Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kaza sarayburnunda, geçen çarşamba...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    geçmiş olsun allah şifa versin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    valla dostum guzel bır ıfade ile anlatmışsın bende hep arkamdan korkarım yollarda gerek motosıkletle olsun gerek aracımla olsun hep aynalarda gözüm ama öylede olsa olan oluyor neyseki ALLAH a şükürler olsun iyi atlatmışsınız yazınızda okuduğum ve anladığım kadarıyla bakış acınız piskolojınız sağlam tebrık ederım .Tekrar buyuk gecmiş olsun

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun.

hilost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Venox-Saphira
    geçmiş olsun allah korumuş..
    Eğer fark edilmek istiyorsanız... kendinizi gösterin, trafikte arabalar nasıl ilerliyorsa öyle ilerleyin. aralardan makaslar atarak değil...
    kazasız belasız sürüşler.

Motosikleti
    Suzuki GS 500 E artçısı veeeeee Honda Activa 100
    çok geçmiş olsun bir daha yaşanmaması dileğiyle...
    HAYATLA DALAŞMA :)

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mslck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çarpana en ufak bir kırgınlığım yada kızgınlığım yok 50-60 la giderken, bana kaçla gelip yetişip vurduğunu, o kadar kazayı gördükten sonra nasıl hala o kadar hızlı viraja girebildiğini bilmiyorum ama yinede kızgın değilim. Hatta yeni tanıdıklarım oldu diyebilirim:
    öncelikle çok geçmiş olsun,Allah korumuş seni.bende geçirdiğim kazadan sonra artık motosiklet kullanmıyorum ailem ve nişanlım istemiyorlar.ama seninle ortak olduğumuz bir şey var zamanında beni sıkıştırdığı için minibüs şöförlerini camdan dışarı çeken,Taksicileri kovalayan ben ters yöne girip bana çarpan ayağımı kıran,bacağıma çivi takılmasından %100 sorumlu adama hiç kızgınlık duymamıştım)ilginç geldi bu.
    sana geçmiş olsun.İnşAllah son ciddi kazan olur.

Not: şikayetini sakın geri alma.sakın!!yaralamalı kaza olduğu için sen şikayeçi olmasanda zaten devlet bir dava açacak adama..bir avukatla durumunu görüş,bilmeden ilerideki haklarından feragat etme.Yaralanmalarından dolayı ilerideki tazminat talebi ile açabileceğin davada bu amme davası karşı tarafı sıkıştırman için sana çok yardımcı olacak.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Çok geçmiş olsun.

okkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 DRAGSTAR
    gecmiş olsun allah bidaha kaza bela vermesin......

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    kötü oldum bak simdi ya cok geçmiş olsun abi poff ::(

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Geçmiş olsun.
    Kawasaki Ninja 250r: 0/13.000km, VFR 800:13.000/ --- km

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    çok geçmiş olsun...mesajını geceyarısı olay yerine 1 km uzaklıkta işyerimde okudum içim burkuldu...yaşamış gibi oldum...çelik bariyerler giyotin gibidir...şanslıymışsın..Allah şifa versin...kırılan bacak olsun tesellimiz bu...kopabilirdi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Geçmiş olsun, acil şifalar. Dediğin gibi keşke botun da olsaydı. Ama beterin beteri var. Kabullenmesi zor bir durumda bile insan haline şükredebiliyor...

Tekrar geçmiş olsun
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Çok geçmiş olsun
    Tarihi yarımada deyip İstanbul'un en uğrak yeri olsa da her açıdan 'cangıl'örneğin
    -Metehan'ın dikkat çektiği http://www.motosiklet.net/forum/moto...im-kapali.html
    -ayni topikte dile getirilen köprü çıkışı soldan Sirkeci'ye dönerken ipini koparmışcasına sizi tranvay yoluna itenler
    -Sarayburnu girişinde Mavi Marmara iskelesine yolcu yetiştirmeye çalışan taksilerin ani dönüşleri
    Yine o ışıklarda drag kalkış yapan araçların rampa aşağı gazlaması
    -Lodos olduğunda burunu dönerken sizi sur duvarlarına yapıştıracak olan rüzgar
    -üstüne üstlük gelip sizi yere çarpan minibüsler

Yani tek tesellimiz çok kötü sonuçlar doğurabilecek bir kazayı en azıyla atlaşmış olman
    Bir de lütfen her olayda telefonla birbirimize ulaşalım ,en azından zincirleme bir diğerimizi arayarak en yakın dostumuz olay yerine varabilir
    Tekrar geçmiş olsun ,sağlıcakla...

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    geçmiş olsun allah beterinden saklasın,ekipman konusunda kesinlikle haklısın umarım kısa zamanda ıyıleşirsin

kankicbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aman !Çok geçmiş olsun abicim Çok şükür büyük bi hasar almamışsın .Tekrar çok geçiş olsun.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı muratdiksöz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun
    Tarihi yarımada deyip İstanbul'un en uğrak yeri olsa da her açıdan 'cangıl'örneğin
    -Metehan'ın dikkat çektiği http://www.motosiklet.net/forum/moto...im-kapali.html
    -ayni topikte dile getirilen köprü çıkışı soldan Sirkeci'ye dönerken ipini koparmışcasına sizi tranvay yoluna itenler
    -Sarayburnu girişinde Mavi Marmara iskelesine yolcu yetiştirmeye çalışan taksilerin ani dönüşleri
    Yine o ışıklarda drag kalkış yapan araçların rampa aşağı gazlaması
    -Lodos olduğunda burunu dönerken sizi sur duvarlarına yapıştıracak olan rüzgar
    -üstüne üstlük gelip sizi yere çarpan minibüsler

Yani tek tesellimiz çok kötü sonuçlar doğurabilecek bir kazayı en azıyla atlaşmış olman
    Bir de lütfen her olayda telefonla birbirimize ulaşalım ,en azından zincirleme bir diğerimizi arayarak en yakın dostumuz olay yerine varabilir
    Tekrar geçmiş olsun ,sağlıcakla...
    abi 1 yıldır günde 2 kez motorla evden işe işten eve...ve aracla onlarca kez oralardan geçiyorum...o sahil virajında sarayburnu acemi şofere veya dikkat eksikliğini affetmez bi nokta...kafayı sola çevirdinmi kontrolü kaybedebilirsin...ve sarayburnu ışıklardan sonra köklediğinde 100 km hıza ben bil emotorla çıkıyorum....çelik tel bariyerler dahi olsa her gün ben onları hasarlı görüyorum...Kalyon otelden sonra düzlükte asıl hızlanma başlıyor...oradaki çukur tümsekleri tek tek sayarım...Çatladıkapı denen ışıklardan sonraki tümsek ve nedense sahil şeridindeki ŞERİT ÇİZGİLERİ kalınlı boya ebadında değil...bildiğin tümsek gibi yani o şerit çizgisi motor düşürebilir...düşük cc ler için tehlike var ...bana Sahili sorun size viraj viraj ışık ışık anlatayım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi 1 yıldır günde 2 kez motorla evden işe işten eve...ve aracla onlarca kez oralardan geçiyorum...o sahil virajında sarayburnu acemi şofere veya dikkat eksikliğini affetmez bi nokta...kafayı sola çevirdinmi kontrolü kaybedebilirsin...ve sarayburnu ışıklardan sonra köklediğinde 100 km hıza ben bil emotorla çıkıyorum....çelik tel bariyerler dahi olsa her gün ben onları hasarlı görüyorum...Kalyon otelden sonra düzlükte asıl hızlanma başlıyor...oradaki çukur tümsekleri tek tek sayarım...Çatladıkapı denen ışıklardan sonraki tümsek ve nedense sahil şeridindeki ŞERİT ÇİZGİLERİ kalınlı boya ebadında değil...bildiğin tümsek gibi yani o şerit çizgisi motor düşürebilir...düşük cc ler için tehlike var ...bana Sahili sorun size viraj viraj ışık ışık anlatayım...
    +1 Kesinlikle bende oradan gece geçerken aynı sorunları yaşıyorum

enginalcar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp xl700
    çok geçmiş olsun arkadaşım, inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşursun.

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S

Canıyla uğraşan adamı karakola çağırmışlar

Öncelikle büyük geçmiş olsun. Allah hepimizi kazalardan korusun.

Kaza geçirmiş, canıyla uğraşan adamı b.k varmış gibi ayağında alçısıyla karakola ifade vermeye çağıran, oradan da alkol muayenesi için oraya-buraya gönderen zihniyeti garipsedim.

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Geçmiş olsun arkadaşım.Acil şifalar diliyorum.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler