini kontrol et
    5 notere toplam borcun 78tl.
    ...noter işleri bukadardır...önemli not:motoru almadan önce kesinlikle sağına soluna çok dikkatli bak grenajından tekerleklerine kadar...sonra ''vay ben duymadım vay ben görmedim'' olmasın

1 zorunlu sigorta poliçeni yeniliceksin.yanlız yenilerken motorun sahibine poliçenin kalan gününü paraya çevirip ödemeni tavsiye ederim.muameleciye bunu söyle seni saf zannetmesin.o parayı kendi poliçene ekle daha sonra motorun sahibine ödersin
    35.00tl
    2 şöförler odasından EK-1 kağıdı sarılı mavili kağıt
    5.00tl

3 aldığın kağıtla poliçeyi yaptırdığın yere gideceksin kağıtları o dolduracak
    4 evrakları ruhsatla beraber emniyete bırakıcaksın sıra sana geldiğinde dosyanı alıcaksın
    45.00tl

5 HADİ HAYIRLI OLSUN.

Yuvarlak hesap 170.00tl
    çokkk teşekkür ederimm bunların hepsi gün içinde olurmu peki

Motosikleti
    şasi no verirsen bakarım...bakım zamanları doğrumu garanti kapsamındamı...bakım aksarsa garantiden çıkartabilir servis...değişeni varmı servisine gitmişmi vs detaylar...şasi iste çekinme...

sen 1 ay içinde üzerine almalısın...küçük bi cezası var...orada tanışın varsa vekalet verebileceğin sorun yok...ama motoru kim getirecek vs para işleri nasıl olacak...illaki gidecen...

kendi ilinde bakmanı öneriririm...uyani bulabilirsen...şu ilanı bi at bakalım nedir ne değildir öğrenelim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı asdadas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çokkk teşekkür ederimm bunların hepsi gün içinde olurmu peki
    noter işi kesinlikle şimdi hareket etmeye başlarsan bitter yanlız aynı şeyi emniyet için söyleyemem.hee neolur evrakları hazırlarsın poliçeni yenilesin evrakını emniyete bırakır yarın takip edersin yani kesinlikle yarın işi bitirirsin.

bak takipciye veririsen 120tl. ile 130tl. arası ama kendin yaptırırsan cebine 30tl. para kalır onunlada deponu doldurursun
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    sym gts 250
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şasiyi verirsen bakarım...bakım zamanları doğrumu garanti kapsamındamı...bakım aksarsa garantiden çıkartabilir servis...değişeni varmı servisine gitmişmi vs detaylar...şasi iste çekinme...

sen 1 ay içinde üzerine almalısın...küçük bi cezası var...orada tanışın varsa vekalet verebileceğin sorun yok...ama motoru kim getirecek vs para işleri nasıl olacak...illaki gidecen...

kendi ilinde bakmanı öneriririm...uyani bulabilirsen...şu ilanı bi at bakalım nedir ne değildir öğrenelim...
    http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem abicim ilan bu ben sahibinden istiyeyim şasi numarasını size yazarım ben tekrar

Motosikleti
    motor temiz duruyor...kimden aldığında önemli...fiyat makul...bu kmde ise mantıklı rakam...dahada düşürebilirsin aslında...2500 e anlaşabilirsin...sen bi teklif yap yinede...ama bu farklı il durumu masrafları artırıyor...

aynı fiyata ama 6000 kmde Bursada...

http://www.sahibinden.com/acil_acil_...XQQdisplayitem

aynı fiyata ve 2009 muhtemelen garanti kapsamında Ankarada var...

http://www.sahibinden.com/honda_cbf_...XQQdisplayitem

07 olması belki sorun...

Motosikleti
    sym gts 250
    noter işi kesinlikle şimdi hareket etmeye başlarsan bitter yanlız aynı şeyi emniyet için söyleyemem.hee neolur evrakları hazırlarsın poliçeni yenilesin evrakını emniyete bırakır yarın takip edersin yani kesinlikle yarın işi bitirirsin.

bak takipciye veririsen 120tl. ile 130tl. arası ama kendin yaptırırsan cebine 30tl. para kalır onunlada deponu doldurursun
    çok teşekkür ederim... ya inşallah gün içinde olurda ben çanakkaleden gidicemde balıkkesire. ondan gün içinde olmasını istedimm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:23 ----------

motor temiz duruyor...kimden aldığında önemli...fiyat makul...bu kmde ise mantıklı rakam...dahada düşürebilirsin aslında...2500 e anlaşabilirsin...sen bi teklif yap yinede...ama bu farklı il durumu masrafları artırıyor...

satan kişi ile anlaştık 2.500tl ye vericekte işte kmden korktum herhangi bir sorunu yokmuş vergi borcu olsun muayine olsun yeni yaptırdım diyor hepsini. hafta sonu gidicem baıkkesire şuan buralarda yağış var giderkende arkadaşın motoru ile gitmeyi planlıyoruzda ondan havaların düzelmesini bekliyoruz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:25 ----------

aynı fiyata ama 6000 kmde Bursada...

http://www.sahibinden.com/acil_acil_...XQQdisplayitem

aynı fiyata ve 2009 muhtemelen garanti kapsamında Ankarada var...

http://www.sahibinden.com/honda_cbf_...XQQdisplayitem

07 olması belki sorun...
    bursadan satan kişi ile konuştukta indirim yapmadı oo balıkkesirli abi 2.500tlye vericekk hep balıkkesir daha yakın oldugun için orasını istedim...

Motosikleti
    ok 2500e olur bu iş...şasi noyu unutma...bakım zamanlarından çözülür olay...

Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı asdadas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim... ya inşallah gün içinde olurda ben çanakkaleden gidicemde balıkkesire. ondan gün içinde olmasını istedimm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:23 ----------

satan kişi ile anlaştık 2.500tl ye vericekte işte kmden korktum herhangi bir sorunu yokmuş vergi borcu olsun muayine olsun yeni yaptırdım diyor hepsini. hafta sonu gidicem baıkkesire şuan buralarda yağış var giderkende arkadaşın motoru ile gitmeyi planlıyoruzda ondan havaların düzelmesini bekliyoruz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:25 ----------

bursadan satan kişi ile konuştukta indirim yapmadı oo balıkkesirli abi 2.500tlye vericekk hep balıkkesir daha yakın oldugun için orasını istedim...

allah işini ras getirsin.motoru alıncada(sadakanı vermeyi unutma)

Motosikleti
    sym gts 250
    ok 2500e olur bu iş...şasi noyu unutma...bakım zamanlarından çözülür olay...
    mail attım cevap gelince hemen size dönücem ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:34 ----------

allah işini ras getirsin.motoru alıncada(sadakanı vermeyi unutma)
    çok sağol abii ilgilendiğiniz için çokk sağolunn

Motosikleti
    sıfırın 4200 olduğunu plakayla 4400 olduğunu düşünürsek masraflar dahil sana 3000 civarına malolabilir...buda demek oluyorki kardasın...hadi 3100 diyelim...yyine kardasın...07 modelin noter kitapcığındaki değeri daha düşük olacağı için aradaki farkı kapatır muhtemelen...

benim bilmediğim merak ettiğim konu şu aslında...sen Balıkesir plakasıyla devam etmek isteyebilirmisin...yani kendi ilinde o plakayla gezmek istersen sorun çıkarmı(masraf az olsun diye)

yada o ilin plaka kaydından düşmenmi gerekiyor motoru...oraya takıldım aslında...bilen varsa veya sen öğrenirsen banada bildirde öğrenmiş olayım...

Motosikleti
    sym gts 250
    sıfırın 4200 olduğunu plakayla 4400 olduğunu düşünürsek masraflar dahil sana 3000 civarına malolabilir...buda demek oluyorki kardasın...hadi 3100 diyelim...yyine kardasın...07 modelin noter kitapcığındaki değeri daha düşük olacağı için aradaki farkı kapatır muhtemelen...

benim bilmediğim merak ettiğim konu şu aslında...sen Balıkesir plakasıyla devam etmek isteyebilirmisin...yani kendi ilinde o plakayla gezmek istersen sorun çıkarmı(masraf az olsun diye)

yada o ilin plaka kaydından düşmenmi gerekiyor motoru...oraya takıldım aslında...bilen varsa veya sen öğrenirsen banada bildirde öğrenmiş olayım...
    tam abi öğrenirsem sizede söylerm... ama sanırm birşey olmuyor çünkü burada acil ilac götürün cbfler var onların hepsi 10plaka ve polis birşy demiyor

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Notere 78 lira vereceksin demiş bir arkadaş.
    Ben daha 1 ay önce falan aldım makinayı. CBF150

Noter masrafarı 202 lira tuttu..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

250 260 (komple) net giderin var
    Hasta La Victoria Siempre ! :cat::cat:

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    250 kağıdı hazırla kafadan. bide plaka değişicek, bana 100-150tl civarı da o demişlerdi trafikte. yaptırmadım o yüzden
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Noter masrafı aynı il alıcı aynı ildeyse 176 tl, alıcı farklı şehirde ise 270 tl civarında.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler