Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kask takalım arkadaşlar !

Motovento
    REKLAM ALANI
    banalazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 150
    Kaza Anında Seni Korur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:30 ----------

arkadaşlar mutlaka birbirimizi uyarmalıyız.
    laftan anlamayacak birine benziyorsa motorundan konuşun ve harika bir motor olduğundan bahsedin onun gönlünü kazanın, onun dostu olduğunuzu, anladığınızı ve desteklediğinizi hissettirin, yapılacak yarım saatlik yada onbeş dakikalık bir sohbet bir arakdaşımızın hayatını kurtarcaktır, sonunda bombayı patlatın birde bunların yanında kaskını taksan ne kadar harika olur hem iyi bir sürücü hemde dikkatli kurallara uyan güvenliği birinci sıraya lana biri.
    garanti ediyorum bu konuda hepimiz başarılı olacağız çünkü ben herkese bunu yapıyorum bazen başlangıç olarak bizim motorcumuzdan kask bile hediye ediyorum belki 25 tl lik bir kask oluyor ama bu bile iyi bir başlangıç.
    2000 TL verip kask alsan ne olacak, motor kullanırken kafana takmadıktan sonra hiçbir değeri yok.
    Kask sadece kafanda değerlidir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Kasksiz motosikletciyim demesin kimse bana....
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun...
    bir nusebet bin nasihattan iyidir derler. umarım arkadaş saglıgına kavuştugunda kaskını takması gerektiğini ögrenmiş olur. umarım kask takması gerektiğini herkes kask takıcak bir kafası varken ögrenmiş olur....
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öndeki arabadan atılan sigara kaskımda dağıldı. Vizörüm kapaliydi.
    evet Doobly senin yaşadığın olay benimde başıma geldi hemde bir kez değil birden fazla olarak öndeki sürücü hiç umursamadan sigara külünü, izmaritini camdan dışarıya sallıyor çevrede olabilecek yangınlara meğil veriyor ve bizim gibi iki teker kullanıcısının da dikkatini dağıtıyor. bazıları karşı gelebilir ama bende bütün sülalesine sövüyorum.

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    ALLAH rahmet eylesin, kaza yapan arkadaş vefat etmiş bugün duydum çok üzüldüm.

RABBİM yaşatmasın cümlesine.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler