Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Süper bir ilan....Mutlaka okuyun!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    bakıyorum da hocamıza saygıda kusur etmiyorsun mete
    sanmıyorum sana köfte ısmarlayacağını, yorma kendini

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    40 yıl sürecek bir borcum var...nasıl bir kontratsa artık...emir büyük yerden...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Ducati 797
    hagi ara sakaryaya gittin de kahve içtin? üçü birarada ayu

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakıyorum da hocamıza saygıda kusur etmiyorsun mete
    sanmıyorum sana köfte ısmarlayacağını, yorma kendini

Mete Adapazarına gelsin, ister ıslama köfte, isterse alabalık ona helal olsun

Motosikleti
    kendisiyle tanışmadım henüz...ama 1400 yıl önce emir geldi kanka...belki hatırlarsın...

Nertuğ usta sağol yemiş kadar oldum...

tıgercim sende yandan yemiş kadar oldun dimi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendisiyle tanışmadım henüz...ama 1400 yıl önce emir geldi kanka...belki hatırlarsın...
    o emir şimdi mi aklına geldi
    şu zamana kadar bizlere yaptığın zulümler biz gavurduk ta ondan mıydı mokoko

Alıntı nertug adlı üyeden alıntı
    Mete Adapazarına gelsin, ister ıslama köfte, isterse alabalık ona helal olsun
    yandın hocam
    1400 yıl öncesinin emrini "köfte çinde de olsa yeyin" şeklinde anladı bu köftestar
    haftasonu damlar yanına, karnı da doymaz bunun, getti bi maaş

Motosikleti

yandın hocam
    1400 yıl öncesinin emrini "köfte çinde de olsa yeyin" şeklinde anladı bu köftestar
    lan olm sen kime kaç harf öğrettin...Barış Manconun A de bakayım şarkısıyla karıştırdın galiba...40 yıl kölesi olcaz biliyosun emir demiri keser...

hem Anadolu ucuz...bi ıslama köfte 5 lira olsa porsiyonu...

3 porsiyon yesem...kola + sütlac...ederi en fazla 20 gayme...

zaten masrafı yok oralarda...

1750-2250 arası maaş aldığını düşünürsek canım hocamın...

her gün gitsemm...3 ay boyunca 1 maaşıyla köfte ısmarlayabilir...bana bilimsel gelicen canımı yicen Hacı Taygır...

Motosikleti
    BMW R 1150 GS
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın hocam garip bi arkadaş bulma yolu ...

hayırlı olsun hem yeni motorunuz hemde morunuzu alan arkadaşa

Ha sölemeden geçemiyecem hatırlarmısınız eskiden telsiz kullanmak yasaktı .. sadece kolluk kuvvetleri kullanabiliyodu bide denizciler deniz üstünde .. evinizde telsiz bulsalar bi aramada ajan muamelesi görüp yargılanıyodunuz .. vay beee ne günlermiş .. neyse konu dağılması işte o dönemlerde yani telsiz serbest bırakılıp yurdum insanı serbestçe telsiz kullanmaya başladığı o günlerde genç erkeklerin ellerinde telsizler ve ana kanallardan şöle bir ses
    - Arkadaş arıyorum yalnız kurt dııııt
    yalnız kurt rumuz bu arada

hiç sonuca varan bi arkadaşlık başlatmıştır bilmem ama yurdum gençleri bu amaçla sıklıkla kullanmışlardı..

aklıma geldi sadece

Böyle yapmayın. Kendimi iyice yaşlanmış hissediyorum. Yalnız kurt daha dün gibi. İşe yarıyordu. O zaman bu kadar çok frekans da yoktu. Şimdi teknoloji gelişti, sizler gariban oldunuz.

Geyik bir yana gerçekten motoru alan arkadaşı tanırsanız siz de memnun olacaksınız. Bu siteye üye zaten. Herkesin özel durumu olur diye hakkında bilgi veremiyorum ama kıymetli bir arkadaş. (Korkmayın ben askerdeyken gibi uzun yazmayacağım). Benim 76 yılından beri fotoğrafçılığa merakım var. Biraz fotoğraf muhabbetine daldık bu arkadaşla. Kullandığımız makinalar profesyonele yakın. Fotoğrafları yüklediğimiz linkleri verdik. İtiraf edeyim ki bazı fotoğrafları görünce bir hayli geride kalmışım dedim.
    Size garip gelebilir ama Adapazarına motoru görmeye üç arkadaş gelmişlerdi. Öyle bir muhabbet oldu ki motoru unuttuk. Bu da bir şans tabii. Herkesle her zaman frekanslar tutmuyor. Sonra oluşan karşılıklı güvenle parayı önce yatırmışsın sonra yatıralım muhabbeti olmadı. Ayrıca motor hala bende. Kendi transalpime kilit vurmadım, örtü örtmedim. onunkini kapalı yere koydum, kilitledim. örtü örttüm. Bu da karşılıklı güvenin sonucu. Belki her zaman kazık yediğimiz için bu davranışlar bize anormal geliyor. Ama bazen şans eseri de olsa rastlayabiliyoruz işte. Yani sadece şanstır bu. Ama herkese sonsuz güvenin demiyorum, insan zaten kendini anlayana hemen belli eder.
    Bir de arkadaş olmakla dost olmak farklı şeyler. Bu sitedeki herkes birbiriyle arkadaş da aynı zamanda değil mi.
    Dolayısıyla kolayına dost olunmuyor. Ama ortak noktalarımız birbirimizi anlamamızı sağlıyor. İnanın hayatta gerisi boş. Herkes bir meslek icra eder, para kazanır ve saire. Ama sıkı arkadaşlıklar zordur ve ancak uzun süre sonra belli olur.
    Kalın sağlıcakla,

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:02 ----------

yandın hocam
    yinilsün içülsün meblağ möhim deel

sadece Mete içindir kimse balıklama dalmasın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:04 ----------

yandın hocam
    yahu sana helal olsun köfte de balık da, insan bu kadar güzel mi espri yapar. "köfte çinde de olsa yeyin". Sanırım senin bu sözün artık insanlar arasında yayılıp espri kaynağı olacak.

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hem Anadolu ucuz...bi ıslama köfte 5 lira olsa porsiyonu...
    3 porsiyon yesem...kola + sütlac...ederi en fazla 20 gayme...
    zaten masrafı yok oralarda...
    1750-2250 arası maaş aldığını düşünürsek canım hocamın...
    her gün gitsemm...3 ay boyunca 1 maaşıyla köfte ısmarlayabilir...bana bilimsel gelicen canımı yicen Hacı Taygır...
    hocam aynı fakültenin fizik bölümüne seğirtse de orda hocalara karadelik nedir diye sorsa
    atomaltı partüküllerin elektromanyetik çekime yenilerek, elektronların enerji seviyelerinden çekirdeğe çekilmeleri sonucu oldukça dar bir hacim içine ,mesela bir futbol topuna güneşin sığabileceğini öğrense,

senin bir futbol topunun 500 katı büyüklükte olduğunu bilse

çenenin yanından geçen ışığın 45 derece açıyla büküldüğünü hesaplasa ki bu yakın bir bölgede(mesela boğazında) karadelik varlığına işarettir

acaba sen gel buraya "ye iç meblağ möhim deel" gibisinden bir söz vererek, böyük lokma ye böyük konuşma lafının mesleki inceliğine vakıf olacağını anlasa

bilimsel olmamı sen istedin adamın plank sabitini alırım ula niels bear

Motosikleti
    Alıntı nertug adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SIZE][/COLOR]

sadece Mete içindir kimse balıklama dalmasın[

.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:16 ----------

çenenin yanından geçen ışığın 45 derece açıyla büküldüğünü hesaplasa ki bu yakın bir bölgede(mesela boğazında) karadelik varlığına işarettir

:

sana bir nefes kadar yakın...bir kara delik kadar yoğun ve derinim...seni ruhumun derinliklerinde kaybederim...bana pamuk tıkayabileceğinimi sandın bre 657 ye tabi sözleşmeli memur...

Turintr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 Sport
    Biraz abartmış, ama komik tarafı yoktu.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler