Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Motor alınmayanlar Herkez okusun

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Bak Güzel kardeşim Aklın var ama kullanmayı tam bilmiyorsun öğretiyim öncelikle çok şanslısınki senin yaşındayken biz bu problemleri yaşadığımız zamanda bizim senin gibi danışacağımız bırak bilgisayarımız internet denen meret yoktu ortada. 1. artın bu 2.si ise sen kendini şuanki yaşında olgun görüyorsun ama gelde bize sor babanın gözündede bizim gözümüzdede devletin gözündede sen daha yavrusun bizim kardeşimiz devletin himayesi altında olan başına bir iş gelse ailenden bilincek Reşit olmamış bir Değerli varlıksın eğer motoru gerçekten istiyorsan. şunları yapmalısın baq bunlar ALTIN harfler. 1.si motorcu olmak istiyorsan senin dostun motorcudur abidik kubidiq teker yapan mobylette nin üstüne yatan arkadaşların değildir ilkönce komple bir kötü arkadaşlarını sil hayatından yenilerine akıllı sağlıklı fikirlerle ailenin beğenisini alabilicek 1 tane dostunlşa arkadaşınla tanıştır ailleni ve senin düzeldiğini görür baban merak etme biraz da diğer abilerinin dediği gibi derslere gayret uyumadan teşekkür getirip takdire yükselterek yılmadan ve bu sıradada yaşım 16 ya gelir. sen düşünemesende akıl yaşın konuşman duruşun oturup kalkman muhabbetin değişince babanında gözünde büyür biraz ısrar biraz annenin söylemesiyle alırsınız bunları yap eğer sonucun iyi değilse. yukarda yazan arkadaşla beraber ben gelicem Ailenle konuşmaya gerekirse 8-10 tane olgun 20 yaş üstü insan gelir kapına yanlızca komple bi deri değiştir. bunu biz + ailen görsün. SAygılarımla Cihan atıcı..
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bora atay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache 150 rtr
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke herkesin takdir getir motor alayım diyen babası olsa. Burada ekonomik özgürlüğüne kavuştuktan sonra yemeyip içmeyip, türlü zorluklarla mücadele edip, dişinden tırnağından biriktirerek motosiklet hayalini yıllaaar sonra gerçekleştiren ne arkadaşlarımız var biliyor musun? Hiç şikayet etme ve marş marş, ders başına. Buldun da bunadın mı genç adam? Göster başarıyı, al motoru.... daha ne istiyorsun. Sevgiler.
    Sanırım durumum daha iyi açıklanamazdı Anketörlük ve tamirci çıraklığı yapmaktan canım çıktı... Arkadasım da çalışsın hem ailesini hem de kendisini ve geleceğini mutlu kılsın dıorum

kempes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SILVERWING400 2006
    Ahh be güzel kardeşim keşke senin yaşına geri dönebilsem hep takdir alsam ama böyle bir şansım yok fakat senin var değilmi,işin ucunda motorsiklet duruyor bence bunun için o kitaplar yenilir bile 14 yaşında ki hatıralarım canlandı birden kendimi senin yerine koydum bir an için ne kötü bir şey isteyipte o an alamadığın senin için özel olan şeyler;vallahi üzüldüm şimdi senin durumuna

bora atay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache 150 rtr
    Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lise 2 ye kadar 12 tane taktir aldım...bisikletimi bile kendim aldım...
    nisan ayından beri pazartesi ise gelip is yerınde kalıyorum cuma eve gidiyorum...yol parası bana kalsin diye...kahvaytıda 1 yada 2 simit yiyorum...suan racer 200 aldım...ruhsat masraflarını halledince gerisi umrumda bile değil...
    Saygıyla eğiliyorum önünde..

senin yaşında motorsiklet tehlikeli olur.bence biraz ertele

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Konu sahibinin isteği üzerine kilitlenmiştir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler