Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KIş Geliyor diye vaz Geçtim. Ama iyi mi ettim..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RAMZEY 124cm³
    Arkadaşlar yıllardır hasretini çektigim motor hayalime tam kavuşacaktım ki kış mevsiminin gelmesiyle vaz geçtim artık alsamda bu havada nerde binecektim ki yaza kadar bekleyip paramı biriktirip bir titan almayı düşünüyorum..
    Eger şimdi alacak olsaydım stajerlik maaşımın hepsini her ay bir çin motoruna yatıracaktım..evet elimde motor olurdu ama cepte beş kuruş para olmazdı..
    VAZGEÇMEKLE İYİ Mİ ETTİM BİLMİYORUM...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı normancı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yıllardır hasretini çektigim motor hayalime tam kavuşacaktım ki kış mevsiminin gelmesiyle vaz geçtim artık alsamda bu havada nerde binecektim ki yaza kadar bekleyip paramı biriktirip bir titan almayı düşünüyorum..
    Eger şimdi alacak olsaydım stajerlik maaşımın hepsini her ay bir çin motoruna yatıracaktım..evet elimde motor olurdu ama cepte beş kuruş para olmazdı..
    En iyisini yapmışsın... Biriktirp titan al...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

ersinisdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FJR 1300 AE / Honda NSS Forza 300 Abs
    Sabredebilecekseniz isabetli bir karar olmuş. Kış arifesinde fiyatlar biraz düşer ama fazla da binemezsiniz ve hevesiniz yarıda kalır. Ayrıca maddi olarak kendinizi tam olarak hazır hissettiğinizde düşündüğünüzden daha iyi bir motor alabilirsiniz.
    Bahar gelene kadar da önümüzde 2 fuar var; yeni fırsatlar çıkabilir. Bu süre zarfında da daha ayrıntılı bir araştırma yapmak için de imkanınız olur. Belki başka modelleri de göz önünde bulundurabilirsiniz..

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı normancı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eldeki tüm parayı motora bağlamak mantıklı değildi zaten, maazallah bunun arızası, kazası, benzini var mart gibi havalar açar o zaman titan alırsın en iyisini yaparsın
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    34 YVV 98

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    EN iyisini yapmışsın, motor fiyatlarında ufak tefek oynamalar olur ama o kadar etklenmezsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler