Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesine Yakın Arkadaşlar Yardım Lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Arkadaşlar sizden bir konuda yardımlarınıza ihtiyacım var.Hani istanbulda oturup yolunun üstü olan arkadaşlar için uğrayıp sorabileceği bir adrese ihtiyacım var.yardımcı olabilirseniz cok sevinirim.
    KONU :
    Burada Gaziantepde cok sevdiğim ve aynı zamanda benim notorlarında ustası olan bir arkadaşım bir motor aldı ve devir sahibi istanbulda oda istanbula gelip devri alıcak.fakat geldiğinde boşa düşmemek için devir sahibi arkadaşın hala aynı adreste olup olmadıgını bilmiyoruz malum Gaziantep -İstanbul arası uzak gelipde boşa düşmek var.aşagıda bilgisini verdiğim arkadaşı tanıyan yada yolunun üstü o adrestemi hala diye soracak arkadaşlardan yardım bekliyorum.
    ARAÇ BİLGİLERİ:
    ZZR 1100 KAWASAKİ
    34 Y 6723,

Ersu USTAĞOLU
    ADRESİ : Atatürk otosanayi sit, 15 sok, no:476
    şişli /İSTANBUL...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Kardeş ben 10 sene kadar once şişlide oturdum. Şişli adresinde sanayı sitesi yok. Benim bildiğim sanayı 4. levent, Maslak, çağlayan, Kağıthane bölgesinde olacak. Ben şu anda verdiğin adrese çok uzaktayım. Fakar şişli bölgesinden sitede olan birçok ardaş vardır. Onların devreye gireceğinew inanıyorum. Çok çok zorda kalırsan ben yine araştırırım.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Atatürk oto sanayi maslakta benim bildiğim. Şişli nire maslak nire. Ama AOS ta çalışan arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

Motosikleti
    TÉNÉRÉ
    İlçe olarak Şişli'de oluyor, adreste böyle yazması normal.

bu motor üstüne devri alınmadan satıla satıla gaziantepe kadarmı gelmiş ?

Motosikleti
    YAMAHA MT

cok tesekkürler

Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş ben 10 sene kadar once şişlide oturdum. Şişli adresinde sanayı sitesi yok. Benim bildiğim sanayı 4. levent, Maslak, çağlayan, Kağıthane bölgesinde olacak. Ben şu anda verdiğin adrese çok uzaktayım. Fakar şişli bölgesinden sitede olan birçok ardaş vardır. Onların devreye gireceğinew inanıyorum. Çok çok zorda kalırsan ben yine araştırırım.
    ilginize cok tesekkürler kardeş bu ruhsatta yazan adres sigortada başka adres var motorcu arkadaş kardeş gibi sevdigim birisi o kadar masraf edip istanbula gelip adamı bulamama korkumuz var bu yüzden siz motorcu arkadaşlardan yardım istedim umarım çözüm buluruz ilginize teşekkürler sizlerden hayırlı haberler beklıyoruz.
    peki atatürk oto sanayiin de arkadaşlar varmı benimle irtibat kurabilecek yada dükkanı hala ordamı diye sorabilecek ??

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    http://www.yuzeyislemler.com/galvanoteknik/sansit.htm

şu adreslerden hangisi arkadaşım
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Atatürk oto sanayiyi bilmiyorumda maslağın altında ayazağa,şişliye bağlı.

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    arkadaşlar, atatürk oto sanayi sitesi maslak'ta, maslak ise şişli belediyesine bağlı sizden adres yardımı değil tanıyan veya o adreste böyle biri varmı diye yardım isteniyor,
    fearlesboyy emin ol tanıyor olsam veya bilsem yardımcı olurdum.
    umarım aradığın ustayı tanıyan çıkar.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Salcano 150-T4
    Verilen adrese sordurdum.5-6 sene evvel orada çalışıyormuş.Şimdi bilen yok.Araştırmaya devam edecekler.
    Diğer adres neresi?

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Başlığı daha uygun bir hale getirdim
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    YAMAHA MT

cok teşekkürler

Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlığı daha uygun bir hale getirdim
    cok teşekkürler arkadaşlar.bakın şu yaptıklarınız bile benim 3 günüme bedel sigortadaki adresten araştırayım ozaman şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Salcano 150-T4
    Yarın dükkan sahibine soracaklar.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Fearlesboyy ; konu okundukça arkadaşlar yardıma koşacaklardır. Sitemizde cabbar delikanlılar çok. Adresleri münkün mertebe açık yazmaya çalış. Mutlaka ulaşılır. Konuyu takipte kalacaz. Yarın maslak'ta (Sişli ilçene bağlı )
    Oto özel servisi olan bir arkadaşima ulaşıp sana bilgi artarmaya çalışacam.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:53 ----------

Alıntı _OLD_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte bak !!! Nerdeyse adamı kargo yapıp sana gönderecekler. Kaçarmi motosiklet net ten...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:55 ----------

Bu arada -OLD- kardeşe göndermeyi yapalım. Çok karızmatık duruyon be..

Motosikleti
    mondial 151 rs
    arkadaşım ben tarabyada oturuyorum otosanayi 5 dk o kişiyi bulmak icin yarın giderim haber veririm.

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı _OLD_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı storm150_mmk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ben tarabyada oturuyorum otosanayi 5 dk o kişiyi bulmak icin yarın giderim haber veririm.
    cok teşekkürler evt zaten motosiklet.net in farkını bildiğimden öncelikle sizden yardım ve destek istedim ve karşılığınıda gördüm._old_ abi umarım yarın dükkan sahibinden arkadaşa ulaşabileceğimiz bir adres yada telefon numarası bulabiliriz.(umarım sizinde zamanınızı almıyoruzdur.eger alıyorsak da hakkınızı helal edin )

selamlar

hadi gözün aydın aradığın kişiyi buldum ,
    belirttiğin adrese gittim fakat kişi o adreste değil ,o adreste bir lokanta var
    şu an,çevresindeki açık olan tamircilere kişiyi sordum bu ismi bilen yok oaray gir buraya git bir türlü tanıyan çıkmıyor ,son olarak aklıma motrsiklet tamircileri geldi bir kaç motorsiklet tamircisini gezdim ,gene bir sonuç çıkmadı tam umudumu kesmiştim dönüyordum oradan bir arkadaş seslendi abi kimi arıyorsun diye olayı anlattım,o arkadaş önceden benim yanımda çalışıyordu dedi bakayım bir teli varmı diye telini kontrol etti bulamadı ,bulamazmıyız dediim şu ilerde yıkamacılar var oraya takılıyordu dediler gittim yıkamacıya orada dede lakaplı birini buldum,bir bakayım bende olacaktı numarası dedi ve buldu getirdi teli aldım ,ve numaranın doğru olup olmadığını teyit etmek için numarayı aradım kişi doğru kişi çıktı,yanlız kişi çok dolu ,çünkü 9 sene önce kahramanmaraşta birine satmış motoru üstüne almadıkları için bir kaç trafik cezası gelmiş oradan ,mecburen o cezaları ödediğini söyledi ,ben konu ile alakam yok seni arayacak arkadaşa anlatırsın dedim derdini

özelden telini pm attım sana fırça yemeye hazırlıklı ol ama
    artık motoru almaya gelirken bir acılı şalgam getirisin bana

Motosikleti
    YAMAHA MT

Cok cok teşekkürler abiciğim

Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belirttiğin adrese gittim fakat kişi o adreste değil ,o adreste bir lokanta var
    şu an,çevresindeki açık olan tamircilere kişiyi sordum bu ismi bilen yok oaray gir buraya git bir türlü tanıyan çıkmıyor ,son olarak aklıma motrsiklet tamircileri geldi bir kaç motorsiklet tamircisini gezdim ,gene bir sonuç çıkmadı tam umudumu kesmiştim dönüyordum oradan bir arkadaş seslendi abi kimi arıyorsun diye olayı anlattım,o arkadaş önceden benim yanımda çalışıyordu dedi bakayım bir teli varmı diye telini kontrol etti bulamadı ,bulamazmıyız dediim şu ilerde yıkamacılar var oraya takılıyordu dediler gittim yıkamacıya orada dede lakaplı birini buldum,bir bakayım bende olacaktı numarası dedi ve buldu getirdi teli aldım ,ve numaranın doğru olup olmadığını teyit etmek için numarayı aradım kişi doğru kişi çıktı,yanlız kişi çok dolu ,çünkü 9 sene önce kahramanmaraşta birine satmış motoru üstüne almadıkları için bir kaç trafik cezası gelmiş oradan ,mecburen o cezaları ödediğini söyledi ,ben konu ile alakam yok seni arayacak arkadaşa anlatırsın dedim derdini

Artık motoru almaya gelirken bir acılı şalgam getirisin bana
    işte bu yaa motorcu dayanışması ...cok cok teşekkürler arkadaşlar özellikle avkan 65 abiciğim pm den yazdım : )) adamı buldugumuza göre arkadaşlar yorulmayın.hepinize cok teşekkürler

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belirttiğin adrese gittim fakat kişi o adreste değil ,o adreste bir lokanta var

artık motoru almaya gelirken bir acılı şalgam getirisin bana

helal olsun...

bende yakınım bakarım adrese diye mesaj yazacakken sen gereğini yapmışsın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    YAMAHA MT

: )

Sagolasın be metehan kardeş düşünmen bile yeter

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler