Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor alınmayanlar Herkez okusun

Motovento
    REKLAM ALANI
    sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    İnşallah ehliyetini aldığın gün motorun olur kardeşim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Bak güzel kardeşim.
    Ben de senin o yaşadığın dönemlerin hepsini yaşadım. Ders çalışmayı ben de hiç sevmem. Ama çalıştım lise bitti. Sevmem ama çalıştım Üniversiteye gittim. Çalıştım, mezun oldum. Ve öğretmen oldum. Şu an atamamın yapılması için 2 senedir canıma dişime taktım çalışıyorum. İnan hiç sevmem. hiç hazzetmem. Ama çalışıyorum. Ve mesleğimi iyi yapmak istiyorsam emekliliğime kadar çalışacağım gibi gözüküyor.
    Motor alacaklar diye çalışacaksan bu kendi kendine eziyet etmek olur. Bence çalışma. Bir yaz iş bulursun. Çalışır, alırsın. Ama yok ben geleceğim için çalışacağım diyorsan. Sarıl kitaba. Motoru da aradan çıkarmış olursun.

Motosikleti
    yok
    herşey için teşekkür ederim osman abi ben yatıyorum iyi akşamlar herkeze!!!

TranQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki vz800 marauder
    Ben 21 yaşındayım üniversite okuyorum ehliyetimi de aldım ama motor hala almıyorlar... En azından sana bir şart koşmuşlar taktir al alalım diye bana öyle bir şey deseler sevmesemde ders çalışırdım...

Motosikleti
    yok
    osman abi babam takdir istemiyormuş ehliyet alsın motor kolay diyormuş hem motorlan gezerken derslerine çalışamaz diyormuş ama bu günden sonra içimde ders çalış diye bir ses var çalışıcam motorum hazır

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Gördün mu ! Ben sana motorun kapıda duruyor demedim mi.Bu işe ben çok sevindim..Şimdi bunu annenden duydun galiba. Ben ve bütün arkadaşların sana bunu anlatmak istemiştik. Sende doğruyu buldun sonunda. Baban Subay. Bu insanlar hayatlarında pek ender yanlış yaparlar. Ve tecrübeleri neticesi hayatı çok iyi bilirler. Kanunsuzluk ve yanlışı sevmezler.Daha ehliyetin yokken bir bela ile karşılaşmaman için istemedikleri ortada. Sen onlara layık çocuk ol gerisi gelir. Hadi bakalım senin işin ayna. Şimdi bana söz ver yengenle beraber geldiğimde bize oralari gezdireceğine...

Motosikleti
    yok
    osman abi görmedin galiba uyumuş olabilirsin rahatsız etmim yarın arar sölerim

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Berkay neredesin MSN ye gel..

Motosikleti
    yok
    gelirseniz gezdiririm osman abi sorun deil

oksye hazırlanırken masama "motora giden yol bu çile kutsal" yazmıştım sende yaz bence :D

okayyorukcuoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as t1
    hehee aynı numara babam zamanında bana da demişti çalış derslerine takdir belgesi getir sıfır motor alıcam sana demişti sonuç no takdir no motor hehe daha zamanı var kardeş herşey zamanla çalış seninde olur

Motosikleti
    yok
    yorumlarınız için teşekkür ederim daha çok fikirlerinize ihtiyacım var herkeze iyi günler

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    mesleğe geçtikten sonra alacağın motorun tadı bambaşka olacak ... ne bu acele ?? babandan motor isteyeceksin , sonra benzin ,sonra plaka, sonra ehliyet , sonra bakım , muayene , sigorta , sonra bu yetmedi yada eskidi yenile .... baba baba baba baba baba baba baba ..................... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bizim insanımızın sıkıntısı bu daha 15 yaşında senin tek düşündüğün şey derslerin olmalıydı ... motora binmek cebinde benzin paran olduğunda mümkün , hayatının hangi dönemine kadar baban sana para verecek ??????? Neden kendimize yetemiyoruz ?????

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    senin takdir alanlardan bir eksiğin varmı onlar çok zekiğde sen çokmu akılsızsın.tabiki hayır herşeyin başı güzel kadeşim ilk önce inanmak sonra azim. başarı bu ikisinin köpeği olmaya mahkumdur.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    Piaggio FLY
    Ders mevzusu bir yana ehliyet sadece istanbul,ankara,izmir gibi büyük şehirler için mi gerekli anlamıyorum :/ Altındaki bir hayabusa değil evet ama cub dediğin şeyler de bisiklet değil sonuçta. Ehliyetin olmadan allah korusun bir yayaya zarar versen hem kendini hem de aileni zor duruma sokacaksın. Önünde uzun yıllar var, herşeyden önce sabırlı olmayı öğrenmelisin. Sen ailene karşı sorumluluklarını yerine getirirsen, onlar da sana karşı sorumluluklarını yerine getirecektir..

Ben motorumu/ehliyetimi aylarca çalışıp kendi param ile aldım. Altımdaki 100cc scooter olmasına rağmen kask,mont,dizlik vs. full koruma ile biniyorum motoruma. Yine de ailemi ikna edemediğinden muhtemelen bir süre motorumu satmak zorunda kalıcam..

Motosikleti
    yok
    yanlış yazmışım babam takdir istemiyor sadece ehliyet istiyor ufuktan motoru sadece ben deil babadma kullanacak zaten arkadaşlarımın hepsi babasınla beraber kullanıyorlar zaten bu motor bende eskimez bakımlarını yaptırıp yıkicam yani motor temiz durcak bir sorun olmaz sanıyorum inş.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:47 ----------

majesty senin için üzüldüm inş. izin verirler

Motosikleti
    yakında olacak
    kardeşim aynısı benimde başımda ama benim annemde karşı babamda allahtan bi ablam var bu sene üniversiteden mezun olcak ben 1 mayıs 1994 doğumluyum annem ehliyetin yokken asla almam diyor ama ablam bi mezun olsun işe girdiğim gün alacam diyor benimi avutuyor yoqsa gerçekmi diyor çözemedim ama bakacaz annem aynısını bilgisayar ve cep tel.dede solemişti ama hepsini sırayla alı işallah bu motoruda alacak senle zevklerimizde aynı bunu benmi yazdım diye baktım hatta bana taktir diye bi sınır koymadılar süre var bizde 17 yaşına gir ehliyeti al bakarız diyorlar bakıcam işte ama ben motoru çokkkkk istiyorum çalışmak o kadarda kotu değilde hayatta daha eğlenceli şeyler var onları yapmak yerine çalışmak biraz sıkıcı geliyor haliyle mondial cup almayı düşünüyorum ama 1 sene var daha offff
    [B][I][COLOR="Red"]:flower:motosiklet bi tutkudur:flower:[/COLOR][/I][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben hep takdirname getirirdim ama verilen vaadlerin hiç biri yerine gelmezdi annem babam bile dolandırırdı beni yaahh

Motosikleti
    yok
    kardeş benim ailemde takdir istemiyormuş ben yanlış anlamışım bende yuki 100-2 yada asya 100-8 alıcam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:50 ----------

iyi bir kazık yemişşin sende onlara kazık at :D

Motosikleti
    yakında olacak
    asya 100-8 güzelmiş fiyatları nasıl bunların
    [B][I][COLOR="Red"]:flower:motosiklet bi tutkudur:flower:[/COLOR][/I][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler