Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bende Düştüm Sonunda

Motovento
    REKLAM ALANI
    RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Motorcular ikiye ayrılır, kaza yapanlar, henüz yapmayanlar hesabı bende zamanımı bekliyodum ne zaman olucak diye. Neyseki basit bir düşüş oldu
    Ayrıca dün mont+pantolon almıştım, tam zamanında almışım demek
    Olay harem-sirkeci feribotunda, artçım annemle oldu Feribota girdim, hızım 10-15 civarı, ne gaza basıyodum, ne frene, nede gidonu çevirdim ama motor birden altımızdan fırladı gitti. O düşük hızda motor önde biz arkada 4-5 metre sürüklendik, buz gibi olmuş resmen zemin. Bende bişe yok tabi koruma sayesinde, aneyin sizi morarmış, dirseğindede ağrı var
    Hemen önde duran bi f650gs vardı, o abiylede konuştum, o da girerken vites değiştiriyodum kaymaya başladı birden dedi, onun lastikler kalın tabi, kurtarabilmiş. Yolu oraya feribota düşenleri uyarıyim şimdiden.
    (Feribotun zemininde baya uzun bi imza bıraktım, ama hangi feribottu bilmiyorum, binenler görebilir)
    (Bu arada annemle ne zaman binsem başıma bi iş geliyo, hadi hayırlısı)
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO CLX 250
    geçmiş olsun arkadaşım.düşe kalka öğreniyoruz :D

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Geçmiş olsun. Valla senden çok annene üzüldüm. Hadi biz motorcuyuz düşüp kalkacağız, ama annen için iyi olmamış. Neyse, Allah beterinden korusun.

Motosikleti
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Valla senden çok annene üzüldüm. Hadi biz motorcuyuz düşüp kalkacağız, ama annen için iyi olmamış. Neyse, Allah beterinden korusun.
    bi dahada çok önemli bişe olmadıkça bindirmicem zaten. genç adamız, biyerimiz kırılsada çabuk geçer ama onlara bişe oldumu kaldıramazlar kolay kolay
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

kankicbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GEçmiş olsun kardeşm yav yazık kadıncağıza

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    sana ve annene cokk gecmiş olsun bilgilendirme için de ayrıca tesekkürler

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Arkadaşlar,feribot girişlerinde çok dikkatli olalım.Araçlardan akan yağ,çelik zemin üzerinde su ile buluştuğunda,buzdan daha kaygan olabiliyor.Birçok kez bu kaymayı yaşadım ama şansa her defasında düşmeden atlatabildim.Dikkat.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

ferhat uçank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r kısa bir süre için:)
    geçmiş olsun arkadaşım..
    tecrübe hanene bi çizik daha eklendi...

Motosikleti
    Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,feribot girişlerinde çok dikkatli olalım.Araçlardan akan yağ,çelik zemin üzerinde su ile buluştuğunda,buzdan daha kaygan olabiliyor.Birçok kez bu kaymayı yaşadım ama şansa her defasında düşmeden atlatabildim.Dikkat.
    hakkaten öyle, buzdan bile daha kötü. hadi kaydık bi şekilde ama o hızda nasıl o kadar sürüklendik hiçbişe anlamadım. sürtünme sıfırdı sanki.

yorum yazan tüm arkadaşlarada teşekkürler
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    gecmıs olsun nede olsa tek tekerız. ben annemı babamı hayatta arkama almam. mesela

enginalcar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp xl700
    çok geçmiş olsun, tek düşsen neyse de yanında sevdiğinle düşünce
    kendinden çok ona birşey olup olmadığına bakıyorsun doğal olarak, allahtan büyük birşey olmamış.

Motosikleti
    Alıntı enginalcar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun, tek düşsen neyse de yanında sevdiğinle düşünce
    kendinden çok ona birşey olup olmadığına bakıyorsun doğal olarak, allahtan büyük birşey olmamış.
    O anlık şaşkınlıkla bakmadım inanki Ufak bi kazaydı ve ilk kazamdı, onunda etkisi var tabi.
    Sonra baktım bi 5-10 saniye sonra tabi, önemli bişeyi yoktu neyseki
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Arkadaşlar artçı eğitimi olmayan sürücü ve artçılar için tehlikeli bir durum .Lütfen dikkat edelim eğitim şart kardeşimmmmmmmmm

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun, ucuz atlatmışsınız.

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    gecmis olsun arkamıza artcı aldıgımızda korumaları kendimiz değilde ona vermeliyiz unutmayın o bize emanet

Motosikleti
    Alıntı CAPANORD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar artçı eğitimi olmayan sürücü ve artçılar için tehlikeli bir durum .Lütfen dikkat edelim eğitim şart kardeşimmmmmmmmm
    emin ol eğitimlik bu durum yoktu
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

teknikhoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcular ikiye ayrılır, kaza yapanlar, henüz yapmayanlar hesabı bende zamanımı bekliyodum ne zaman olucak diye. Neyseki basit bir düşüş oldu
    Olay harem-sirkeci feribotunda, artçım annemle oldu Feribota girdim, hızım 10-15 civarı, ne gaza basıyodum, ne frene, nede gidonu çevirdim ama motor birden altımızdan fırladı gitti. O düşük hızda motor önde biz arkada 4-5 metre sürüklendik, buz gibi olmuş resmen zemin. Bende bişe yok tabi koruma sayesinde, aneyin sizi morarmış, dirseğindede ağrı var
    Hemen önde duran bi f650gs vardı, o abiylede konuştum, o da girerken vites değiştiriyodum kaymaya başladı birden dedi, onun lastikler kalın tabi, kurtarabilmiş. Yolu oraya feribota düşenleri uyarıyim şimdiden.
    (Feribotun zemininde baya uzun bi imza bıraktım, ama hangi feribottu bilmiyorum, binenler görebilir)
    Geçmiş olsun kardeşim. Motordan düştüm, artık milliyim gibi bir şey yok tabiki. bu tür düşmelerin herhangi bir muska etkisi yada 2 senelik kullanım süresi olmuyor....biliyorsun. Allah kazadan beladan korusun. Daha dikkatli olmalısın....

Birde anneye geçmiş olsun....
    Jawa 350 TS...Asya 125 T

Motosikleti
    Alıntı Bartu35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecmis olsun arkamıza artcı aldıgımızda korumaları kendimiz değilde ona vermeliyiz unutmayın o bize emanet
    evet emanet evde sıkılıyo diye bi iyilik yapiyim dedim, yapmaz olaydım. neyse, çok güzel tecrübe oldu hasarsız, belasız.
    korumalarımda ona hayatta olmaz. olsa keşke

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:43 ----------

Alıntı teknikhoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim. Motordan düştüm, artık milliyim gibi bir şey yok tabiki. bu tür düşmelerin herhangi bir muska etkisi yada 2 senelik kullanım süresi olmuyor....biliyorsun. Allah kazadan beladan korusun. Daha dikkatli olmalısın....

Birde anneye geçmiş olsun....
    biliyorum biliyorum, feribottan inerken elimde götürmeyi düşündüm hatta yine düşmiyim diye ama aneyi yürüyerek yolladım, kendim süper dikkatle indim. her an gelebilir yine başıma
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Geçmiş olsun.Allah beterinden saklasın...

Motosikleti
    Suzuki GS 500E
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun hocam..Annen için üzüldüm...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler