Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motor alınmayanlar Herkez okusun

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok
    Merhabalar öncelikle herkeze merhabalar diyorum ben motorsikleti çok seven bir insanım tabi kimsevmezki motorlara hep hayranlıkla bakarım neredeyse çoğu arkadaşımda motorsiklet var ama benim yok olmasını o kadar çok istiyorumki anlatamam geçen gün aileme bu durumdan anneme bahsettim annemde babama bahsetmiş ve aldığı cevap şu ehliyeti varmı annemde fazla uzaklarda binmez buralarda demiş oda başarı demiş yani takdir getirsin demiş ben 15 yaşındayım lise1 e gidiyorum bu sene 16 olacağım ben takdirlik bir öğrenci deilim ders çalışmayı sevmem bilgisayar konusunda bilgiliyimdir motor konusunuda az bilirim teşekkür getirmişliğim vardım ama asla takdir getirmemişimdir getirememde ve ailemin benden tek istediği eğer takdir alırsan motor alırız diyolar biraz uzattımı ne diyorum ders çalışim ama bu benim doğamda yok ne zaman ders çalışmaya gitsem uykum geliyor ve ordacıkda uyuyorum yani bu gidişle bana motor almicaklar sizi sıkmak istemiyorum benimle aynı durumda olanlar varsa yazabilirler sevgiler saygılarla!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    senin formulun basit dersini çalışıp takdir almak. 17 yaşına gelip ehliyetini almak sonrada motor. Yaşın genç hayallerin var tabi ki ama hepsinin zamanı gelecek. Şimdi yapman gerekenlere odaklan
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

Motosikleti
    yok
    dediğim gibi ders çalışmak bana göre değilki çalışamıyorum ders çalışmadan sbs den 332 puan alabiliyorum yani kafam basıyor ders çalışsam alıcam ama çalışamıyorum direk uykum geliyor yüzümü yıkıyorum çay içiyorum olmuyor

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    senin yaşında bizimde motosikletimiz yoktu zamanla herşey
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

Motosikleti
    yok
    dediğim gibi her arkadaşıma var yani istediğim motorda hayabusa gibi pahalı gibi bişey değil cup tipi motor yuki 100-2 istiyorum yani bu motoru alamicak gibi bir durumumuz yok ama ailem hele babam inatçı annem diyor baban olmasa sana motoru alırım diyor ama babam engelliyor

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Keşke herkesin takdir getir motor alayım diyen babası olsa. Burada ekonomik özgürlüğüne kavuştuktan sonra yemeyip içmeyip, türlü zorluklarla mücadele edip, dişinden tırnağından biriktirerek motosiklet hayalini yıllaaar sonra gerçekleştiren ne arkadaşlarımız var biliyor musun? Hiç şikayet etme ve marş marş, ders başına. Buldun da bunadın mı genç adam? Göster başarıyı, al motoru.... daha ne istiyorsun. Sevgiler.

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı marapuntha17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediğim gibi her arkadaşıma var yani istediğim motorda hayabusa gibi pahalı gibi bişey değil cup tipi motor yuki 100-2 istiyorum yani bu motoru alamicak gibi bir durumumuz yok ama ailem hele babam inatçı annem diyor baban olmasa sana motoru alırım diyor ama babam engelliyor
    O zaman babanı
    şaka şaka
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Motosikleti
    yok
    abicim diyorum çalışamıyorum anlamıyormusunuz ama hatırın için tekrar deniyeceğim takdir deilde teşekkür getiririm ama almazlar ama işin peşini bırakmayıp o motoru aldıracağım onlara

newceri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    ders çalışim ama bu benim doğamda yok Made in Recep İvedik etkileşimi. Kötü örnek oldu yeni yetmelere komik Ayu.

Kardeş Anne babanı mutlu et taktir al Onlarda seni bu mutluluğuna kavuştursun.
    İyi dersler Başarılar dilerim.

Keşke 1. sınıftan başlayabilsemde tüm derslerimden 10 çeksem. (Bende hep duyardım bu cümleyi çokta saçma gelirdi ama gerçekten samimi olduklarını şimdi anlıyorum)
    2008 Ybr125 Buji : NGK CR6HSA Motor yağı : motul 5000 15w50 Rolanti:1.300dvr Filtre temiz ve kuru - zincir ve kablolar yağlı - Kask ve çene kemeri takılı

bana kalırsa sana motor almamalarının tek nedeni korkmaları.ders mers hikaye.daha kücüksün.olgun düşünemiyorsun düşersin arkadaslarına uyarsın vs vs .. ailen bence bundan kusku duyuyor ve seni üzmek için pek birşey söylemiyorlar bu benim şahsi fikrim bunu biraz düşün

şayet ki qerçekten dersle alakalıysa bu konu sen yinede elinden geleni takdir alamasanda yap.bu çabanı görüp ona göre bi ayar cekecektir baban :D
    Farklı görünsekte aynı şeyleri anlatıyor ve yaşıyoruz[B][COLOR="Black"][/COLOR][/B]

Motosikleti
    yok
    evet takdir almak bende istiyorum 1 hafta ders çalışacağım full faydasını elbet görüceğim inş. çalışırken uyumam eğer derslerimde başarılı olursam bu süreç içinde hep böle devam edicem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:29 ----------

evet onurcux bende bu fikre katılıyorum bakıyorum arkadaşlarım adam tek teker üstünde 50-60 lan gidiyor o düşmüyorda benmi düşeceğim benim dedemin motoru var pejo 103 bende onunla gidiyorum arkadaşlarla gedik geçen gün onlar vızır vızır geçiyo bende arkalarından yetişmeye çalışıyorum biraz kendimi garip hissettim lan ben aptalmıyımda bu motorla bunların yanına giriyorum diye biraz garipsedim kendimi

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    dediğim gibi ders çalışmak bana göre değilki çalışamıyorum ders çalışmadan sbs den 332 puan alabiliyorum yani kafam basıyor ders çalışsam alıcam ama çalışamıyorum direk uykum geliyor yüzümü yıkıyorum çay içiyorum olmuyor
    Bak sevgili paşam !
    Burada diğer ağabilerininde yazdığı gibi sen henüz bu dünyada çok yenisin ve önünde nice seneler var. senin önünde var olan hayatta motosikletten öncelikli konular var. Bu çağlardaki çocuklar eğitimine ağırlık verirler. Her baba çocuğunu mutlu etmenin yollarını arar. Ben hep takdır getirirdim ve bisiklet bile aldıramadım. Demekki sen bu konuda benden şanslısın ki senin baban motosiklet alacağını söylemiş. Önce sen dersine çalış. Hele bir teşekkür al bakalım . Senin gayretini gören babanın sana güveni gelip de motosiklet almayacağını nereden biliyosun ki. Ben senden olsam hemen dersime ciddi olarak sarılır hem gelecekteki hayatımı hemde kız gibi bir motosikleti kazanırdım... Dünya para ile alınan motosiklete sen bu yaşta ancak bu şansını değerlendirerek sahip olabilirsin. Hadi kitaplarına koş bakalım.

Motosikleti
    yok
    Ders çalışmak kötü deil ama sevmiyorum üstesinden gelemedim kitap okumasını severim ama ders çalışmayı sevmem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:33 ----------

Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak sevgili paşam !
    Burada diğer ağabilerininde yazdığı gibi sen henüz bu dünyada çok yenisin ve önünde nice seneler var. senin önünde var olan hayatta motosikletten öncelikli konular var. Bu çağlardaki çocuklar eğitimine ağırlık verirler. Her baba çocuğunu mutlu etmenin yollarını arar. Ben hep takdır getirirdim ve bisiklet bile aldıramadım. Demekki sen bu konuda benden şanslısın ki senin baban motosiklet alacağını söylemiş. Önce sen dersine çalış. Hele bir teşekkür al bakalım . Senin gayretini gören babanın sana güveni gelip de motosiklet almayacağını nereden biliyosun ki. Ben senden olsam hemen dersime ciddi olarak sarılır hem gelecekteki hayatımı hemde kız gibi bir motosikleti kazanırdım... Dünya para ile alınan motosiklete sen bu yaşta ancak bu şansını değerlendirerek sahip olabilirsin. Hadi kitaplarına koş bakalım.
    biliyorum ders çalışmaya gayret edicem ama baktım faydasını göremiyorum uzatmanın manası yok der ve napıp eder aldırırım

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Bak seni çok sevdim. Sen çok akıllı bir delikanlıya benziyosun. Madem ki kafan bukadar çalışıyor ve derse çalışmadan bile yüksek puan alma kapasiten var senin için motosiklet kapıda duruyor. Hadi kafanı kullan ve ona bin derim. Senin bu işi bitireceğine inanıyorum. Teşekkürü al ve bana yaz. Baban motosiklet almazsa onlarla sana söz ben konuşurum. zaten annen senden yana tutum sergilemiş. Dersine çalışıp onları onurlandırırsan onlarda seni çok sevdiğin şeylerle mükafatlandıracaklardır...

Yazdıklarını okuyorum. Hayır... sen ders çalışmazsan kesinlikle sana motosiklet olmazlar. zaten onların endişeleri senin dersi asman. Bak bende babayım ve kızım iki üniversite birden okuyup diploma getirince bende onun hayal ettığınin ötesinde sıfir arabayı ona diploma hediyesi aldım..

Babalar anneler çocuklarına böylesine jest yapmayı severler..

Motosikleti
    yok
    teşekkür ederim ders çalışacağım eğer gene almazlarsa evle alakamı kesip başka yerde kalırım mesela dedemlerde kalabiliri

Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak seni çok sevdim. Sen çok akıllı bir delikanlıya benziyosun. Madem ki kafan bukadar çalışıyor ve derse çalışmadan bile yüksek puan alma kapasiten var senin için motosiklet kapıda duruyor. Hadi kafanı kullan ve ona bin derim. Senin bu işi bitireceğine inanıyorum. Teşekkürü al ve bana yaz. Baban motosiklet almazsa onlarla sana söz ben konuşurum. zaten annen senden yana tutum sergilemiş. Dersine çalışıp onları onurlandırırsan onlarda seni çok sevdiğin şeylerle mükafatlandıracaklardır...
    Farklı görünsekte aynı şeyleri anlatıyor ve yaşıyoruz[B][COLOR="Black"][/COLOR][/B]

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    dersle ilgim yoktu benimde şimdi deli gibi pişmanım.çalışıp takdir getirmekte hiç zor bir şey yok.bak ben sınıfta çalışmadığım derslerin 2-3 katını şimdi açık lisede çalışmak zorunda kalacağım.

motor için değer kanka değer .. çalış ;)

en iyi metod öğrenmektir ;) bak ben lise 1 de dinlemediğim her şeyi şimdi merak edip wikipedia'dan falan araştırıyorum bende 17 'ye gireceğim bu dönemde 1-2 sene fark etmez deme seneye çok pişman olursun kanka çalış gözünü seveyim.
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

Motosikleti
    yok
    kızın için güzel bir durum osman abi keşke bende öle olsam herşey karşılıksız olsa keşke

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar öncelikle herkeze merhabalar diyorum ben motorsikleti çok seven bir insanım tabi kimsevmezki motorlara hep hayranlıkla bakarım neredeyse çoğu arkadaşımda motorsiklet var ama benim yok olmasını o kadar çok istiyorumki anlatamam geçen gün aileme bu durumdan anneme bahsettim annemde babama bahsetmiş ve aldığı cevap şu ehliyeti varmı annemde fazla uzaklarda binmez buralarda demiş oda başarı demiş yani takdir getirsin demiş ben 15 yaşındayım lise1 e gidiyorum bu sene 16 olacağım ben takdirlik bir öğrenci deilim ders çalışmayı sevmem bilgisayar konusunda bilgiliyimdir motor konusunuda az bilirim teşekkür getirmişliğim vardım ama asla takdir getirmemişimdir getirememde ve ailemin benden tek istediği eğer takdir alırsan motor alırız diyolar biraz uzattımı ne diyorum ders çalışim ama bu benim doğamda yok ne zaman ders çalışmaya gitsem uykum geliyor ve ordacıkda uyuyorum yani bu gidişle bana motor almicaklar sizi sıkmak istemiyorum benimle aynı durumda olanlar varsa yazabilirler sevgiler saygılarla!!!
    ders çalışamıyorsan benim durumumdasın yapıcağın tek şey yazları işte çalışıcaksın paranı biriktirip. ehliyet alıp motor alıcaksın başka çaresi yok

Motosikleti
    yok
    iş olarak nerde çalışabilirimki yenice küçük yer çalışacak yer yok yazın çalışacaksın haftalık 10 tl yada 5 tl veriyolar diyelim 10 tl veriyolar 3 ay çalışşam 1 ay 300 tl 3 ay 900 tl ben 900 tl ye nasıl motor alim motorların fiyatı 1500tl 1800 tl arası değişiyor alamam kazansam bile babam izin vermezki benim işim çok kötü bilgisayarıda zaten babam almadı dedem aldı babam bei pek sevmiyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler