Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Arkadaşlar acil yardım( Yarın motor bakmaya gidiyorum Ramzey QM 200 GY)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ilk motorum olacak yarın bakmaya gidiyorum motora ramzey qm 200 gy link aşağıda motor hakkında ilandanda olsa yorum yapabilirmisiniz bide alırken nelere dikkat etmeliyim bi fikir verirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

http://www.sahibinden.com/ilk_sahibi...XQQdisplayitem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Piaggio FLY
    Temiz gözüküyor ancak bana pahalı gibi geldi, aldıktan sonra 250lira civarı üzerine alma masrafı olduğunu düşünürsek bence çinli bir motora bu para verilmez...

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    fiat çok fazla .2009 modeli var daha 1400km de 2,75. tlye
    biraz düşürsem ben alıcamda düşmüyor .

Motosikleti
    ramzey 200cc
    şimdiden hayırlı olsun, daha önce ilgili başlık altında da dediğim gibi biraz yüksek tutmuş arkadaş fiyatı. biraz pazarlıkla alabilirsin. 5000 km olması tabi bir avantaj sağlar. fotograflardan görüntü güzel duruyor. lastiklerde problem yok gibi. ön- arka jant akorduna muhakkak dikkat et, onun da pazarlıgını yap eğer problemliyse

motosiklet sahibi gereksiz yere fiyat yükseltmiş haberiniz olsun, 3600tl'nin içinde plaka da dahildir. sigorta ücreti de o kadar yok. çantanın fiyatı doğru sadece

makinanın üzerine bindiğinizde biraz yaylanın, amartisörden garip sesler gelmemesi masraf çıkarmayacak demektir.

kronik olan bir problem de amartisörün altta bağlı olan noktadaki rulmanının zamanla aşınmasıdır, aşındıysa eğer ses yapar (arka amartisör braketi)
    [B][I]ErDeM[/I][/B]::whip:: ::xrock::

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    plaka değişirse toplam en az 500 tl masraf çıkıyor bılgınız olsun

Motosikleti
    ramzey 200cc
    daha önce de dediğim gibi 2500den fazla vermemek lazım

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdiden hayırlı olsun, daha önce ilgili başlık altında da dediğim gibi biraz yüksek tutmuş arkadaş fiyatı. biraz pazarlıkla alabilirsin. 5000 km olması tabi bir avantaj sağlar. fotograflardan görüntü güzel duruyor. lastiklerde problem yok gibi. ön- arka jant akorduna muhakkak dikkat et, onun da pazarlıgını yap eğer problemliyse

motosiklet sahibi gereksiz yere fiyat yükseltmiş haberiniz olsun, 3600tl'nin içinde plaka da dahildir. sigorta ücreti de o kadar yok. çantanın fiyatı doğru sadece

makinanın üzerine bindiğinizde biraz yaylanın, amartisörden garip sesler gelmemesi masraf çıkarmayacak demektir.

kronik olan bir problem de amartisörün altta bağlı olan noktadaki rulmanının zamanla aşınmasıdır, aşındıysa eğer ses yapar (arka amartisör braketi)
    usta sen memnunmusun motordan ? kaç km de , problem yaşadın mı hiç. biraz aydırsın bizi
    ben 2 adet arıyorum şuan.

Arkadaşlar çok teşekkür ederim yorumlarınız için plaka değişmeyecek aynı mahalledeyiz adamla küçük biyer bide malum kış geliyo adamda paraya ihtiyacı olduğunu yazmış biraz zorlasam fiyat düşer gibi geliyo bunun piyasası nedir 2250 ye falan düşürsem iyimidir?

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı blue white adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta sen memnunmusun motordan ? kaç km de , problem yaşadın mı hiç. biraz aydırsın bizi
    ben 2 adet arıyorum şuan.
    ben 2yıl 8aydır kullanıyorum. artık şansıma mı demem gerekir yoksa kullanımdan mı kaynaklı bilmiyorum; ben bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadım motor bölümünde.

yaptıklarım/ yaptırdıklarım;
    ön- arka jant akortları
    lastik değişimi
    yağ ve filtre değişimi/ temizlenmesi

bendeki 17000 km' de, daha çok uzun zaman da binerim gibi görünüyor

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    coook güzel bi motor bence gördügüm kadarıyla yazdııgı herşey dış görünüş olsun ama tabi bide binip denemek lazım sesini falan banada biraz pahalı geldi ruhsat işleim 3100 bulur bence pazarlık yap biraz pahalı

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    rakamlar muazzam abartmıs su motora 1500 tl dese gidip almam yalan söylüor trafik sigortası en fazla 64 tl tutuyor plaka ruhsat dahil muşavir yaparsa 240 sen yaparsan 160 tl tutar yalana ne gerek var anlamıyorum bol keseden salla ziyaaa

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı Terapist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çok teşekkür ederim yorumlarınız için plaka değişmeyecek aynı mahalledeyiz adamla küçük biyer bide malum kış geliyo adamda paraya ihtiyacı olduğunu yazmış biraz zorlasam fiyat düşer gibi geliyo bunun piyasası nedir 2250 ye falan düşürsem iyimidir?
    satan arkadaş haliyle yüksek fiyat isteyecek çünkü 2009 mart trafiğe çıkış tarihi vermiş. 7-8 aylık bir makina satıyorum üstelik 5000km' de diye düşünüyor. 2250ye düşürmesi biraz zor gibi. 2500 ve aşağısı için zorla derim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:11 ----------

c@n arkadaşımızın dediği de doğru. 3100tl' ye onu alacağına 500 daha koy sıfır makina al.

Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satan arkadaş haliyle yüksek fiyat isteyecek çünkü 2009 mart trafiğe çıkış tarihi vermiş. 7-8 aylık bir makina satıyorum üstelik 5000km' de diye düşünüyor. 2250ye düşürmesi biraz zor gibi. 2500 ve aşağısı için zorla derim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:11 ----------

c@n arkadaşımızın dediği de doğru. 3100tl' ye onu alacağına 500 daha koy sıfır makina al.
    açıkçası sıfır almayı bende isterim ama şuanda max 2500 lira verebilirim ben 2500ün altına ne kadar indirsem kar die bakıyorum ya şöle bişide var balıkesirde bu motoru hele bide kış ayında satması çok zor gerçekten paraya sıkışıksa belki alabilirim bizim memlekette piyasa çok ölü

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    wallaha dostum ben sana söylüyorum bu motoru sana 2.200 tl verirse al noter 185 tl tutar minimum max 213 tl tutar ruhsat icin ek1 formu doldurtucan 10 tl ruhsat bedeli 45 tl trafik sigortası eğer istanbul plaka olsa idi 64 olucaktı balıkesir trafik yoğunluğu indirimi alıcak 46 tl tutacaktır .

yani kısacası 2500 tl sana herşey dahil alırsan gerçek rakamına almıs olursun bu motoru

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı c@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wallaha dostum ben sana söylüyorum bu motoru sana 2.200 tl verirse al noter 185 tl tutar minimum max 213 tl tutar ruhsat icin ek1 formu doldurtucan 10 tl ruhsat bedeli 45 tl trafik sigortası eğer istanbul plaka olsa idi 64 olucaktı balıkesir trafik yoğunluğu indirimi alıcak 46 tl tutacaktır .

Yani kısacası 2500 tl sana herşey dahil alırsan gerçek rakamına almıs olursun bu motoru
    +1 +1 +1

Alıntı c@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yani kısacası 2500 tl sana herşey dahil alırsan gerçek rakamına almıs olursun bu motoru
    teşekkür ederim hocam benimde tam anlamıyla yapmak istediğim bu esasında yani vermezsede düşünmüyorum almayı zaten kışın bakması zor olacak 2500e halledersem hepsini alıcam yoksa beklemeye devam

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Paranı çöpe at en azından sinirlerin harap olmaz..

Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam olarak anlayamadım hocam ya

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    Alıntı musti81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

çin işi şans işidir bu kesin. kimisi kafayı çizer sorunlarından kimiside binlerce km gezer tık çıkarmaz.

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı blue white adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin işi şans işidir bu kesin. kimisi kafayı çizer sorunlarından kimiside binlerce km gezer tık çıkarmaz.
    İşimi şansa bırakırım diyorsun..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler