Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Nakliyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    sozerten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    Merhabalar arkadaşlar, Tvs Apache'mi Aydından Eskişehire getirmek istiyorum. Aslında binip gelmek fikri vardı aklımda fakat ailemin gönlü razı gelmedi. Benim de aklıma ilk olarak otobüs firmaları geldi haliyle. Son zamanlarda otobüsle motosiklet taşıyan var mı aramızda? Taşıdıysa ne gibi şeyler istediler? (benzini boşalt yağı boşalt gibi) Her otobüsün bagaj yüksekliği farklı oluyor yan yatırmamı isterlerse kabul etmeli miyim? Hangi otobüs firması daha çok yardımcı olabilir? Bilgisi olan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim iyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Motorunu yan yatırmanı isterlerse pek sıcak bakma. Sonuçta hareket halinde olucak ve güzel ülkemin yolları mayın tarlası gibi olduğu için motor hoplaya zıplaya gider.

Yan krenajları plastik olduğu için kırılabilir veya başka zarar görebilir. Onu oraya yan şekilde indirip bindirmekte sıkıntı olur.

En mantıklısı bi kamyonet yada transit gibi van araçla anlaşıp motorunu sağlama alıp öyle götürmek olucaktır.
    agrasiwe bunu beğendi.

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    örnek olmak gibi olmasın, ben genelde aileye bahsetmeme çözümünü tercih ediyorum. kendine güveniyorsan bin git. annem ekmek almaya bile bisiklet ile gitmemi istemezdi. motosikletten sonra, kaçak yaptığım 500- 800km arası gezi fotoğraflarını gösterdikçe, önce kızıp zamanla güvendi. ve otobüs yada arabadan daha fazla yada az tehlikeli olmadığını anladı.
    cenkito bunu beğendi.

90sdance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw r25 koleksiyonluk
    shooter1 bunu beğendi.

travego bagajları yüksek oluyor. havalar güzelleşmeye başladı ortalama hızlarda üzerine binip gelebilirsin bencede.

Sosyete59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni windy s
    ben travegoya scooteri dik sokamadım

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Keske kullanarak gelsen Eskisehir'e birde uzun yol tecrubesi eklemis olursun kendine, havalarda fena sayilmaz

dmRhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Megelli 250R - Satıldı
    Aydın Eskişehir arası 380Km gözüküyor, havalarda güzel duruyor Insanın içi kıpırdar o kadar yolda niye sürmedim diye behhh, ben Bilecik 'ten istanbul 'a tecrübem çok az olmasına rağmen sürerek getirmiştim 280Km yol yapmıştım artçı ile birlikte hemde

baris21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250
    koycan yagını full yapcan benzini,benzinin kırmızı ışığı yandıgında eskişehir topraklarındasın olay bu....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)