Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeni Motor Alıcam ama Çok Kararsızım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    krem kardesm RAMZEY'i cin malı die biliorm. Yanlsım warsa duzelt lutfen.Çin malıysa bnden uzak olsun.. Tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    kardeş sym xs 125k al ybr den hiç bir eksiği yok.fiyatı uygun ve vade farksız taksit kampanyaları var.yedek parçası çok ucuz.bulunduğun yerde bayisi varsa mutlaka bak.

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    bence ybr ile baş ölçüşemez hem ne malı bu sym xs 125k
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

Motosikleti
    SYM italyan olarak gorunuo. Kimileride SUZUKI nin Alt tı dio. Ama cok saglam makina yapıolar. MIO suanda en seri 100 luk motor.GTS Joyride falan. Artık Bakıorm. YBR Yada SYM MIO olucak bakıcaz Tesekkur ettm baska tavsieyesi olan yazsın

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    Mrsharp ya insanların dedigi gibimi alıcaz motorumuzu kardesim sen kendine hangisine yakıstırıyorsan hangisi seviyorsan ondan al ne kro motoru en baba motor o yav ayrıca onlar sence motosikletten anlayan kişilermi önce bunları bi düsün zaten cvp verme takma sen salla ramzeyi yuanı falan al YeBeRe bin TePe TePe gönlün rahat olsun sen al teşekkür edicen bak bize kro motoru falan değil kro motoru söyle olur cuplara sonuna kadar abart yada işte boyuolar heryerde bişiler falan anca öyle olur =)) Hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:12 ----------

bazı arkadaslarımın ve abilerim yazısını okudum ya ne dylanı ne mio'su bak sana diyorum Sonuna kadar Ybr aL!!! ya sen takma illa 2009a alısırsın kafa sekline bide zaten taktırılıyo öyle 2009 kafasından bide 0 alma 2.el al zaten değiştiricen kesin

T0LGA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Yok-
    ßence honda cbr 125 aL...

Motosikleti
    Piaggio FLY
    Arkadaşım öncelikle ne tarz bir motor istediğine karar ver, şehir içi pratik işler için scooter bence en mantıklı seçenek. Gerçi bu biraz da zevk meselesi, bana sorsan hayatta vitesli motor kullanmam.

SYM Taiwan kökenli bir firma, izmir de fabrikası bulunuyor. Kalite ve yedek parça olarak sıkıntı yaşamazsın, alternatif olarak Kymco da düşünebilirsin. Ben sana 2.el Piaggio modellerini de öneririm, italyan motorları hem tasarım hem de sorunsuzluk açısından seni üzmez.

3000TL'ye Kymco Agility 125 düşünebilirsin, kullananlar seriliği konusunda iddialı. Hem ekonomik hem de sorunsuz bir motor. 2.el Sym Fiddle, Kymco Like, Kymco Agility City de bütçen dahilinde alabileceğin motorlar. Piaggio grubundan da Skipper,Fly,Vespa ET4 gibi modelleri düşünebilirsin

Benzin konusunda azı çoğu düşünme derim, jip değil ki bu ? Biri 2,5 yakıyosa diğeri de 3-3,5 yaksın. Arada önemli bir fark yok. 100cc bir scooter yaklaşık 100km de 3lt civarı benzin yakar.

Son olarak motor dışında kask,mont,dizlik gibi ekipmanları da almayı ihmal etme ;)

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    al bi mondial her gün yolda kal
    al bi ybr bin gebere gebere
    www.sahildenturkiye.com

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Öncelikle tarzını belirlesen ondan sonra burada tartışsan.. bence daha yararlı olur.
    Burada en önemli kısıtlayıcı faktör işin maliyeti.. Ne kadar ekmek o kadar köfte diyorlar...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    kendini hangi tarzda rahat hissediyorsan ona bin..
    bir de önce motor al, sonra aksesuar düşün... hayırlısıyla her şey olur
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Alıntı Bartu35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrsharp ya insanların dedigi gibimi alıcaz motorumuzu kardesim sen kendine hangisine yakıstırıyorsan hangisi seviyorsan ondan al ne kro motoru en baba motor o yav ayrıca onlar sence motosikletten anlayan kişilermi önce bunları bi düsün zaten cvp verme takma sen salla ramzeyi yuanı falan al YeBeRe bin TePe TePe gönlün rahat olsun sen al teşekkür edicen bak bize kro motoru falan değil kro motoru söyle olur cuplara sonuna kadar abart yada işte boyuolar heryerde bişiler falan anca öyle olur =)) Hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:12 ----------

bazı arkadaslarımın ve abilerim yazısını okudum ya ne dylanı ne mio'su bak sana diyorum Sonuna kadar Ybr aL!!! ya sen takma illa 2009a alısırsın kafa sekline bide zaten taktırılıyo öyle 2009 kafasından bide 0 alma 2.el al zaten değiştiricen kesin
    Arkadasm Bnde Ole Dusundum cok tesekkur ederim. YBR En mantıklı Olanı bncede. Arkadaslar Tarz Demişte Hepsi Ztn cok guzel motorlar Agilitiy,Fiddle V.s Ztn boyum 1.90 Scooterlarda Cok rahat edemiyorum. Kask V.b Arac Gerecleri Ztn motor Aldıkdan Sonra Alıcam Hepinize COk Tesekkur Ederi. Sormaq istedigim Bi kac Sey Olucak Bu motorla ilgili Onlarıda Hayırlısı ile Aldıktan Sonra Sorucam Ilgilenen Herkese COk tesekkurler. ii Forumlar. KAZASIZ BELASIZ YOLLAR. KASKINIZI TAKIN,HAYATINIZI KURTARIN

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    125-150 CC katagorisinde max. gücü istiyorsan
    ybr 125-cbf150-tvs apache bu üçlü arasından
    ben apache yi öneririm
    Ama biraz daha gücü az olsun ama çok daha fazla yol yapsın diyosan ybr125 ama Yakıtları çok çok fark etmiyor bilgine
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler